Tema sukurta: 2009.03.04 18:53
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.03.04 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SoDra
SoDra
Naujokas
Atrodo dar toli tie visi stojimai, bet kuuuur tau. Esu 10klasėj ir mokytojai jau liepia žinot ką veiksiu po dviejų metų. Atrodo visada maždaug žinojau ko noriu, bet kai jau liepia rinktis pradėjau galvot ir visiškai susimaišiau. d
Šiaip visada galvojau rinktis biologiją, lietuvių, matematiką, anglų A lygiu. Gal net patyliukais apie mediciną svajot pradėjau. Net buvau pradėjus eiti su dvyliktokais B lygiu anatomiją ir man ten žiaaauriai patiko. Tik bėda. Kur medicina ten ir chemija. O ji man sekasi pusėtinai, bet nepatinka kaip nežinau kas. Beto, žinau, kad ten daug mokslo, nesu visiškai įsitikinus ar būsiu tiek atsidavus. (Dar tikrai nemažai laukia nugyvent iki kol studijuosiu. Man 2metai yra gana daug.)
Tada, pagalvojau, gal reikia rinktis istoriją, kokį turizmą. Mane kelionės traukia..ir šiaip gana patraukliai atrodo. Bet irgi...rinktis kažką vien dėlto, kad nežinai ar pajėgsi norimą dalyką daryt. Nežinau kaip geriau. Šiaip istorija gal kartais ent geriau sekas negu biologija, bet pastaroji man tikrai arčiau širdies.
Gal turit kokių įdėjų, ką patart,t ai rašykit. Gal yra įmanomą ka nors studijuot su biologija kur nereikalautų chemijos? (Bent jau jos egzamino laikyt.) Būsiu dėkinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
SoDra rašė:

Atrodo dar toli tie visi stojimai, bet kuuuur tau. Esu 10klasėj ir mokytojai jau liepia žinot ką veiksiu po dviejų metų. Atrodo visada maždaug žinojau ko noriu, bet kai jau liepia rinktis pradėjau galvot ir visiškai susimaišiau. d

Šiaip visada galvojau rinktis biologiją, lietuvių, matematiką, anglų A lygiu. Gal net patyliukais apie mediciną svajot pradėjau. Net buvau pradėjus eiti su dvyliktokais B lygiu anatomiją ir man ten žiaaauriai patiko. Tik bėda. Kur medicina ten ir chemija. O ji man sekasi pusėtinai, bet nepatinka kaip nežinau kas. Beto, žinau, kad ten daug mokslo, nesu visiškai įsitikinus ar būsiu tiek atsidavus. (Dar tikrai nemažai laukia nugyvent iki kol studijuosiu. Man 2metai yra gana daug.)

Tada, pagalvojau, gal reikia rinktis istoriją, kokį turizmą. Mane kelionės traukia..ir šiaip gana patraukliai atrodo. Bet irgi...rinktis kažką vien dėlto, kad nežinai ar pajėgsi norimą dalyką daryt. Nežinau kaip geriau. Šiaip istorija gal kartais ent geriau sekas negu biologija, bet pastaroji man tikrai arčiau širdies.

Gal turit kokių įdėjų, ką patart,t ai rašykit. Gal yra įmanomą ka nors studijuot su biologija kur nereikalautų chemijos? (Bent jau jos egzamino laikyt.) Būsiu dėkinga.


siulau tau siuvejos profke
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


žaltys
žaltys
Naujokas
biologija be chemijos, kaip psichologija be matematikos ir t.t. mokytis reikia visur - neissisuksi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SoDra
SoDra
Naujokas
Kad siūti nemoku. d
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
ten išmokys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Eik i psichiatrus, busim koleges D siaip ir as norejau kazka risti su medicina, bet atbaido tie 8~11 metu, kuriuos tektu praleist nematant dienos sviesos ir normalaus gyvenimo. : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Na įvairūs su biologija susiję mokslai: stojant egzamino gali ir nereikalauti, bet tikrai garantuoju 100%, kad mokytis bet kur jos reikės labai daug. Pvz biologija VU: mažiausiai 4 skirtingos chemijos programoje, nors stojant nereikalauja.. Todėl išvada tokia: jei nori stot į su bio susijusius mokslus tikrai geriau mokytis chemiją ir laikyt jos egzą, nes tiesiog bus paskui lengviau, negu nuo dešimtos klasės nesimokius chemijos ateit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SoDra
SoDra
Naujokas
Žinok kažkada ir apie psichiatrus galvojau. dd nu man tie metai irgi kažkaip nelabai patraukliai atrodo. Ir šiaip beveik visas gyvenimas ligoninėj. (Bent jau taip girdėjus esu..)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Ir dar galiu patart, kad reik labai pamąstyt apie tuos su bio susijusius mokslus.. Ar tu nori su gamta kažką veikt ar laboratorijoj sėdėt ir tirt... reikia labai tuo pasidomėt ir atrast sau tinkamą vietą. Sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aaaaaaaaaaaaaab
aaaaaaaaaaaaaab
Pradedantysis
i turizma reikia geografijos egzamino, o istorijos net metinio nereikia kiek pamenu. rinkis biologija ir chemija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Neduok Dieve, gydytojas, nepasisventes savo darbui. Na, tada siulau agronome mokytis, ten biologijos bus, bet ir be chemijos neissiversi Ka ismoksi, ant kupros nenesiosi. Kazko as cia nepagaunu: biologija patinka, o chemijos nemegsti. cia gi vienas zingsnis, nes tiek ten ir tos biologijos be chemijos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Nu mama irgi medicynke baige, tai sake, kad ir patiems psichiatrams kartais stogas pavaziuoja as ir noreciau, visgi gydytojas ir afrikoj lieka gydytoju, bet man nervai neatlaikytu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
kuom norėsi tuom ir būsi, mes už tave nenuspręsim... baigsi 12 klasių, ir suprasi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SoDra
SoDra
Naujokas
Aš truputi bijau, kad irgi per silpnų nervų būsiu. O dėl tos chemijos..tai nežinau. gal kažkiek tai ir nuo mokytojos priklauso. kai nesupranti jos aiškinimo tai ir pats dalykas nebemielas pasidaro.
O labiausiai tai gal vis dėl to su žmonėm norėčiau dirbti. Man bendrauti patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SoDra
SoDra
Naujokas
RimQ rašė:

kuom norėsi tuom ir būsi, mes už tave nenuspręsim... baigsi 12 klasių, ir suprasi..


Žinau, kad nenuspręsit. To ir nesitikiu. Bet patart vis tiek juk galit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


At4815
At4815
Pažengęs
tai dar daug laiko gali siek tiek pasimokyt ta chemija geriau ir islaikysi ta egza ;] beto newisur chemijos reik uztenka kartais ir biologijos bet ajsq bent mokyklinis chemijos gerai butu :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
O kokiu egzu reikia norint i psichologija stoti? ir kiek po to krimst mokslus? beda tame, kad tu psichologu kaip prisikta. : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SoDra
SoDra
Naujokas
Man atrodo matematikos reikia. Istorijos, bet jos egzamino liktais laikyt nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
kodeeeeeeeeeeeeeel vis ta matematika??? : D aukociausi psichiatrijai, visgi su zmonem pabendrauji, bet tie 11 metu vezi varo. ;<<
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.04 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlueSunday
BlueSunday
Pažengęs
Patariu imt mediciną, o ne humanitarinius. man ta pati problem, esu dešimtoj, o blaškausi tarp tų dviejų dalykų. Medicina - praktiškas dalykas, visada turėsi darbo, o menininkų tai nelabai reikia, ypač Lietuvoj...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai