Tema sukurta: 2007.04.09 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.04.09 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oOau
oOau
Pradedantysis
Ar vis dar vaikinai siulo merginom buti antraja puse? Jei taip, tai kaip tai padarote? Ar tiesiog leidziate merginai suprast, jog ji jums draugiau nei drauge?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 15:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliulka
egliulka
Pažengęs
vaikinas tada kai pasiulo tau draugauti ir tu sutinki zinoma dar yra tokiu kurie siulo draugaut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksis
Aleksis
Meistras
gali vadinti nuo data kai atsiduodi jam i rankas ir pasimyli.Arba gali dar nevadinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
jo, abu pastarieji atsakymai be galo informatyvus ir tikslus
oOau, as asmeniskai reaguoju taip: jei vaikinas tamposi su savo idiotisku elgesiu, pats nedrisdamas kazka pasakyti arba isivaizduojas, jog gali zaisti tavo nervais (tarkim naudotis tavimi kaip moterimi bet kokiu budu), o tam tikru metu pasakyti, kad "gi mes jokia pora, ko cia priekaistauji", tai arba tokiam spjaut veidan reikia, arba tiesiai sviesiai paklaust, kas vyksta (cia tuo atveju, jei nedrasus, o ne koks manipuliantas). siaip as esu uz svelnu oficialuma, nes buna labai kurioziska, kai vienas mano draugaujantis artimai, o kitas- tik sakarmakaranttvoros. kazkoks uzsiknisimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oOau
oOau
Pradedantysis
egliulka na dziugu girdeti, bet butu maloniau kad vaikinai sugalvotu ka nors fainesnio, nes tas "gal nori draugaut" labai banaliai skamba ;D

Aleksis nemanau, kad to uztenka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oOau
oOau
Pradedantysis
Lukryte aciu uz tikslu atsakyma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
buvo panasi tema kur svarstem ar vaikinai vis dar siulo draugauti, vieningos nuomones kiek atsimenu ir nepriejome asmeniskai as draugo vaikinu nelaikau tol kol nepasiulo draugaut, ar nepasikalbam ta tema ir neprieinam vieningos nuomones, t.y.draugaujam ar nedraugaujam nes paskui ir gaunasi tokie kuriozai kaip vienas draugauja ir viska atiduoda tai draugystei, o kitas tik dindiri musineja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
Originally posted by: oOau

egliulka na dziugu girdeti, bet butu maloniau kad vaikinai sugalvotu ka nors fainesnio, nes tas "gal nori draugaut" labai banaliai skamba ;D



Aleksis nemanau, kad to uztenka.


o kas jums patiktu kazkas panasaus i suzadetuves? ot raskatali gubu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
ata, negi taip sudetinga pasakyti: noreciau, kad butum mano mergina? pf, ir kokios dar suzadetuves. jei jau apie jas, tai kazi, ar tokios isvis buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Violeciukas
Violeciukas
Naujokas
Sveiki, na, manau, kad jau mazai kas besiulo 'draugaut', nes tai yra nesamoningas, lekstas pasiulymas, kurio as pati niekada nekenciau, nes man budavo juokinga..... Kaip iseina, jei vaikinas pasiulo 'draugaut', ir mergina 'sutinka', tai reiskia, kad jau nuo sios minutes, jie 'iteisintai' gali buciuotis, myletis ir t.t. ????? Nesamone, as manau, jog ta 'draugyste' turi isaugti savaime, galu gale kalbamasi tarpusavy, pradedame suprast ko vienas is kito noretu, ar abiems gera buti kartu, ar pasiilgsta vienas kito, ir t.t. Jei zmogus pasako, kad jam su tavim yra labai gera, kad jis nori buti su tavim kartu, laukia tavo skambucio, kad isgirstu tavo balsa, nori matyti kuo dazniau, jam viskas yra idomu apie tave - tai ir viska pasako, ar zmones yra jau 'kartu' ,ar ne, ir visiskai jokio bereikalingo 'stampo' "draugaujam", cia visiskai nereikia, nes tai visada as laikiau, kad yra labai jau vaikiska.... Cia mano tokia nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
tai zinoma ,kad nesudetinga,tik kai kuriom atrodo to maza ,iskart prasideda- "banalu,standartiska,pasene" aisku galima ir su ziedeliu ar seip su kokia iskilminga vakariene ta dalykasuformint.
o kas del suzadetuviu ,tai manau kad egzistuoja,bent jau tarp mano pazystamu tai tikrai jios buvo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
violeciuk, o kaip tau toks variantas, kad situacija tokia, kaip suminejai, bet karts nuo karto vis isgirsti "juk mes net ne pora" ir dar tokiu tonu, tarsi tai butu visai juokinga. va todel ir norisi tu banalybiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: Violeciukas

Sveiki, na, manau, kad jau mazai kas besiulo 'draugaut', nes tai yra nesamoningas, lekstas pasiulymas, kurio as pati niekada nekenciau, nes man budavo juokinga..... Kaip iseina, jei vaikinas pasiulo 'draugaut', ir mergina 'sutinka', tai reiskia, kad jau nuo sios minutes, jie 'iteisintai' gali buciuotis, myletis ir t.t. ????? Nesamone, as manau, jog ta 'draugyste' turi isaugti savaime, galu gale kalbamasi tarpusavy, pradedame suprast ko vienas is kito noretu, ar abiems gera buti kartu, ar pasiilgsta vienas kito, ir t.t. Jei zmogus pasako, kad jam su tavim yra labai gera, kad jis nori buti su tavim kartu, laukia tavo skambucio, kad isgirstu tavo balsa, nori matyti kuo dazniau, jam viskas yra idomu apie tave - tai ir viska pasako, ar zmones yra jau 'kartu' ,ar ne, ir visiskai jokio bereikalingo 'stampo' "draugaujam", cia visiskai nereikia, nes tai visada as laikiau, kad yra labai jau vaikiska.... Cia mano tokia nuomone.


Linkes pritarti sitam variantui

Nes tie tarimaisi del draugavimo tai man primena mano malaletkisku laiku susitarimus, (kuriuos as beje sekmingai praleidau pro sali ir tuo esu patenkintas):
Per sokius pasoko du sokius, letas pasitake: -Draugaujam?
Kita puse: - Draugaujam!
Po savaites tasymosi kartu: -Zinai, davaj, nedraugaujam daugiau.
Kita puse: -Ok, nedraugaujam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Originally posted by: Lukryte

violeciuk, o kaip tau toks variantas, kad situacija tokia, kaip suminejai, bet karts nuo karto vis isgirsti "juk mes net ne pora" ir dar tokiu tonu, tarsi tai butu visai juokinga. va todel ir norisi tu banalybiu.


Tokiam, kuris gali pasakyti tau "juk mes net ne pora", nesukels dideliu sunkumu ir jusu zodini susitarima draugaut nutraukti.

Negi jus tokios naivios, kad manot, kad kazkokie pasakymai gali kazka pakeist.

As manau, kad vaikino, kuris nori su tavimi buti ,elgesys pasakys daugiau nei zodziai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
taip, veiksmai man yra tikrasis zodynas, ne zodziai. taciau daugeliui zmoniu, tuokart ir man, kai kuriems postumiams reikia viesumo ir tasku deliojimo. ir pati matau tarp draugu, kaip daug lemia elementarus pasizadejimas, kazko ivardijimas garsiai. nes kitaip zmogus tampa tinginiu ir nesukaupia valios kazko padaryti, net jei tai butu labai naudinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
zodziais tiek kiek veiksmais sunkiau isreikst ,bent jau man,o tas ivardijimas garsiai tik formalumas,nes jei jus tikrai artimi tai manau ka prisizadejes ka ne vistiek busi istikimas ir nedarysi nesamoniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
na zinai, gyevnime, jei zadat buti kartu, vis vien TEKS sneketi, tad reikia mokytis is pat pradziu. o paskui ir atsiranda visokie nesusipratimai. turiu nemazai pavyzdziu is draugu-vaikinu rato, kai zmogus siaip nesugeba isreiksti savo jausmu, minciu, tai ir visose srityse labai sunku susisneketi, pasiskirstyti pareigas, galiausiai jaustis tinkamai suprasta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prawalas
Prawalas
Meistras
o kam to reikia?
zmones juk siaip vardus turi. :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
Originally posted by: Lukryte

na zinai, gyevnime, jei zadat buti kartu, vis vien TEKS sneketi, tad reikia mokytis is pat pradziu. o paskui ir atsiranda visokie nesusipratimai. turiu nemazai pavyzdziu is draugu-vaikinu rato, kai zmogus siaip nesugeba isreiksti savo jausmu, minciu, tai ir visose srityse labai sunku susisneketi, pasiskirstyti pareigas, galiausiai jaustis tinkamai suprasta.


zinau ,kad teks kalbet ,bet kol ner su kuo ,tai netenka.o mokytis reikejo anksciau,bet...dabar jau velu
kaip sakoma "netradicinis stuburo ligu gydimas ritualiniu paslaugu budu (kuprota tik grabas islygins )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.09 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
ne, ata, nera velu. didziausia blogybe yra apsimesti, kad arba velu, arba tau tai patinka ir taip, arba kad tai nieko nekeicia. viskam reikia pastangu. kazkas graksciai juokavo, kad pats sunkiausias fizinis pratimas- suimt save i rankas. ir ne grabu metaforom metytis cia (jauciu koks Slunkius is Donelaicio "draugeliu"ir sugalvojo sita posaki), o imti, ir keistis bent po kruopelyte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai