Santrauka: padekit del nba 2k9
Tema sukurta: 2009.08.28 19:17
2009.08.28 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunasw
ramunasw
Pradedantysis
ijungiu 2k9 pakrauna biski raso press enter paspaudziu ir pasidaro juodas ekranas...pas mane 2gb ramu radeon hd 3650 512mb vaizduske tikrai turetu eiti.atnaujinau vaizdo draivus vistiek tas patc atsisiunciau patcha vistiek...ka daryt ?lb pazaist noreciau.patarkit kas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
gal kreka kokio nepadarei ar dar ka nors
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunasw
ramunasw
Pradedantysis
imeciau creka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Arba krekas blogas arba kažkas su vaizdo korta, nebent tas juodas langas dėl ilgo krovimo laiko, palaikyk taip kokią valandą jeigu neįsijungs reiškias kažkurie tavo kompiuterio parametrai tiesiog per silpni vežt tokį žaidimą ir ramai čia ne prie ko, kaltas gali būt procesorius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
is kur siunteis ta 2k9
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunasw
ramunasw
Pradedantysis
siunciausi is torrent.lt poo linkomanijos..hm visiems su mano vaizduske eina...ten 128mb vaizduskes reik..ir tikrai turi pavest jay man galingesnius,net zaidimus paweza..sako ant amd yra tokia problema,bet tp patcas turejo padeti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
ramunasw rašė:

ijungiu 2k9 pakrauna biski raso press enter paspaudziu ir pasidaro juodas ekranas...pas mane 2gb ramu radeon hd 3650 512mb vaizduske tikrai turetu eiti.atnaujinau vaizdo draivus vistiek tas patc atsisiunciau patcha vistiek...ka daryt ?lb pazaist noreciau.patarkit kas.


Pas tave 1.8GHz CPU? Jei taip, tai žinok kad reikia minimum Pentium 4 2.4Ghz (2.8GHz Vistai).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunasw
ramunasw
Pradedantysis
o gal eina paturbint cpu?tai pas mane tik 1.8ghz
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
ramunasw rašė:

o gal eina paturbint cpu?tai pas mane tik 1.8ghz


Žinok tiek turbint (net jei būtų tavo pc įmanoma turbint, kaip jau sakiau praitoj temoj), tai nerekomenduojama. Nes tau reikėtų turbint ant 33.33% (+/-), o rekomenduojama "turbinimo" riba yra kiek esu skaitęs 20-30%, taip kad tada tu daugiau kuo rizikuotum (galimas sistemos nestabilumas, dažni pc išsijunginėjimai nuo kaistančio CPU, galimas jo sudegimas), negu galėtum gaut iš to.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
tie hz nedaug reiksmes turi mano pc 1.8 hz ir 640 ram ir pasileido tas 2k9 ti biski lagino ir wiskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.28 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramunasw
ramunasw
Pradedantysis
tai va zmogui pasileido..o mano net 2gb ramu ir vaizduske galinga tai ko nepasileidzia as nesuprantu?;oiksliau isijiungineja?hm o del turbinimo gal ir gerai sakai,bet kokia programa pasiulytum bent truputi uzkelti ta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.07 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BigTicket
BigTicket
Naujokas
Pabandyk is kitur parsisiusti ta nba ,o vargu ar bereikia tau jau siustis ta 2K9 serija,nes palauksi pora savaiciu ir iseis 2K10.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai