Santrauka: Ar verta pabandyti? Jūsų atsiliepimai.
Tema sukurta: 2008.12.25 02:30
1 2 Toliau Paskutinis
2008.12.25 02:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Taigi taigi. Susimąsčiau po atostogų grįžti į mokyklą atsinaujinusi. Manau visai nieko būtų pasikeisti plaukų spalvą. Dabar turiu tokius rusvus, lyg į pilkšvumą su keliom šviesiom sruogelėm, noriu rūdų, galbūt net kaštoninių.
Iškarto stojasi klausimas: tiks, ar netiks man tokia spalva? Taigi, kad tam sužinoti reikia dažyti su nuplaunamais dažais. Taigi...
Jūsų nuomonė apie nuplaunamus dažus? Galbūt esate naudoję juos? Kokie geriausi? Kurie 100 % nudažo plaukus? Kurie tikrai tikrai nusiplauna? Kokia kaina? Skirtumai, ypatybės, žodžiu jūsų nuomonė.
Lauksiu jūsų atsakymų.

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.25 02:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
garantijų, kad nudažys tikrai visus plaukus neduočiau jokios firmos dažams..viskas priklauso nuo plauko struktūros ..juolab tavo plaukai dažyti sruogelėm? ko gero tolygiai net neįkibs dėl nusiplovimo..visi nuplaunami dažai nusiplaus, bet per kiek laiko visiškai? neaišku..ant dėžutės būna parašyta, tarkim, kad nusiplaus po 24 plovimų, tačiau nebūtinai nusiplaus tolygiai ir jau visiškai..manau, kad nesunkiai gali ir taip įsivaizduot, tiks ar ne..jei bijai, kad gausis kaip koks perukas..per tamsus ir per sunkus, nori, kad atrodytų natūraliai, geriausia žygiuot į kirpyklą, kur per kelis kartus, dažant sruogelėmis, tapsi rudaplauke mano toks patarimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.25 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anonimee
anonimee
Pradedantysis
Mama lankosi kirpykloje?Tikriausiai turi savo kirpeja?(taip dazniausiai buna)Paklausk patarimo jos.Kam tokiais dalykais kitiems galvas sukti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.25 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Na, taip, gerai būtų, kad mama leistų man nusidažyti su normaliais dažais. Čia yra viskas, ko galiu jos paprašyti, tiesiog tik NUPLAUNAMI dažnai ir nieko daugiau.
Kirpėjos atostogauja ;DD
Reikia nuomonės tų, kurie tai bandė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.25 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fainalt
fainalt
Naujokas
nuplaunami dazai yra pinigu ismetimas,nes kaip suprantu kalbi apie tuos kurie po keliu plovimu nusiplauna,kazkada bandziau tokius,pav. nepamenu,bet pamenu kad per lietu jie bego man visom vaivotykstes spalvom nuo galvos,tai tiktu nebent vienam vakarui, o mama tikrai leistu nusidazyti,gerais ,naturalios spalvos,ir kokybiskais dazais,.idek pastangu ir vargti nereiks,del mamos,irodyk jai kad taip labiau apsimoka,ir rezultatas bus tikrai geresnis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.25 18:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
Yra tokie ,,Novinka;; ,bet jei lietus, tai tikrai begs spalvotas vanduo .Dar galima ..Rubinu;bus tamsus kaštoniniai.Per puse sumaišius ,,Rubina ;;su violetine ;;Irida; labai graži spalva gaunas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.25 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Na visvien mano mama laikosi tokios nuomonės, kad betkokos plaukų dažymas yra jų gadinimas ir aš jai nieko neįrodysiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.27 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
O, čia esu daug ką išbandžius. Bandysiu šiek tiek papasakoti. Pirmiausia, yra visokios chna (xna) ir basma bei jų pagrindu pagaminti augaliniai nusiplaunantys dažai. Teoriškai sumaišius chna su basma turi gautis kažkokia ruda. Pati atskirai nei su chna, nei su basma nedažiau, bet esu bandžius kažkokį jų mišinį. Dažų pakelis žadėjo kaštoninę spalvą, rezultatas, deja, buvo ryžas. Laimei, visiškai nusiplovė maždaug po penkių plovimų. Kiti, IMHO, labiau patikimi nusiplaunantys dažai yra schwarzkopf firmos, tokie maišeliuose, kainuoja apie 5 Lt. Šitie nudažo normalesnėmis spalvomis, tačiau jei tavo plaukai šviesūs arba nevienodo atspalvio, nudažys taip pat netolygiai. Pavyzdžiui, jei dažysi kokia "baklažano" spalva, tavo tamsesni plaukai gal ir bus baklažaniniai, tačiau šviesios sruogos bus ružavos. Šių maišelių esu išbandžiusi faktiškai visas spalvas, nuo visiškai raudonos (rezultatas neblogas, išblunka maždaug per porą savaičių, tačiau ryžas atspalvis vis tiek šioks toks lieka) iki visiškai tamsių rudų (pastarųjų sodrumas išblunka jau po pirmųjų plovimų). Taigi apie šiuos schwarzkopf dažus iš maišelių padariau tokias išvadas: geriausiai tinka jau dažytiems plaukams, kai nori paryškinti blunkantį atspalvį (tačiau jei dažai gerais dažais, to ryškinimo net nereikia).
Tos pačios schwarzkopf esu bandžiusi ir vadinamus II lygio dažus (anksčiau jie buvo geltonose dėžutėse), ant jų parašyta, jog nusiplauna po 24 plovimų. Dažiau tamsiai rudais ir juodais. Galiu pasakyti, nė velnio jie nenusiplauna. Juoda net nenubluko. Šitais realiai gali bandyti dažyti, tik nesirink labai tamsaus atspalvio, kadangi dažai čia pigūs, kokybė atitinka kainą, spalvos rezultatas ne visada yra toks, kokio tikiesi.
Kalbant apie plaukų dažymą apskritai, iš patirties galiu pasakyti, kad labiausiai suvaro plaukus šviesinimas. Plaukus tamsinu jau seniai, tikrai jokių neigiamų pasekmių nepastebiu. Tiesa, naudoju brangius dažus, pigių ilgai išliekančių plaukų dažų (kad ir tų pačių schwarzkopf palette) nerekomenduoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.30 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantulia
Samantulia
Pažengęs
o gal kas yra isbandes dazomuosius sampunus?tiesiog nenoriu kurti atskiros temos,tai cia paklausiu ...kaip jum dazomieji sampunai?po kiek laiko jums atsiplauna dazai ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.30 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
As buvau kazkada dazomaji balzama bandzius.. turejo gautis kazkas panasaus i kaztonine spalva... o isejo beveik raudoni (daziau ant sviesiom sruogelem jau dazytu plauku), po pirmo plovimo atrode siaubingai nes sviesios sruogeles lyg ir liko raudonom o kita dalis plauku nubluko... galiausia keleta menesiu buvau siek tiek ryza.. nes jau nebesinorejo eksperimentuoti, o dazai taip iki galo neissiplove
rudeni tiesa vel nusviesintus savo plaukus sugalvojau roziniai dazyt(prisikalbejau gimtadienio proga), bet dazu tik vienos firmos radau ir tai kazkokiu neaiskiu, tai tik is apacios plaukus nudaziau... tie asiku iki galo ir vel neissiplove, siek tiek ryzi liko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.30 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantulia
Samantulia
Pažengęs
geras o kaip reik ta dazomaji balzama naudoti? kuo skirias nuo dazu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.12.30 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeveikČia
BeveikČia
Meistras
nzn... teoriskai nusiplauna o naudojamas kaip dazai, uztepi ir lauki...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.01 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samantulia
Samantulia
Pažengęs
nu blyn,nusipirkau as siandien dazomaji sampuna,joanna kazkoki multi color effect ir nusidaziau...blyn puse sampuno jau atsiplove,bet negana to man nusidaze galvos oda todel dabar nezinau ka daryti ,neiseina net sklastymo padaryti-is kart matosi ta spalva
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.02 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Nusipirkau tuos nuplaunamus dažus, dažysiuos ne už ilgo, stebėsiu, kas gaunasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.02 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Sidabrinis79, tokia spalva buvo prieš 5 mėnesius. Dabar panaši, tik tiek, kad tos sruogelės nuaugusios ;DD
Dabar sėdžiu prisitepusi tamsiai rudų dažų... Eisiu už 15 min. plauti jų ;DD Žiūrėsim, ką turėsim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.02 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Vajei, iš tos laimės ir susijaudinimo net nesugebėjau normaliai savo minties išreikšti. Užsitepusi ne dažų, o plaukų
Sidabrini, taip ;DD, įkelsiu foto, jeigu pavyks viskas taip, kaip norėsiu ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.02 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Koks gudruolis ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.02 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
Puikiai viskas gavosi ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.02 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paulla
paulla
Naujokas
http://i42.tinypic.com/2hmkirq.jpg
į aplinką, mane, drabužius dėmesio nekreipkit, svarbiausia plaukai ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.02 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
Gal galėtum dažų pavadinimą parašyti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai