Tema sukurta: 2008.07.24 15:50
1 2 Toliau Paskutinis
2008.07.24 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
sveiki man ikando vapsva i pilva..vakar istino paraudo ta vieta skauda ir niezti ka daryt gal kam nors siuo metu taip pat yra..kazko tos vapsvos dbr tokios isiutusios..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.24 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
nueik pas gyditoja, gali but kad alergiskas ... jei nenustatys alergijos, o ja turesi, kita karta gali ir uzdusint nuo reakcijos

o ikitol gali saldyt nuo tinimo. pasiimk mesos gabala is saldiklio ar dar ka... 5min pasaldai ir duodi atsilt pilnai vel pasaldai ... nes jei laikysi perilgai gali pakenkt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.24 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
persikelis rašė:

sveiki man ikando vapsva i pilva..vakar istino paraudo ta vieta skauda ir niezti ka daryt gal kam nors siuo metu taip pat yra..kazko tos vapsvos dbr tokios isiutusios..


MAN VISAD KAI IKANDA ZIAUUUURIAI ISTINSTA..skauda.... bei nualpstu....esu alergiska joms... nusipirk tepala PSILO-BALSAM jis nuo ikandimo,igelimu ir nudegimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.24 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
vienai babulkai prie mano akiu kai ikando i kakla kazkur tai isveze su greitaja nes dust pradejo... reik issitirt del alergijos vistiek, nes kita karta gali ignoruot pozymius kol pervelu pasidarys... ta moteriske turejo kalbanti suni jisai galejo sakyt "VAI, VAI, VAI, ..."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.24 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
paskutinemis savaitemis buvo keletas mirciu atveju nuo vapsvu igelimo Lietuvoje.... vienas zmogus numire nuo vieno igelimo. bet jei tu dar nemirei, tai jau nemirsi. bent jau nuo sio igelimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.24 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Prieš keletą metų mane kelis kart buvo sukandžioję. Tiksliau, bėgiodama pievoj pati ant jų užlipdavau tai irgi baisiai ištindavo koja, vos eiti galėdavau. Tepiau kažkokiu skystimu, tik nepamenu pavadinimo. Bet vaistinėj turėtų žinoti kokių tepalų šiam reikalui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.25 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
niu zinot as nesu alergiska...man gyditoja sake jai nesi alergiska antibijotikam tai tada ir vapsvu ikandimui nesi patinimas praejo tik lb kutena ta viena ir paraudimas nyksta nes vakar daug zalumos kitaip sakant zelionkes pritepiau ziaurios tos vapsvos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.25 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
mane tik bites pastaruoju metu kandzioja...
siaip niezuli nuo ikandimu fensitil gelis nuima kazkiek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.25 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Gal ir gerai,kad dar nepatyriau bitės/vapsvos įgėlimo skausmo. :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
oi skausmas ir niezulis ziaurus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
man buvo i kojos pirsta 3 kart igelus syrse per viena diena sventojoj bl kai susinervinau ... dar koiu 4 valandu intervale... su isemiau 3, o syrses tai kai gelia dar ne po 1 bakstelejima kaip bites cia kai gyvenom sale senutes su kalbanciu suniu, kuri buvo alergiska bitem
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Kokiu kokiu šuniu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 19:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Nieko nedaryk. Man įgėlė bitę į nugarą. Ištino tai kad ką aš žinau.. ;o Žiauriau tikriausiai nebūna : D ir dar kaip niežti.. ;x
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.27 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
Bryk rašė:

Kokiu kokiu šuniu?


mu tokiu kur kai ta alergiska sirsem babulka daunuoja ant ranku pajemus jis taip "VAAAIII, VAAAAIII, VAAAAIIII, vaaaaiii...." vis sako
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mergyte2
Mergyte2
Pradedantysis
mane buvo sugele vapsvos tris vakarus is eiles, tai eina na...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
o as si sekmadieni vaziavau namo. sedejau uz vairuotojo, o priekinis masinos langas toje puseje buvo atidarytas. lekem nei daug nei mazai 100km/h ir as staigiai pajutau klaiku skausma kaktoj... ciupau uz jos, o ten kazkas prilipe, nuemiau - bite. mama greit isheme geluoni (sako kuo greiciau ishemi, tuo maziau bedos po to buna - nzn ar tiesa), kakta akimirksniu pradejo tinti ir galva eme suktis... pradejo pykint... nu vienu zodz, maniau bus "ragas" nes i galva dar nesu gavusi tokio skiepo... nezinojau kaip sureaaguos. nu ir ka, greit pridejom salta kompresa ir laukem dar ir siandien kakta ishtinusi, bet aplinkiniai to beveik nepastebi taciau pati jauciuosi kazkokia deformuota greiciau jau "ishsivaiksciotu" tas tinimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cincila
cincila
Patyręs
jo ziauru kai jos igele man pvz taip kuteno ta vieta , kad galvojau mirsiu ..ypac nakty..poto tapo melyne didziule ten kad vot iki siol ji liko praejo jau savaite o gal daugiau..girdejau per radija kad mergaitei i aky ikando i vyzdi..ir dar kad vyras gere alu is tamsaus butelio ir prarijo vapsva ir ji uzstrigo gerklei ir istino gerkle staigei i ligonine veze..tai vakar per zines sake kad lb pasiutusios tos vapsvos tapo.. ir saugotis reikia ju ypac kas alergiskas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
ziurit zinias? siemet didziulis vabdziu antpludis.. ir biciu.. prie juros ypac.. daug sugeltu zmoniu.. ir tiem kas ne alergiski ten patare kazka daryt lyg kompresus det ar ka... o kam alergiski kazkokiu vaistu vaziuot susileist ir kartu su savim nesiotis daug siais metais sugeltu daug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
su tuo alum.. tai jo daznai ilenda jos i ta alu ir nematai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Prie jūros daug bičių?Nepasakyčiau. Nors ką aš žn,nekanda jos man,gerai sutariam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai