Santrauka: Klauskite manės apie "x-failus" ir gausite moksliškus atsakymus.
Tema sukurta: 2008.08.31 17:09
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2008.08.31 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juxtys
Juxtys
Pradedantysis
Sukūriau šią temą norėdamas padiskutuoti, kas žmones verčia tikėti įrodymų neturinčiais dalykais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
prasom ... susirask tema apie dieva ir irodyk kad zeme nesukurta per 7 dienas, visi kiti dievai lygiai tokie pat "tikri" ir kad celibatas atsirado kurkas veliau negu krikscionybe
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juxtys
Juxtys
Pradedantysis
TmS rašė:

prasom ... susirask tema apie dieva ir irodyk kad zeme nesukurta per 7 dienas, visi kiti dievai lygiai tokie pat "tikri" ir kad celibatas atsirado kurkas veliau negu krikscionybe


Žemei 4,6 mlrd. metų, tai prie ko čia 7 d.? Visi Dievai vienodai "tikri", nes dalyko kaip "Dievas" nėra. Artimiausia jam yra nebent "Tamsioji Energija", nes ji yra visur ir vienodais kiekiais. Celibatas atsirado tam, kad kokiam kunigui mirus jo 10 sūnų nesidalintų Bažnyčios turto - grynai materialistiniais sumetimais. Štai jums ir "Dievo Namai", besirūpinantys dvasingumu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 17:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Juxtys rašė:
Žemei 4,6 mlrd. metų, tai prie ko čia 7 d.? Visi Dievai vienodai "tikri", nes dalyko kaip "Dievas" nėra. Artimiausia jam yra nebent "Tamsioji Energija", nes ji yra visur ir vienodais kiekiais. Celibatas atsirado tam, kad kokiam kunigui mirus jo 10 sūnų nesidalintų Bažnyčios turto - grynai materialistiniais sumetimais. Štai jums ir "Dievo Namai", besirūpinantys dvasingumu


Parašyk tai DangausIlgesiui. Jei nebūtų krikščionis, pakartų tave ant šakos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juxtys
Juxtys
Pradedantysis
Aš jam galiu ir paklausti: Ar Visagalis Dievas gali sukurti akmenį tokį didelį, kad pats Visagalis jo nepakeltų? Abiem atvejais jis ne visagalis: jei negali sukurti, tai kažko negali, jei negali pakelti - irgi jis ribotas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Gal tu baik, kolega. Nekompetetingi moksliniai "teiginiai" žlugdo tik kiek mažiau, nei pseudomokslinės demagogijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juxtys
Juxtys
Pradedantysis
Kolega nebaigs - kolegai reikia patirties pasisemti, kaip bendrauti su pseudomokslinių demagogijų iškankintais žmonėmis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Juxtys rašė:

Kolega nebaigs - kolegai reikia patirties pasisemti, kaip bendrauti su pseudomokslinių demagogijų iškankintais žmonėmis


Ir iš kur tokia pirtis, labai įdomu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juxtys
Juxtys
Pradedantysis
Mercurius, aš viską suvokiu, o kliedėjimui esu per jaunas Aš noriu, kad žmonės, kurie prieš egzaminus ne mokosi, o rožančių kalba, atmerktų akis. bažnyčių aš deginti nesiūlau - pati bažnyčia degino visus, kurie nebuvo jos nariai ar neigė jos prisegtą ideologiją.
Pavyzdžiui aš nežinau, ar po mirties manęs kažkas laukia. Kodėl turėčiau maitinti storus senius ir leisti jiems mėgautis prabanga, o pats turėti tik viltį, kad už tai man bus atlyginta? Kodėl negaliu rojaus sau susikurti čia, dabar ir šioje Žemėje?
Reikalo esmė paprasta - kam kurti organizaciją, kuri stabdytų mokslo pažangą, vogtų iš vargšų pinigus ir pardavinėtų tikėjimą - tai kas vargu ar egzistuoja, nes pačioje organizacijoje nemažai netikininčių? Ogi tam, kad kažkas iš to gautų pelno. Dabar taip gal ir nebėra, bet bent 1500 metų Bažnyčia buvo pinigų išsukimo iš visų variklis. taigi, kaip tas Dievo paveikslėlis, kuris tiek laiko pardavinėtas, gali demonstruoti dorą, šventumą ir panašiai? Labai šventa ,,Baltojo Kryžiaus Vaikams" buvo, pvz. Išprievartauti nėščią hugenotų moterį, perpjauti jai gyvai pilvą, ištraukti iš jo dar negimusį vaiką, jo vietoje prikišti šieno ir šerti juo savo arklius, Dievo vardu, nes hugenotai patys pasirinko kaip tikėti? Štai kokia ta Visagalio Dievo valia.
tikrai neketinu tikėti tuo, ką kiša organizacija, kurios tikrasis tikslas ilgai buvo naikinti viską, kas jai nepatinka. Juk tiek lietuvių belaisvių kryžiuočiai iškankino belupdami jiems gyviems iš kūno žarnas. Už ką? už tai, kad jie pagonys ir iš jų už tai galima pasijuokti...

TempusVernum, manęs pirtis laukia, dėl mano pažiūrų, kai visur pilna fanatikų, kurie mane nedvejodami nužudys, kai prisivalgę grybukų gaus Dievo apreiškimą, kad aš turiu mirti.

Atsiprašau už žiaurumą, bet kartais tenka atsakyti taip, kaip pačiam atrodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.08.31 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obenė
Obenė
Pažengęs
Maroke, Atlanto vandenyno pakrantėje, yra 5 km ruožas, kur vandenynas banguoja ne į krantą, o į vandenyno pusę arba stovi ramiu paviršiumi kaip Lietuvos ežeruose, kai nėra vėjo. Vietiniai gyventojai mano, jog tai vandenyje arba kalnuose gyvenančių dvasių darbas. Kas tai galėtų būti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PaOFa
PaOFa
Pradedantysis
podruzke, nejaugi tau dar kyla abejoniu, kad tai tikrai ne dvasios????... =]]]]]]]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 01:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
juxtys, o tu manai, kad tikinčiam taip imsi ir nupjausi visas jo tikėjimo motyvacijos galūnes?.. pvz. man gali įrodinėti balažin ką, bet reaguosiu kaip į nulį. nes žinios, faktai, teorijos nėra joks ginklas nukauti tikėjimo tikrumą. iš tavęs galėčiau pasijuokti kaip iš don Kichoto tokiu atveju :]. taip, kaip ir pačiam atrodo juokingi tikintys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 08:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


flyHigh
flyHigh
Pradedantysis
tiketi ar netiketi yra zmogaus pasirinkimas. . taip, beveik kiekviena paranormalu reiskini galima paaiskinti is mokslines puses, taciau ar tai nera tik dar viena versija? mokslas klysta, pasidomek ivairiais atradimais, ir pamatysi kaip greitai sutrypiamos sventos tiesos. .

kazkas yra pasakes, kad didziausia velnio gudrybe - priversti patiketi, kad jo nera. .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 08:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juxtys
Juxtys
Pradedantysis
Ne dvasių, o termodinaminių arba geoterminių procesų darbas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 10:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Zmogus turi kazkuo tiketi, ir tikejimas Dievu ne kiek ne prastesnis nei aklas tikejimas mokslu.Sutik ,kad yra reiskiniu kuriu mokslas nesugeba paaiskint.Netikiu kiekvienu Biblijos zodziu ir aplamai neteikiu pirmenybes ne vienai religijai. Tikiu kad yra Kazkas . O pagal tave zmogus yra (G+V+P+SI+S)*IA=M(gimimas+vaikyste+paauglyste+subrendes idividas+ senatve* ivairios aplinkybes= mirtis). Tai moksliska, bet velniskai nuobodu. O be to net mokslas neneigia zmogaus vidiniu galiu ir jei zmogus stiprybes semiasi is religijos nematau tame nieko blogo. O be to kai taip aklai tiki mokslu jis irgi tampa savotiska religija. O tas kalamburas apie visagali, tai gal tamsta moksliskai paaiskinsi kaip ten su ta vista ir kiausiniu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 11:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Juxtys rašė:

Aš jam galiu ir paklausti: Ar Visagalis Dievas gali sukurti akmenį tokį didelį, kad pats Visagalis jo nepakeltų? Abiem atvejais jis ne visagalis: jei negali sukurti, tai kažko negali, jei negali pakelti - irgi jis ribotas


viskas turi ribas,isskyrus zmogaus idiotizma.
Bet,jei jau paklausei - gali ir sukure. Tas akmuo-tai tu pats vaike. Be tavo sutikimo Dievas negali pakelti taves. Ir Jis visagalis,nes pats taip sukure zmogu daves jam laisva valia pasirinkti.
Nesipusk taip,labai kvailai atrodo sitas vaikiskas riksmas kai kalbam apie Dieva. Geriau mokykis klausyti. Spesi dar,prisikalbesi per tau likusi gyvenima. Ir sita savim patenkinta sypsena ne amzinai bus ant tavo veido,uztikrinu tave.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Juxtys rašė:

Mercurius, aš viską suvokiu, o kliedėjimui esu per jaunas Aš noriu, kad žmonės, kurie prieš egzaminus ne mokosi, o rožančių kalba, atmerktų akis. bažnyčių aš deginti nesiūlau - pati bažnyčia degino visus, kurie nebuvo jos nariai ar neigė jos prisegtą ideologiją.
Pavyzdžiui aš nežinau, ar po mirties manęs kažkas laukia. Kodėl turėčiau maitinti storus senius ir leisti jiems mėgautis prabanga, o pats turėti tik viltį, kad už tai man bus atlyginta? Kodėl negaliu rojaus sau susikurti čia, dabar ir šioje Žemėje?
Reikalo esmė paprasta - kam kurti organizaciją, kuri stabdytų mokslo pažangą, vogtų iš vargšų pinigus ir pardavinėtų tikėjimą - tai kas vargu ar egzistuoja, nes pačioje organizacijoje nemažai netikininčių? Ogi tam, kad kažkas iš to gautų pelno. Dabar taip gal ir nebėra, bet bent 1500 metų Bažnyčia buvo pinigų išsukimo iš visų variklis. taigi, kaip tas Dievo paveikslėlis, kuris tiek laiko pardavinėtas, gali demonstruoti dorą, šventumą ir panašiai? Labai šventa ,,Baltojo Kryžiaus Vaikams" buvo, pvz. Išprievartauti nėščią hugenotų moterį, perpjauti jai gyvai pilvą, ištraukti iš jo dar negimusį vaiką, jo vietoje prikišti šieno ir šerti juo savo arklius, Dievo vardu, nes hugenotai patys pasirinko kaip tikėti? Štai kokia ta Visagalio Dievo valia.
tikrai neketinu tikėti tuo, ką kiša organizacija, kurios tikrasis tikslas ilgai buvo naikinti viską, kas jai nepatinka. Juk tiek lietuvių belaisvių kryžiuočiai iškankino belupdami jiems gyviems iš kūno žarnas. Už ką? už tai, kad jie pagonys ir iš jų už tai galima pasijuokti...
TempusVernum, manęs pirtis laukia, dėl mano pažiūrų, kai visur pilna fanatikų, kurie mane nedvejodami nužudys, kai prisivalgę grybukų gaus Dievo apreiškimą, kad aš turiu mirti.
Atsiprašau už žiaurumą, bet kartais tenka atsakyti taip, kaip pačiam atrodo.





Nereiketu painioti Dievo ir Jo vardu besidengianciu zmoniu. Tai pirma.
Jeigu kazkas isprievartaus nescia moteri ir po to teisme pareiks,kad apie tai perskaite tavo poste,kuris ji itikino,jog tai yra gerai,todel padare tai tavo vardu,kad butu irodytas tavo posto teisingumas - ar busi uz tai atsakingas?
Manau pirmas pareiksi,jog niekada taip nerasei,kad rasei tai visiskai kitam kontekste ir juo labiau-neraginai to daryti.
Baznycios istorija-tai zmoniu istorija-tokia pati,kaip Hitlerio nacionalsocializmas,Stalino lageriai ar raudonuju khmeru ideologija. Su Dievu tai turi tiek bendro,kiek tavo postas su manjaku-kazkas naudojo Dievo varda pridengti savo beprotybei.
Yra kita Baznycios istorija-tai Dieva mylinciu zmoniu gyvenimai. Tai milijonai isgelbetu zmoniu. Ir ta baznycia,kuri yra Gyvojo Dievo namai zemeje-tai Jo vaikai,kuriu buvo,yra ir bus visais laikais ir visose krikscioniskose denominacijose.
"Jūs prisiartinote ne prie apčiuopiamos ir liepsnojančios ugnies ar prie audringos tamsos, ar ūkanų, ar viesulo, ar trimito skardenimo, ar žodžių skambesio, kurį išgirdę žmonės meldė, kad daugiau nebūtų jiems kalbama. Mat jie negalėjo pakelti įsakymo: Net jeigu gyvulys paliestų kalną, jis turi būti užmuštas akmenimis. Anas reginys buvo toks baisus, jog Mozė pasakė: „Bijau ir visas drebu!" Bet jūs esate prisiartinę prie Siono kalno bei gyvojo Dievo miesto, dangaus Jeruzalės, prie nesuskaitomų tūkstančių angelų ir iškilmingojo sambūrio, prie danguje įrašytųjų pirmgimių Bažnyčios, prie visų Teisėjo Dievo, prie nuskaidrintų teisiųjų dvasių ir prie Naujosios Sandoros Tarpininko Jėzaus bei prie apšlakstymo krauju, kuris šaukia garsiau už Abelio kraują."

tai yra Baznycia. Ir toks yra musu Dievas. Tai ne samprotavimai ir ne tamsumas. Tai Asmuo. Ir Jis yra nepriklausomai nuo tavo supratimo ar nesupratimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.01 12:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juxtys
Juxtys
Pradedantysis
Gerai, tikėkit kuo norit. geriau apie didesnes nesąmones paklaustumėt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.12 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ito
ito
Naujokas
Juxtys rašė:

Aš jam galiu ir paklausti: Ar Visagalis Dievas gali sukurti akmenį tokį didelį, kad pats Visagalis jo nepakeltų? Abiem atvejais jis ne visagalis: jei negali sukurti, tai kažko negali, jei negali pakelti - irgi jis ribotas

Šitas dalykas berods aiškinamas taip: "ar gali Dievas panorėjęs nebebūti Visagaliu?". Taigi, gali, jei visagalis. Tokiu atveju, jo negebėjimas pakelti akmenio yra niekinis, nes jis pats nusprendė būti ne visagaliu, vadinasi ir jo nepakelti. Kitaip tariant, jo nevisagalystė šiuo atveju yra visagalystė, nes jis taip pats padarė, kad taip būtų.

Kaip ten bebūtų, tai yra filosofijos ir bla bla. Aš taip pat manau/įtariu, kad yra kažkokia pirmapradė jėga ir tik tiek. Manau, kad daug kas mano tokią esant, tačiau visokios teorijos, krikščionybės ar islamo ar dar ko kita, tėra teorijos, fantazijos, besisukančios apie tą jėgą. Tikėtina, kad visa, kas yra, yra iš kažko, bet teigti, jog iš dievo trejybės tėra vaikiška vizija, manyčiau, tai žemiausio lygio mąstymas apie Absoliutą. Tiesiog visiškai neįtikėtina ir neadaptyvu šiais laikais. Visiškai ok, jei tai yra dvasios pagrindas, esą "reikia kažkuo tikėti", jei randi nusiraminimą, ok, turėkis šį nemokamą psichologą, bet tiek ir tik tiek. Tačiau bet koks aklas įsitikinimas tų tiesų yra idiotizmas.

Dėl mokslo. Jis šiuo atveju dogmų neturi ir yra tuo pranašesnis. Be to jis remiasi protu (įrodymais/argumentais), kuris tam ir duotas, kad kažką išsiaiškinti. Kitaip tariant, tikėjimas mokslu yra tikėjimas, tai tiesa, bet tas tikėjimas yra pagrįstas, ne taip kaip daugybė kitų tikėjimų, kurie absoliučiai nepagrįsti ir nė nemano kažko grįsti ir remiasi viso labo tik "jausmais" ar dar kažkuo, bet tik ne logika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.12 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lokis
Lokis
Meistras
Ito,Dievas yra.
tai,kad tu Jo nepazisti dar ne priezastis ivardinti ribota realybes suvokima kaip pranesesni.
Tavo "pranasumas" tik tame,kad gali apciupineti savo kalejimo sienas. Dievo vaikui neimanoma paciupineti beribio horizonto kurio tu nematai budamas uzdarytas ir del savo nuodemiu atskirtas nuo Dievo.
Is cia visi gincai-tu tiki tuo,ka matai ir gali paciupineti-bet tai tik kameros sienos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai