Tema sukurta: 2010.07.23 17:11
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2010.07.23 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
Tai va, per LamaBpo sužinojau, kad įstojau. Tai dabar iki trečiadienio reikia priduoti dokumentus į universitetą, bet vat būtent kokius?Beto man priklauso valstybės parama, nes mano tėvai išsiskyrę ir nedirba, tai irgi reikia dėl jų vešt?Ką? Plius noriu bendrabutį išsinuomot, galima ir tai vienu metu sutvarkyti? Tiesiog mažai informacijos duota mokiniams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
sveikinu siūlyčiau skambint į tą universitetą, į kurį įstojai ir tau suteiks visą reikiamą informaciją, nes čia vis tiek visų nuomonė nors truputį išsiskirs.. o šiaip geriau pasiimt daugiau dokumentų, nei per mažai, tai gali vežtis visus, kurių gali prireikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Priklauso nuo universiteto, ne visur vienodu doku reikia, bent jau del bendro vgtu man reikejo gyvenamosios vietos deklaracijos, seimynines padeties pazymos, tevu 3 menesiu pajamu pazymos ir viskas berods. O i unika tai vesies 2 nuotraukas berods, atestata, pasa, ir gal dar kazka. nebepamenu visko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Beje, sveikinu! )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elunia
elunia
Pažengęs
Kiekvieno universiteto, o kartais net fakultetu reikalaujami dokumentai gali skirtis, todel geriausiai yra paskambinti i universiteta arba pasidomet internetinese svetainese, nes dazniausiai buna parasyta.
O del bendrabucio tai kiek esu girdejusi leidzia rasyti prasyma is anksto. Bet ar gali gauti bendrabuti sprendzia pagal tai koks atstumas nuo tavo namu iki universiteto, t.y. jei pvz gyveni tame paciame mieste kur yra universitetas tai greiciausiai negausi bendrabucio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
VU. ačiū, ką reikia įstojant išsiaiškinau, 2 nuotraukas, atestatą, pasą, registracijos mokesčio kvito. Bet dėl bendrabučio ir paramos, tai nežinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elunia
elunia
Pažengęs
Jei esi vilnietis ir istojai i VU tai bendrabucio negausi. O del paramos nzn, nes kai as dirbau priemimo komisijoje tai nebuvo skiriama jokia parama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
valstybės parama yra skiriama, ji siekia apie 500 litų. Gyvenu Vilniaus rajone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elunia
elunia
Pažengęs
Jei vilniaus rajone tai zinok del bendrabucio teks pakovot. Nors tai dar priklauso nuo fakulteto. Del paramos pasidomek universitete.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
AnjunaBeach, sveikinu įstojus, o dėl bendrabūčio - suprask žmones, kurie atvažiuoja iš toli: jiems kambario nuoma Vilniuje kainuos brangiau negu tau kasdienės kelionės namo. Ir tarp jų irgi yra neturtingų šeimų vaikai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
kas dėl paskutinio tėvų trijų mėnėsių uždarbio, aš gyvenu su mama, tai reikia ir tėvo uždarbio dokumentus duot?Jie išsiskyrę, tėvas beje bedarbas, mama dekrete, tai kur išsiimt dokumentus patvirtinančius tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
IFP rašė:

AnjunaBeach, sveikinu įstojus, o dėl bendrabūčio - suprask žmones, kurie atvažiuoja iš toli: jiems kambario nuoma Vilniuje kainuos brangiau negu tau kasdienės kelionės namo. Ir tarp jų irgi yra neturtingų šeimų vaikai.


man kelionei kasdien reiktų 20lt į dvi puses, 22x20 lygu 440 litų per mėnėsį vien kelionei, o maitinimui, viskam? Beto kiek domėjausi, tai VU bendrabutis turi daug tuščių vietų, ypač mano fakulteto..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
tad jeigu negaučiau bendrabučio, tada į antrą ratą keliaučiau, pasirinkčiau KU..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


elunia
elunia
Pažengęs
Gauni ar ne bendrabuti suzinosi tik rugsejo menesi, todel niekaip negali pasirinkt kazko kito ar pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
AnjunaBeach rašė:

IFP rašė:



AnjunaBeach, sveikinu įstojus, o dėl bendrabūčio - suprask žmones, kurie atvažiuoja iš toli: jiems kambario nuoma Vilniuje kainuos brangiau negu tau kasdienės kelionės namo. Ir tarp jų irgi yra neturtingų šeimų vaikai.




man kelionei kasdien reiktų 20lt į dvi puses, 22x20 lygu 440 litų per mėnėsį vien kelionei, o maitinimui, viskam? Beto kiek domėjausi, tai VU bendrabutis turi daug tuščių vietų, ypač mano fakulteto..


Na, jeigu turi tuščių vietų - priims, o jeigu neturi - prisimink, kad turėsi studento nuolaidą - 50 proc., taigi, važinėjimąsis tau tekainuos 220 lt per mėnesį, o už tokius pinigus išsinuomoti padoresnį plotą tikrai nėra lengva Vilniuje... Taigi, natūralu, kad pirmenybė teikiama atvykstantiems iš toli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eyjafjalajokull
Eyjafjalajokull
Patyręs
na, ačiū už informaciją. Padėjot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Padėjot ir man. Ačiū D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 18:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
ziurek gal klausimas ir ne i tema, bet kaip tau parode kad istojai, jungiuos as is saves savo ir drauges patikrint o mums nieko nerodo o prasymo kampe tuscios vietos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Plusquetout rašė:

ziurek gal klausimas ir ne i tema, bet kaip tau parode kad istojai, jungiuos as is saves savo ir drauges patikrint o mums nieko nerodo o prasymo kampe tuscios vietos


Reiškias neįstojo niekur. Beliko laukt mokamas kol parodys.. :)

Anyway, sėkmės ;DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.23 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
na mano tai zemas suprantu, bet drauges tai 17,7O ir nieko nerodo ir jai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai