Tema sukurta: 2009.02.24 23:56
1 2 Toliau Paskutinis
2009.02.24 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
taigi turiu beda. nuomininkai nusprende issikraustyti.cia ne beda,bus kitu,bet jiems rasti reikia laiko... beda kad jie nori issikraustyti ne nuomos menesio gale,o 20 diena... ir niekaip nesupranta mano argumentu,kad mes turim susitarima menesine nuoma,o ne desimt ar 20dienu stafke... ar as teisi sakydama,kad jie turi sumoketi pilna nuoma? ar as kaip jie mano baisi ragana reikalaujanti man nepriklausanciu pinigu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
neromantika turi moket uz menesi o ne 3 d ar 24 ar dar kazkiek..moka uz menesi.... mokama menesiai o ne dienom...pabandyk gal istatymus kokisu atrast
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fluffy
Fluffy
Pradedantysis
Tai viskas priklauso nuo to, kokia sutarti pasirasete, kaip ten numatyta/nenumatyta per kiek laiko apie sutarties nutraukima turi pranesti ir uz kiek susimoketi. Arba bandyti tartis ir deretis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
na as tai irgi taip suprantu,tik manieji nuomininkai savas taisykles sako... jie man dave pries menesyzinia,kad issikrausto... suprantu ir t.t. bet dienas vistiek skaiciuoju po 30 per menesy...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
musu susitarimas menesinis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
O as manau, kad tu teisi. Manau, ir musu seiminikai reikalautu visa suma, o ne dali.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
tai sutartis pasirasita ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juodasis
Juodasis
Pradedantysis
Būtent, priklauso nuo to, kaip sutartėte. Jei dėl sutarties nutraukimo nesitarėte nieko, taikomas CK. Pagal CK, nuomininkas turi prieš mėnesį raštu įspėti nuomotoją. Taigi už tą mėnesį nuomotojui priklausytų ir nuomos mokestis.
Kita vertus, jei gaunasi taip, kaip kad tavo situacijoje, jog nuomos sutartis nutraukiama ne mėnesio pabaigoje, o 20 dieną, mano nuomone, reikalavimas sumokėti už mėnesį prieštarautų sąžiningumo ir teisinugmo principams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
Juodasis rašė:

Būtent, priklauso nuo to, kaip sutartėte. Jei dėl sutarties nutraukimo nesitarėte nieko, taikomas CK. Pagal CK, nuomininkas turi prieš mėnesį raštu įspėti nuomotoją. Taigi už tą mėnesį nuomotojui priklausytų ir nuomos mokestis.

Kita vertus, jei gaunasi taip, kaip kad tavo situacijoje, jog nuomos sutartis nutraukiama ne mėnesio pabaigoje, o 20 dieną, mano nuomone, reikalavimas sumokėti už mėnesį prieštarautų sąžiningumo ir teisinugmo principams.


bet juk jie lauzo susitarima,tai kodel turi buti ju taisykles? musu sutartis zodine,nereikia man ju pinigu,bet cia principas. jie kaltina mane nebutais dalykais ir dar nori kad nusileisciau... ju vien poziuris y situacija issaukiantis. jie turetu prasyti,kad sutikciau,o ne aiskinti ,kad privalau ta ir ana... bent jau as taip suprantu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 06:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
dabar visi ir visur taupo. ar bando sutaupyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 08:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
na jie įsiparegojo tik žodiškai. bandysi kažką įrodinėt, triukšmaut, sekantį kartą atėjus rasi tuščia butą ir nieko išvis negausi. ir kaip tu iš jų išsireikalausi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandam
Vandam
Pažengęs
Tokios kaip žodinės nuomos negali būti įstatymiškai, nes tu gauni pelną todėl turi būti įregistruota įmonė arba verslo pažyma, o po to raštinė sutartis. Taigi džiaukis kad jie tau iš vis dar duoda pinigus, nes ant pykčio gali ir mokesčius informuot, o tada mažai tikrai nebus, įpač dabartiniais laikais kai valstybė taip ir ieško kam kailį nunert.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 10:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dezinformacija
Dezinformacija
Patyręs
NEromantika rašė:
bet juk jie lauzo susitarima,tai kodel turi buti ju taisykles? musu sutartis zodine,nereikia man ju pinigu,bet cia principas. jie kaltina mane nebutais dalykais ir dar nori kad nusileisciau... ju vien poziuris y situacija issaukiantis. jie turetu prasyti,kad sutikciau,o ne aiskinti ,kad privalau ta ir ana... bent jau as taip suprantu...


Nu nematau čia teisinių argumentų, kuriais grįstum savo poziciją, sorry. Jie kažką sako, kažkuo kaltina, kažko reikalauja, ir jei visa tai yra ta priežastis, dėl kurios tu iš principo nori iš jų paimti daugiau, tai čia tau nieko niekas nepatars ir nepasakys - daryk taip, kaip sako tavo sąžinė ir vidinis įsitikinimas. Faktas tas, kad tu nori iš jų gauti pinigus už tą laikotarpį, kai jie buto faktiškai nebesinuomos. Jei aš būčiau tavo nuomininkas, nemokėčiau arba principingai pasilikčiau bute iki mėnesio galo, tam, kad tu jo neišnuomotum anksčiau ir negautum "dvigubo mokesčio" ir iš manęs, ir iš naujo nuomininko.
Kita vertus, teisingai komentavo tas komentatorius, kuris teigė, jog sutartis turi būti rašytinė, registruota viešame registre, o tu turėjai mokėti mokesčius valstybei. Todėl mano patarimas šioje situacijoje būtų verčiau paieškoti sąžiningo ir teisingo abiems pusėms kompromiso, nei aklai reikalauti kažko "iš principo"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
joptararai, pagal sutartį vykdoma viskas, nėra sutarties... gali būt rami
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 11:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
NEromantika rašė:

taigi turiu beda. nuomininkai nusprende issikraustyti.cia ne beda,bus kitu,bet jiems rasti reikia laiko... beda kad jie nori issikraustyti ne nuomos menesio gale,o 20 diena... ir niekaip nesupranta mano argumentu,kad mes turim susitarima menesine nuoma,o ne desimt ar 20dienu stafke... ar as teisi sakydama,kad jie turi sumoketi pilna nuoma? ar as kaip jie mano baisi ragana reikalaujanti man nepriklausanciu pinigu...


aisku kad ragana tu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vyshnia
vyshnia
Pradedantysis
teip ,ragana tu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta2
Pastebeta2
Meistras
jai jau mane daknistu tai jau matyt nusileisciau ka cia jau besigincysi su tais zmonem... nebent turi sutarti aiskiai parasyta ir pasirasyta tada gali baksnot pirstu o taip/....tegu.... kita kart zinosi ir perspesi kitus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nimdis
Nimdis
Pradedantysis
Zodinis susitarimas galioja teisme,bet lb sunku bus yrodit beto labai laiko daug uzsiknisi nemanau ar werta ten del keliu simtu, tai gi gausi pinigelius uz 20 dienu ir busi patenkinta..zodinis susitarimas yra zodinis..ir visada sudaryk sutarteles rastiskai ir nurodyk kas bus jei nebus laikytasi sutarimo... O vandams tai turbut suktuka prasileidai i galva, nenusisnek kad negal nuomot ir turi turet imone ar kad galetum tuo uzsiimti,gi nuomoji gyvenamas patalpas o ne komercines paskirties patalpas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandam
Vandam
Pažengęs
Nimdis rašė:

Zodinis susitarimas galioja teisme,bet lb sunku bus yrodit beto labai laiko daug uzsiknisi nemanau ar werta ten del keliu simtu, tai gi gausi pinigelius uz 20 dienu ir busi patenkinta..zodinis susitarimas yra zodinis..ir visada sudaryk sutarteles rastiskai ir nurodyk kas bus jei nebus laikytasi sutarimo... O vandams tai turbut suktuka prasileidai i galva, nenusisnek kad negal nuomot ir turi turet imone ar kad galetum tuo uzsiimti,gi nuomoji gyvenamas patalpas o ne komercines paskirties patalpas..


Pasiskaityk įstatymus ir susižinosi ir nenusišnekėk garsiai, bet koks gaunamas pelnas yra apmokestinamas, dirbu žinau užsuk į mokesščių inspekciją ir paklausk, tokie mokslininkai paskui ir pridirba jovalo. O jei gaunamas pastovus pelnas tai jau komercija, ir tam reikalingi dokumentai. Taigi nekaltink kitų jei pačiam tų varžtelių nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.02.25 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nimdis
Nimdis
Pradedantysis
tai va tas ir yra kad zinau istatymus ir daugeli niuansu susijusiu su jais kaip apeit ir pns,o tu matos kad skaitai ir nesupranti ka skaitai...dbr ziurek mokslininke tu as tau paskolinu pinigu su 8 procentu metine paluka metam as wadinas gaunu pelna is tawes tai irgi man mokescius reikes moket?atsigauk vandeme
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai