Tema sukurta: 2014.07.24 22:20
1 2 3 Toliau Paskutinis
2014.07.24 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
Sveiki, man reik jusu pagalbos ir patarimu. Snd buvau lampedziu karjere kiekviena diena ten lankos daug paaugliu nu vienu zodziu visi varo ten maudytis vasara.Man 14 metu. Nu as ten bunu su draugais ejau maudytis ir kepure ant dekio palikau. Grizau apsisluosciau, ziuriu mano kepure kazkoks cigonas nesioja. As nuejau pasisveikinau krc sakau, o cia mano kepure visur ieskojau jos, tas sako nu ir ka zinai. as sakau tai atiduok tai tas panesiosiu atiduosiu... nu krc as pagalvojau be razborkiu tos kepures negausiu. O tas cigonas ten lampedziuose vierchas didziausias, visus pazista, uz mane gal metais vyresnis, biski zemesnis, bet matos pasportaves ir krc matos , kad koki ten uay thai lanko zinai... tai as galvoju nachui man pizda tai as sakau panesiosi ir atiduosi, tas sako jo, ir krc nuejau...taip ir man jos neatidave. Tai ryt jauciu vel varysiu i lampedzius ir gal pabandysiu sudubazint ji, bet tai pagalbos reik jusu, duokit patarimu kaip ten greiciau isjungt , kad nereiketu kapotis su juo, nes rimtu razborkiu gyvenime neturejes. Tai prasau labai padekit man!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
o tu su akmeniu jį.. iš toliau nusitaikyk ir mesk, taikyk į galvą. kai atsijungs, gulintį sumuši lengviau... aišku ir tave biški pamušt gali pamatę..nu bet svarbu vierchą sumuši
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Metais uz tave vyresnis jau verchas . Tu gal dar policija iskviesk jai pasisesk atvaziuos farai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Pončikas rašė:

o tu su akmeniu jį.. iš toliau nusitaikyk ir mesk, taikyk į galvą. kai atsijungs, gulintį sumuši lengviau... aišku ir tave biški pamušt gali pamatę..nu bet svarbu vierchą sumuši


va jam sitos mokyklos reikia :D http://www.youtube.com/watch?v=5Uzu58N-Sso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
Nu ten jis vierchas , nes ten jo broli krc visas miestas zino....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
Davai zmones patarimu belenkaip reikia, sakykit! nes suprantat, jeigu tam cigonui nieko nedarysiu, tik leisiu pasilikt ta kepure, tai as atrodysiu kai idiotas, bet jeigu bandysiu atgaut ir mane supis iki komos, tai ir nezjbs...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
nu yra kitas variantas.. prieik ir nuimk tą kepurę..iš pasalų geriau . o tada jau bėk,kiek kojos neša,nes bus nebe zjbs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
bet tai vistiek nevarke. nes krc su dyfu atvarau as, o ten po smeli, jei reikia begt tai su visais daiktais, bet cia geras variantas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Sportuok. Tau dar 14, o su vierchu muštis, čia jau pats galvok. Pabandyk aišku, bet įdomu ar pasieksi savo. Jeigu iš tavęs ką nors reikalaus, tai jau į policiją kreipkis.

O beje dėl razborkių. Tu turi kelis draugus, kurie galėtų tave užstoti, jeigu "netyčia" gautum į galvą susirėmimo metu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
turiu pazistamu vyresniu kur ten lampedziuose bunu,bet jie visi jo brolio bijo jis ten huliganas didziausias sako galetu ten viena toki ziauriai kieta kaune (pazistama) is vieno smugio iskirst, nu vienu zodziu abejoju ar kazkas pagelbetu, nes tas cigonas pats man taip pasake, sako cia tau niekas nepades nei draugeliai niekas sako. Dar broli turiu bet nenoriu jam ozint....cia del tos kepures skandala daryt, galvojau mentam skambint , bet tai lempa sakysiu kepure paeme, tai jiem ten nachui vaziuot.. Nu bet sako tie draugai jeigu ten tave dauzyt pradetu tai sako pagelbetu.. bet kazkap netikiu, nes su tais kur vaziuoju i lampedzius ne taip gerai pazistu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
nes man reik suzinot, ar geriau palikt jam ta kepure, ar krc kanors daryt jam (nzn ka).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Nesusivaldžiau...


This is for real? xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Gal rašau kaip boba, bet patariu nesiartink prie to čigoniuko. Kiek pamenu iš savo patirties, tai tokio amžiaus bachuriukai kaip tavo čigoniukas dažnai mėgsta save iškelti. Bet yra du variantai, jog jis vėlėsniais metais užsiiminės nelegalia veikla arba šiaip taps pijoku statybininku. Gal žinai, tas tavo priešininkas gal kažką gyvenime yra patyręs, tai laiko save viršesniu. Svarbu nepradėk vėliau su juo bendrauti, nes iš tokios draugystės yra šansas nukentėt.

Beje, jeigu niekas tavęs neužstos, tai kepurę geriau pamiršk. Sakyk tėvams, kažkas pavogė. Aišku, jeigu turi drąsos, pabandyk vienas ( bet jeigu jis moka tikrai Mua Thai, tai pakraus tau malkų). Visgi, jei ryt nepavyks, tai vėliau tiesiog nesiartink ( bet neturiu oumeny, kad turi rodyti baimę, tik prie jo nesišliek). ....... o dabar pamiršk, ką parašiau sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
Ritsuka rašė:

Nesusivaldžiau...





This is for real? xD


Gal as cia durnas, bet nesuprantu kas cia juokingo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
grizdamas namo draugo pasiklausinejau apie ta cigona tai sako, mane sudubazintu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
o taip tai del kepures dantu prarast nenoriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
juskud rašė:

o taip tai del kepures dantu prarast nenoriu


O kiek jau ta kepure kainuoja 500 lt :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
nu ne 500lt, bet ir ne 20lt, kokia 50lt kainuoja, ir esme , kad patiko labai man ji
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Tai ir nuoširdžiai patariu nesiknisti su čigonais. Jeigu dar lįs, tai jau pranešk tėvams. Gal net ir dabar jiems pasakyk. Suprask, jeigu įpras, kad gali su tavimi daryti ką nori, tai reikia užstoti tam kelią.

Beje tavo amžius yra kai tu augi. Sportuok ir nebyčink kaip dauguma daro. Kokius keturis metus labai aktyviai sportuok, nes dabar gali savo kūną padaryti nerealiu. Ir negalvok, kad sportuoji, kad duoti kam nors p**** ar šiaip uždaužyti galvą. Sportas yra skirtas tavo orumui pakelti, o ne ką nors nužeminti. Žinai aš tikrai gailiuosi, kad tavo amžiuje prastai ( labiau tinka žodis "išvis") nesportavau. Patikėk sportavimas po mažu ( tikrai turiu oumeny po mažu) kelia savigarbą.


Sėkmės, daugiau neturiu ką dadėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pacanas0529
pacanas0529
Naujokas
as futbola lankau, ir siaip hatoj sportuoju, bet nieko rimto ten i diena padarau ten atsikeles 20 atsispaudimu, 20 pritupimu, 20 atsilenkimu, kiek galiu prisitraukimu, hanteli pakilnoju, brolis moke kazka mustis, bet ten imtyniavimas, taip tai kad pist kam nors i galva, niekad nebuvau pises... tai nzn ar isdrisciau tam cigonui pist..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai