Tema sukurta: 2007.12.11 10:57
2007.12.11 10:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


strutis
strutis
Meistras
Nuo keliu metuku vaikai indentifikuoja savo lyti?Ar as galiu namie lakstyti pliku pimpalu kai vaikui dar tik 4 metai?Ar jie ne velnio nieko nesupranta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Mano dukra, jai 4m, jau identifikuoja lytį. Šiaip manau nuo tėvų labai priklauso kada vaikas ims skirti vyrą nuo moters, bet kai ims eiti į darželį, tai tikrai ims skirti. Tai kad, Struti, tu savo pimpalą geriau kelnėse laikyk ir prieš vaikus nesimaskatuok juo lakstydamas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Net jei vaikui ir 1 metukai,pliku pimpalu ner ko lakstyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


strutis
strutis
Meistras
o gal as nudistas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 11:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dds777
dds777
Meistras
nuoguma vaikai supranta tada (mano manimu) kai jiem tevai pradeda drausti vaikscioti nuogiems.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Vaikai lytį pradeda identifikuoti apie 2m. Nuogiems lakstyti nereiktų, nes tai gali sukelti perdėtą domėjimąsi seksualumu. Bet ir dangstytis ir slėptis nereikia, jei pamato- supras kaip gėdą ir negražų dalyką.
Maniškei 10mėn ir kol kas aš ramiai sau vaikštau nuoga prie jos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
taip taip, gerai prisimenu,akd kai man buvo 3 metukai, dazelyje viena mergyte gan issamiai man paaiskino tarpukojo skirtumus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Rennais
taip taip, gerai prisimenu,akd kai man buvo 3 metukai, dazelyje viena mergyte gan issamiai man paaiskino tarpukojo skirtumus


Gal ir vaizdinę medžiagą dar parodė?
Pas mus kažkada buvo toks berniukas kieme, kuris tuos skirtumus labai mėgo demonstruoti. Tik kad aš jau buvau už ji pakankamai vyresnė, tai man tie skirtumai jau žinomi ir visai neįdomūs buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Vaikai domisi kai to nemato.Mano sunelis 4 metu mato mane persirenginejancia,teti taip pat-jam tai nekelia jokios nuostabos.Jis zino,kad seses turi ta pati ka ir mama,bet tai nekelia jam jokiu emociju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: mylimuke

Originally posted by: Rennais

taip taip, gerai prisimenu,akd kai man buvo 3 metukai, dazelyje viena mergyte gan issamiai man paaiskino tarpukojo skirtumus




Gal ir vaizdinę medžiagą dar parodė?

Pas mus kažkada buvo toks berniukas kieme, kuris tuos skirtumus labai mėgo demonstruoti. Tik kad aš jau buvau už ji pakankamai vyresnė, tai man tie skirtumai jau žinomi ir visai neįdomūs buvo


tai be abejo su vazidine medziaga. ir dar pasigyre,kad "pas ja ten nieko nera".
o as,kaip ir dera tikro vyrisko ego turetojui iskart pazeminau ja,niekinanciu tonu istares "nu ir kas?"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.11 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cate
Cate
Pažengęs
Originally posted by: Rennais

Originally posted by: mylimuke



Originally posted by: Rennais



taip taip, gerai prisimenu,akd kai man buvo 3 metukai, dazelyje viena mergyte gan issamiai man paaiskino tarpukojo skirtumus




Gal ir vaizdinę medžiagą dar parodė?

Pas mus kažkada buvo toks berniukas kieme, kuris tuos skirtumus labai mėgo demonstruoti. Tik kad aš jau buvau už ji pakankamai vyresnė, tai man tie skirtumai jau žinomi ir visai neįdomūs buvo



tai be abejo su vazidine medziaga. ir dar pasigyre,kad "pas ja ten nieko nera".

o as,kaip ir dera tikro vyrisko ego turetojui iskart pazeminau ja,niekinanciu tonu istares "nu ir kas?"


patiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Clonc
Vaikai domisi kai to nemato.Mano sunelis 4 metu mato mane persirenginejancia,teti taip pat-jam tai nekelia jokios nuostabos.Jis zino,kad seses turi ta pati ka ir mama,bet tai nekelia jam jokiu emociju.


Manau, teisingai elgiatės to nesureikšmindami. Tokia ir turėtų būti reakcija tokiam amžiuj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.07 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Nuogumas jokiu blogybiu neturi. Visur jo pilna, tik nereikia sureiksmint ir daryt is to tragedija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.30 15:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


radastele
radastele
Pradedantysis
Aš kažkaip irgi to nesureikšminau kol buvo maži ramiai vaikščiodavau nuoga kaip ir mano vaikai. Vasara po namus, visai nematau nieko blogo. Nekyla nesveiko smalsumo. Tik pastebėjau, kad nuo kokiu 7 vyriausias pradėjo drovėtis savo nuogumo tai ir aš nustojau plika lakstyti. bet jūroj kartais dar vis maudomės nuogi ir kažkaip man tai smerktina neatrodo.
Manau būtų blogai jai demonstruotumėmmis viens prieš kitą o kai šiaip tarp kitko manau nieko baisaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.06 02:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parazitka
Parazitka
Meistras
kazkur nuo 2 metu jie tai jau suvokia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.10.27 07:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
nu jo, gal nereikėtų persistengti su tuo nuogumu, aš savo vaikui maudomuką ieškojau kur pirkti nuo dviejų metų, kažkaip panašiai manau ir pradėjo suprast, kad kažkas yra ką reikia slėpti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.10.27 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
gerdunka222 rašė:
nuo dviejų metų, kažkaip panašiai manau ir pradėjo suprast, kad kažkas yra ką reikia slėpti

Po to prireikė dar 16-20 metų, kad pagaliau suprast - nėra ką slėpt ))

strutis rašė:
Nuo keliu metuku vaikai indentifikuoja savo lyti?Ar as galiu namie lakstyti pliku pimpalu kai vaikui dar tik 4 metai?Ar jie ne velnio nieko nesupranta?

Mama pasakoja, kad mane jau 6,5 metų vesdavosi į moterų pliažą, kai vienais metais atostogavo be tėvo. Niekaip nepamenu, kad tai buvo moterų pliažas, o patį pliažą pamenu, tai Šventojoje.

mylimukė rašė:
Nuogiems lakstyti nereiktų, nes tai gali sukelti perdėtą domėjimąsi seksualumu. Bet ir dangstytis ir slėptis nereikia, jei pamato- supras kaip gėdą ir negražų dalyką.

Būtent - atvirkščiai. Vaikai, kuriuos mažus tėvai išmokė nesivaržyti nuogumo, užaugo be perdėtų kompleksų, kas pasireiškia būtent nesureikšminimu savo išvaizdos. Tai nereiškia nuolat namie lakstyti nuogiems (man tai pačiam vienam esant nėra patogu), bet neperdedant slėpimosi svarbos.
Deja, mano tėvai paaugus labai stengėsi nepasirodyti, todėl vėliau persilaužti reikėjo nemažai laiko - net ir prieš paną šviesoje nusirengti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.10.29 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jonaspirmas
jonaspirmas
Naujokas
Kas del nuogumo tai kai mazas buvau iki 6 metu vaiksciuodavo pusnuogiai ypac berniukai ir basi vasara tik kai pradedavo eiti mokykla jau nebevaiksciuodavo ir niekas tuo nesistebejo kas siandien butu siaubas zinant visokias davatkas teisiu gynejas , o jei koks suauges keistuolis sugalvodavo pasivaiksciuoti nuogas budavo greit pamokamas su dilgelemis ar rykste tad noras pakartoti tai dingdavo labai ilgam .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai