Santrauka: kaip elgtis, kai zmogeliukas tau labai patinka
Tema sukurta: 2007.05.29 16:17
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.05.29 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
hm..sveiki..gal galit duoti patarimu... nusiziurejau viena zmogeliuka, kuris mane paverge tikraja sio zodzio prasme..niekada gyvenime taip nesijauciau ir dabar tiesiog bijau...nezinau kaip elgtis...kaip parodyti savo simpatijas jam..atrodo mergina jau suaugusi esu, bet bijau kaip maziuke mergyte..patarkit ka daryti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eclipsius
Eclipsius
Pradedantysis
o jis ar zino kad tu jam neabejinga ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
na nzn ar tai meile ar kas bet tai tikrai stiprus jausmas...na yra rodomas demesys is mano puses, aisku , gali atrodyti draugiskumo gestai na bet nzn tai zmogus kuris labai daug dirba ...atiduoda visa laika darbui tai buna kad va zn susirasom ir zmogeliukas paraso kad pavarges labai ar pan tai uzmetu toki namioka, kad va reiktu tavimmi pasiruinti ir pan..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
ir sakau...nzn ka daryti...nenoriu ikyreti per daug ar kabintis ant kaklo ..esu ramaus budo zmogeliuke tai plius ir svajokle tai sunkoka db uj kaip sunku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 17:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Originally posted by: liudesiuke

susirasom ir zmogeliukas paraso kad pavarges labai ar pan tai uzmetu toki namioka, kad va reiktu tavimi pasirupinti ir pan..


Protingas vaikinas supras tokius zenklus, kas ir kaip Galbut tik jam reikia siek tiek laiko apmastyti si 'pasiulyma'... Jeigu ikrisi sirdin, pats ims roziu bukietus nesti

Man rodos viska darai gerai... Svajokliskumas siais laikais didelis pliusas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
na tiesiog man tas zmogeliukas labai rupi ir zn kad jis na toks visas atsidaves darbui ir man baisu kad nusilpti gali tai na negaliu..nengaliu nesirupinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Tave juk irgi kas nors gali nusvilpti - baime abipuse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
niu bet beda ta , kad bijau per daug demesiuko parodyti na sakau pirma karta man zmg tiek daug reiskia...ir nzn....jauciuosi, kad nesu tokia mergina, kuri tiktu salia tokio vaikino
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Originally posted by: liudesiuke

jauciuosi, kad nesu tokia mergina, kuri tiktu salia tokio vaikino


O va sita fraze istrinam... ir pakeiciam stai tokia:

"jauciuosi verta ir tinkanti buti salia tokio vaikino" Kartoti 10 kartu

Pasitikejimas savimi daug ka lemia... Nematau, del ko vertetu guztis ir veida slepti skepetaitem Lesinam, ciumpam laimes paukste, kol nenuskrido

Is tokiu praktiniu veiksmu... gal miela maza dovanele padovanok savajam? Ka nors mergisko tavisko. Ypac tinka ranku darbo Nustebina, susildo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
bet kad vat zn tipo parasiau kad vat galetu pas mane vakarienes uzlekti bent jau tai atr kad per darbus vargu ar spes ir oan sakau tas zmg visa save darbui skiria...ir znk taip liudna nes znk si mergyte del jo rimtai galva pametus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Originally posted by: liudesiuke

..jauciuosi, kad nesu tokia mergina, kuri tiktu salia tokio vaikino


Tu esi verta tiek kiek save vertini.Ir nedrysk tai sakyt . Saves nemylesi-nieks nemyles[patikrinta]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
na zn kad nuvertinu save bet kartu ....na nenoriu prisisvajoti nors jau ir taip prisisvajojau...nzn kaip suprasti kaip netiesiogia paklausti ar as jam rupiu bent kiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: liudesiuke

hm..sveiki..gal galit duoti patarimu... nusiziurejau viena zmogeliuka, kuris mane paverge tikraja sio zodzio prasme..niekada gyvenime taip nesijauciau ir dabar tiesiog bijau...nezinau kaip elgtis...kaip parodyti savo simpatijas jam..atrodo mergina jau suaugusi esu, bet bijau kaip maziuke mergyte..patarkit ka daryti


Vadovaukis drasa ir savo teigiamomis pusemis. Kuo ilgiau lauksi, tuo sunkiau bus kaip nors uzkalbinti zmogu. Nera taisykles, kad vaikinas turi pirmas tave uzkalbinti. Jeigu rupi nuosirdi draugyste - leisk jam tai suprasti, nes priesingu atveju (juk nzn kokie jo slapti norai ir vertybes) tavimi laisvai bus galima pasinaudoti. Apskritai, manau, moteraites geriau ismano flirta negu kas kitas taip, kad sakau, naudokis savo savybemis ir nebuk bailiuke juk "kovosi" del savo interesu - ka gali zinoti, gal tapsite gera pora! Juk veliau tikriausiai sedesi ir su sypsena veide pati sau sakysi "dieve, kokia vaikiska buvo mano baime, kokia neapsisprendusi ir pan...." Blogiausiu atveju - zinosi, kad jis uzimtas arba nera taves vertas ir tiek. Cia irgi nera pasaulio pabaiga - rasi kita. Juk 21 tik turi.. dar viskas pries akis.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
na tiesiog zn na vat tame esme kad seniau kazkaip jokiu baimiu kazkam pirmai parasyt ar kazka pasiulyt nebudavo bet db ...net sms parasyti bijau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Originally posted by: liudesiuke

na tiesiog zn na vat tame esme kad seniau kazkaip jokiu baimiu kazkam pirmai parasyt ar kazka pasiulyt nebudavo bet db ...net sms parasyti bijau


O tu manai, paskaiciusi zmoniu rasliavos tau uzaugs sparnai uz nugaros? Vienintelis ir realus dalykas - paciai rasti savyje jegu ar drasos! Nes cia, benoredami tau padeti, prirasys tiek ivairiausiu dalyku, nuo kuriu dar labiau pradesi dvejoti.

Neturi draugiu? Pasivaiksciuok su jomis lauke, grynam ore, ramiai, tarsi is sono paziurek i viska. Galiausiai ar turi kazkur skubeti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
tai vat , manau kad nereikia skubeti tiesiog viskas ivyks savaime ir tiek..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
As tau linkiu sekmingos kloties nebuk pesimiste bei gerbk save!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
tai znk pesimizmas ima virsu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
cia tik sia akimirka, ar siom dienom. tikiu, kad puikiausiai iveiksi visas kliutis! aukstyn nosyte!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.05.29 21:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liudesiuke
liudesiuke
Naujokas
tiesiog noretusi nukreipti mintis kita linkm ebet negaliu...matau to zmogeliuko veida vis, girdziu balsa ir taip noresi buti salia jo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai