Tema sukurta: 2008.05.01 00:21
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.05.01 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekuodetas
niekuodetas
Naujokas
situacija tokia - einu as i tuos pasimatymus su viena, su kita, bet man dabar labai idomu, ka toliau daryt? kiek tu pasimatymu turetu buti? ir kaip tas perejimas prie draugystes vyksta. ir kiek laiko ? papasakokit kaip jum buvo, nes blem jauciuosi labai sumautai, kai tokiu dalyku nezinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Jei nepereina pasimatymai niekur, ir kyla tokie klausimai, vadinasi jiems niekur eit ir nereikia(kol kas).
Kitu atveju viskas issivystytu naturaliai. Pradzia yra o kas toliau-toaaiu tai viskas tik nuo susitikinejanciu zmoniu priklauso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 00:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekuodetas
niekuodetas
Naujokas
nu tai blem jei tu nuo 14 visas sitas vyko, tai tau ir nekyla. o man kyla, tai prasau atsakyt i klausimus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


endrijauskaite
endrijauskaite
Meistras
Tai įvyks tada kai norėsi susitikinėti tik su viena mergina ir kitų nebereikės . Tada suprasi , kas yra tikra meilė . dabar tu tik gerai leidi laiką su daugeliu merginų . Ir meile čia net nekvepia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 00:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
O man niekas nevyko, bet vis tiek tokių klausimų nekyla Kodėl kai kurie žmonės ieško tų žodinių patvirtinimų: kad va dabar mes pora? Na, pasimatymas vienas, kitas, trečias ir nė pats nepajauti kaip jau kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Originally posted by: niekuodetas

situacija tokia - einu as i tuos pasimatymus su viena, su kita, bet man dabar labai idomu, ka toliau daryt? kiek tu pasimatymu turetu buti? ir kaip tas perejimas prie draugystes vyksta. ir kiek laiko ? papasakokit kaip jum buvo, nes blem jauciuosi labai sumautai, kai tokiu dalyku nezinau.



Sakyčiau, kad draugystė turi būti ne su "viena ar kita", o su būtent TA. Toks vaizdas susidaro, kad tu nori SANTYKIŲ, DRAUGYSTĖS, o ne JOS. Gal dėl to ir neaišku. Nes šiaip žmonės supranta, kad draugystė ateina natūraliai - nei skubinama, nei delsiama. O jei vyksta koks forsavimas - tai ne noras būti su TUO žmogumi, o paprasčiausias noras PATURĖTI PANĄ.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekuodetas
niekuodetas
Naujokas
ne nu blem, tai as ir noriu su viena susitikineti, bet tai negi man dabr tik su viena i pasimatymus vaikscioti?

>>Na, pasimatymas vienas, kitas, trečias ir nė pats nepajauti kaip jau kartu.
tikiuos, kad taip ir bus.

>>Toks vaizdas susidaro, kad tu nori SANTYKIŲ, DRAUGYSTĖS, o ne JOS.
na tai be JOS santykiu ir draugystes nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: niekuodetas

ne nu blem, tai as ir noriu su viena susitikineti, bet tai negi man dabr tik su viena i pasimatymus vaikscioti?


Logikos nerasta šitame sakinyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
niekuodetas >>> Nelabai mane supranti. Man atrodo, kad pirmiausia turėtum paprasčiausiai bendrauti su merginomis (paprasčiausiai leisti laiką - plepėti, gerti kavą, lenktyniauti, diskutuoti, mylėtis, vaikščioti į kiną ir t. t.), o kai bus JI, atsiras ir noras DRAUGAUTI, siūlyti daugiau nei kitoms.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekuodetas
niekuodetas
Naujokas
vaisciojimas i pasimatymus yra vaiksciojmas i pasimatymus. o kai jau vaikstai tik su viena tai jau kazkas rimto. ten viskas logiska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Niekuodetas, pats nežinai ko nori ir kitus balamutini
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


endrijauskaite
endrijauskaite
Meistras
Jaunas dar esi , pirma gerai išsilakstyk , kol dar laikas .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oziris
Oziris
Patyręs
Nu bet Tavo galva tai kaip arbuzas... skaityk ka zmones raso!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


endrijauskaite
endrijauskaite
Meistras
Neskubėk gyventi ir neieškok meilės . nes gali nusvilti . Ir labai skaudžiai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SOkoladinis
SOkoladinis
Didmeistris
man kazkaip svieciasi kad tu nori tik viena: sexo. nes kazkaip be logikos tie tavo sakiniai ir mintys.. kalbi apie draugyste kad nori tik vienos o poto kad jau su visom. viskas seip savaime gaunasi. nereikia nieko cia klausineti kas po ko turi eiti.. vistiek beprasme tema sita grybu pjovimas su zolepjove
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


endrijauskaite
endrijauskaite
Meistras
Kaip sekasi Šokoladini ? Ar jau radai draugę ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 01:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lost
Lost
Patyręs
.. o ko tu pats nori? i pasimatymus ar rimtai draugauti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 02:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekuodetas
niekuodetas
Naujokas
ne nu bl nx, jus nesuprantat koks as esu apgailetinas. man 21m, pirma karta i pasimatyma buvau nuejes 2008metu sausio 4d. ir as NIEKDA NETUREJAU DRAUGES ... o visa kita kaip ir geda garsiai istarti...

>>Man atrodo, kad pirmiausia turėtum paprasčiausiai bendrauti su merginomis (paprasčiausiai leisti laiką - plepėti, gerti kavą, lenktyniauti, diskutuoti, mylėtis, vaikščioti į kiną ir t. t.),
tai tu man siulai per visas ir su visom ?

>>Jaunas dar esi , pirma gerai išsilakstyk , kol dar laikas .
tai ir tu man siulai su visom krustis, su kuriom i pasimatymus einu?

>>Jei trumpai ir be lyrikos: viskam savo laikas. Aiskiau nebuna, nebent temos autorius kazkur labai skuba... ;]
na man jau 21, tai kazkaip ir zmogui geda pasakyt, kad as dar nesu drauges turejes.

>>Neskubėk gyventi ir neieškok meilės . nes gali nusvilti . Ir labai skaudžiai .
tai kaip supratau cia dar vienas pasiulymas krustis su visom is eiles? ar man sedet ir toliau prie pc ir rankdarbiais uzsiimineti? surizikuosiu, blogiausiu atveju tai kilpa ant kaklo ir no problem.

>>man kazkaip svieciasi kad tu nori tik viena: sexo. nes kazkaip be logikos tie tavo sakiniai ir mintys..
tiesa skakant mano planas butu susirast drauge, isimylet na tada ir pasimylet. ar tu siulai krustis su visom, o tada gal ir pradet draugaut?

>>Kaip sekasi Šokoladini ? Ar jau radai draugę ?
tam yra privacios zinutes, butina cia klausineti ?

>>.. o ko tu pats nori? i pasimatymus ar rimtai draugauti?
as kaip be patirties, tai nelabai suprantu kaip galima rimtai draugauti be pasimatymu. tai zinoma, kad noriu rimtai draugauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 02:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lost
Lost
Patyręs
..nepyk, kad taip asmeniskai klausiu - o kas trukdo tau rimtai draugauti? neradai tinkamo zmogaus dar? negali apsispresti su kuria? o gal radai ir nezinai ar jus jau draugaujat ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.01 02:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekuodetas
niekuodetas
Naujokas
>>o kas trukdo tau rimtai draugauti? neradai tinkamo zmogaus dar? negali apsispresti su kuria? o gal radai ir nezinai ar jus jau draugaujat ar ne?

na kad jau atvirai tai atvirai: is viso as buvau 4 pasimatymuose su viena (su ja jau nebeinu), su antra buvau 1 karta, o su trecia tai dar tik eisiu. Tai va tokie mano saktykiai su merginom. manau atsakymai aiskus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai