Santrauka: Kačiukai ir šuniukai vietoj savo foto?
Tema sukurta: 2009.04.07 16:17
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.04.07 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bellissima
Bellissima
Pradedantysis
Pastebėjau, kad kai kurie nariai vietoj savo nuotraukų deda kačiukų, šuniukų ir visokiausių vos ne absurdiškų foto.
Man iškart kyla klausimas-negi žmogus toks savimi nepasitikintis arba negražus, kad bijo save parodyti?
Bent jau man dingsta noras pažinti tokį žmogų. Kaip atrodo jums?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
Cia ponichka apie foruma kalba eina, ar apie pazinciu puslapi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bellissima
Bellissima
Pradedantysis
Apie pažinčių puslapį kažkas parašo laišką-atsiverti-ir galvoji-kokie šunys protingi))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
jei čia apie forumą, tai dedamas avataras, o ne foto..foto nėra privaloma, niekas nereikalauja..nematau, kame blogumas nenorėti afišuotis, kam reikia, tas žino, kaip atrodau ir gali spręsti, graži ar ne..
jei kalbi apie pažinčių puslapius, tada sutinku...visada mieliau žinoti, kaip atrodo žmogus, akli pasimatymai manęs nedomina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltinė
Giltinė
Pažengęs
Man tai atrodo kvaila. Juk čia pažinčių puslapis, o ne gyvūnėlių mėgėjų. Dar suprasčiau, jeigu tas gyvūnėlis tik vienoje iš daugelio nuotraukų, o kitose jo šeimininkas, bet kai vien tik katinai, šunys, papūgos ir kiti gyvūnai, o žmogaus nėra, tai nesąmonė. Arba kai prisideda visokiausių gamtos peizažų ar kitokių visai beprasmiškų paveiksliukų. O viso to viršūnė - kai būna įdėtas standartinis Windowsų desktopo paveiksliukas Nu blemba, nenorit rodyt foto, tai ir nedėkit visai! Tada tie, kurie ieškos žmonių su foto, nustatys tai paieškoj ir jiems tie be foto netrukdys, o dabar peržiūri anketą tikėdamasis žmogų pamatyt, dar kol užkrauna tą anketą atsibosta laukt, o ten vien tik katės, šunys, gėlytės ar dar kokia velniava...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Bellissima rašė:

Apie pažinčių puslapį kažkas parašo laišką-atsiverti-ir galvoji-kokie šunys protingi))



kai kurie turi kompleksų dėl išvaizdos, patys prisipažįsta..
kai kurie slepiasi, nes dažnai turi antrą pusę ar šiaip..
taip pat yra žmonių, kurie viešai nenori rodytis, bet privačiai atsiunčia nuotraukų..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giltinė
Giltinė
Pažengęs
invazija rašė:

kai kurie turi kompleksų dėl išvaizdos, patys prisipažįsta..

kai kurie slepiasi, nes dažnai turi antrą pusę ar šiaip..

taip pat yra žmonių, kurie viešai nenori rodytis, bet privačiai atsiunčia nuotraukų..


Jeigu viešai nenori rodytis, tai tegu nededa savo nuotraukų visai, arba tegu nusifotkina iš užpakalio ar dar kaip kitaip, kad veido nesimatytų, tada jų niekas neatpažins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bellissima
Bellissima
Pradedantysis
Na bet juk tobulų žmonių nėra, o be to juk ir skoniai skirtingi. Visada malonu bendrauti su žmogumi "turinčiu veidą".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


merite
merite
Patyręs
Pritariu tai nuomonei, kad jei jau dedi nuotrauka pazinciu puslapyje, tai butu grazu ideti ir savo nuotrauka, bet tikrai nebutina, kad visose 20 foto figuruotu tavo veidelis Idedi vieni kita savo, o kitas jau pagal tai, kas tau patinka, arba visai nededi jokiu. Man kartais juokingai atrodo, kai zmogus prisideda savo nuotrauku, o jose nei vaizdo, nei kokybes, nieko nera. Toks jausmas, kad dejo vien tam, kad butu ideta ir visai nesirupino kokybe.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
Bellissima rašė:

Na bet juk tobulų žmonių nėra, o be to juk ir skoniai skirtingi. Visada malonu bendrauti su žmogumi "turinčiu veidą".


kartais zmogus tiesiog nenori viesintis, kad yra pazinciu portaluose. Juk buna, kad pareigos neleidzia. Bet siaip tokie, kai paprasai, atsiuncia i privata nuotraukas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Absurdiška dėti tokias foto.. Bet suprantu tuos žmonės, galbūt jie tiesiog nori bendrauvimo, jiem nereikia realios pažinties.. nenori pasirodyti kokie jie yra.. Nes būna tokių žmonių kurie bendrauja tik su gražiais.. tai va čia tas "kitokių" fotkių dėjimas padeda jiem šiuo atžvilgiu..
Aišku vertinu neigiamai tuos, kurie vėliau žada susitikt, tai maždaug eini ir tikies kačiuko, o atiena bačka alaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KlinkKlink
KlinkKlink
Pažengęs
Dar pridursiu prie to paties - jau geriau kokio gyvūnėlio nuotrauką pamatyti, nei saviškę... Apturėjau atvejį, kai žmogutis iš pradžių pasisavino vieną, o po kurio laiko pasikuitė dar kartą anketoje ir įsidėjo dar ir kitą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Mano anketa be nuotraukos, bet su paveiksliuku (nebepamenu kokiu ) Na ir? Nematau reikalo save rodyti visiems visada.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KlinkKlink
KlinkKlink
Pažengęs
Kadangi čia esu tik susirašinėjimo tikslu, tai nelabai nekreipiu dėmesį ar yra nuotrauka ar ne - svarbiau bendravimas to asmens...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
laisva saviraiska, kas kaip nori taip save pristato. pazinciu puslapis sito nereglamentuoja. yra tokiu puslapiu kur neleidzia deti nuotrauku ne i tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


viliusas
viliusas
Naujokas
Maciau viena "juodaodziu" fotografiju prisidejusi o kai paklausiau kodel atsake kad tureciau atvaryt i geta ir mes tave susaudysim D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkSky
DarkSky
Pažengęs
Kam tos nuotraukos, jai visviena , nei miegoti , nei atostogauti niekada neprireiks. O kartais ir krokodilas nori pabuti moterimi ir tai suprantama, ir greiciausia pateisinama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Man tai atšoka noras bendraut su tokiais žmonėm. Geriau jau įsideda bet kokią savo foto, arba geriau išvis tegu nededa, negu gyvūnų ar gamtos vaizdų nuotraukas. Malonu matyti, su kuo bendrauji, nes vis dėlto realiai to žmogaus nepažįsti. Aišku, jei tą žmogų pažįstu realiai, esu matęs ir su juo dar bendrauju pažinčių portale, tai man nuotrauka visai nebūtina. P.S. Kai deda gyvūnų foto ir t.t., tai dar nieko, bet labiausiai užknisa (bent jau mane), kai pavagia kitų narių foto ir užsideda sau. Tarp vaikinų tas nelabai aktualu, bet tarp merginų, tai net nėra ką ir kalbėt... Tikrai ne vieną atvejį esu matęs...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bellissima
Bellissima
Pradedantysis
Na taip yra keletas "Pamelų Anderson" arba visokių hilton ar dar tarp vyrų pastebėtas reiškinys raumenis demonstruoti (dažniausiai ne savo) net nežino vyrai, kad ne raumenys moteris vilioja, o pvz. dailus užpakalis arba akys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.07 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
Bellissima rašė:

Na taip yra keletas "Pamelų Anderson" arba visokių hilton ar dar tarp vyrų pastebėtas reiškinys raumenis demonstruoti (dažniausiai ne savo) net nežino vyrai, kad ne raumenys moteris vilioja, o pvz. dailus užpakalis arba akys


nu jau nu jau,mano presas tik taip mergu zvilgsnius zvejoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai