Santrauka: Apie išmaniuosius telefonus, greitesnius už mano kompą.
Tema sukurta: 2011.04.09 15:44
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.04.09 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Labas, urbi ir orbi, mieste ir pasauli,
kreipiuosi į jus, nes nerandu sau vietos. Rašau, nes negaliu nerašyti.

Noriu paklausti žmonių, turinčių išmaniuosius telefonus: ką su jais veikiat? Supraskite mano klausimą tiesiog kaip klausimą, o ne iš pavydo kilusį norą pastumti. Pats ieškau naujo telefono ir gal teks pirkti kokį smartą... bet aš nenoriu :[ Mano supratimu, plyta, kurią reikia krauti mažiausiai kas dvi dienas ir prižiūrėti, kad jos kas nors nenuknistų ar pats iš rankų neišmesčiau (išskyrus Motorola Defy, tipo) - ne, toks daiktas ne man. Vis dėlto gal jūsų atsakymai padės apsispręsti? Duokit man savo pro & contra. Parodykit, kad turit gyvenimą ir telefonas jums yra ne tikslas, o priemonė. Na, prisipažinsiu, man pačiam patinka visokios techninės plonybės. Tačiau... ar jos atperka nepatogumus? O gal nepatogumų nėra?

Mano kriterijai mobiliam daiktui: dizainas, dydis, surinkimo kokybė, ryšys, meniu, baterija ir kelios papildomos funkcijos (mp3, ofisiniai dokai, balso/radijo įrašymas ir fotikas kompromituojančiai medžiagai rinkti).

Ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 16:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GerąDarys
GerąDarys
Pažengęs
Sony w810i
Jau keturius metus gyvena kartu su manimi ir neturiu kuo skūstis. Pasipuokuosiu geriau išmanumu ir smegenimis, o ne išmaniuoju telefonu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
Arlecchino rašė:
Labas, urbi ir orbi, mieste ir pasauli,
kreipiuosi į jus, nes nerandu sau vietos. Rašau, nes negaliu nerašyti.
Noriu paklausti žmonių, turinčių išmaniuosius telefonus: ką su jais veikiat? Supraskite mano klausimą tiesiog kaip klausimą, o ne iš pavydo kilusį norą pastumti. Pats ieškau naujo telefono ir gal teks pirkti kokį smartą... bet aš nenoriu :[ Mano supratimu, plyta, kurią reikia krauti mažiausiai kas dvi dienas ir prižiūrėti, kad jos kas nors nenuknistų ar pats iš rankų neišmesčiau (išskyrus Motorola Defy, tipo) - ne, toks daiktas ne man. Vis dėlto gal jūsų atsakymai padės apsispręsti? Duokit man savo pro & contra. Parodykit, kad turit gyvenimą ir telefonas jums yra ne tikslas, o priemonė. Na, prisipažinsiu, man pačiam patinka visokios techninės plonybės. Tačiau... ar jos atperka nepatogumus? O gal nepatogumų nėra?
Mano kriterijai mobiliam daiktui: dizainas, dydis, surinkimo kokybė, ryšys, meniu, baterija ir kelios papildomos funkcijos (mp3, ofisiniai dokai, balso/radijo įrašymas ir fotikas kompromituojančiai medžiagai rinkti).
Ačiū.


Visiškai nereikalingas daiktas. Tavo išvardintoms funkcijoms nereikia smartfono. Apskritai, smartai yra būdas parduoti žmonėms tai, kas jiems nereikalinga. Iš pradžių naudojiesi visokiais navarotais, o galų gale baigiasi tuo, kad naudoji kaip eilinį telefoną, tik kraut reikia kas antrą dieną :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
GerąDarys rašė:
Sony w810i
Jau keturius metus gyvena kartu su manimi ir neturiu kuo skūstis. Pasipuokuosiu geriau išmanumu ir smegenimis, o ne išmaniuoju telefonu.

Geras aparats :) Užskaitau.
Ir kaip tokiam - ganėtinai "smart". Aš su juo net Word'o DOC failus atsidarydavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Arlecchino rašė:

Labas, urbi ir orbi, mieste ir pasauli,

kreipiuosi į jus, nes nerandu sau vietos. Rašau, nes negaliu nerašyti.



Noriu paklausti žmonių, turinčių išmaniuosius telefonus: ką su jais veikiat? Supraskite mano klausimą tiesiog kaip klausimą, o ne iš pavydo kilusį norą pastumti. Pats ieškau naujo telefono ir gal teks pirkti kokį smartą... bet aš nenoriu :[ Mano supratimu, plyta, kurią reikia krauti mažiausiai kas dvi dienas ir prižiūrėti, kad jos kas nors nenuknistų ar pats iš rankų neišmesčiau (išskyrus Motorola Defy, tipo) - ne, toks daiktas ne man. Vis dėlto gal jūsų atsakymai padės apsispręsti? Duokit man savo pro & contra. Parodykit, kad turit gyvenimą ir telefonas jums yra ne tikslas, o priemonė. Na, prisipažinsiu, man pačiam patinka visokios techninės plonybės. Tačiau... ar jos atperka nepatogumus? O gal nepatogumų nėra?



Mano kriterijai mobiliam daiktui: dizainas, dydis, surinkimo kokybė, ryšys, meniu, baterija ir kelios papildomos funkcijos (mp3, ofisiniai dokai, balso/radijo įrašymas ir fotikas kompromituojančiai medžiagai rinkti).



Ačiū.


Šiaip jeigu tau nepatinka tie smartai, tai nepirk. Juk paprasti telefonai vis dar gaminami :)

O atsakant į klausimą...
Aš saviškį daugiausiai naudoju internetui. Naujienos, bendravimas per visokius IM, paštas, užrašų knygutės, sinchronizavimas su serveriu, internetinis radijas, orai, kartais youtube. Dar muzikos mėgstu paklausyt į darbą važiuodamas... Arba kokio nors serialo seriją įsimetu pažiūrėt. Dar GPS labai praverčia. Kartais labai super yra tokia programa, kuri pagal žmogaus buvimo vietą parodo artimiausius bankomatus žemėlapyje. Na dar navigacija geras dalykas kai būni kitam mieste...
Na žodžiu, privalumų tikrai daug. O trūkumas... na manau, kad tik vienas - baterija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Pasisiauses rašė:
Na žodžiu, privalumų tikrai daug. O trūkumas... na manau, kad tik vienas - baterija.


Privalumų labai daug, jeigu žmogui yra poreikis naudotis mobiliuoju internetu :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Maloni rašė:

Pasisiauses rašė:

Na žodžiu, privalumų tikrai daug. O trūkumas... na manau, kad tik vienas - baterija.


Privalumų labai daug, jeigu žmogui yra poreikis naudotis mobiliuoju internetu :)


Na taip, internetas tokiam daiktui tikrai reikalingas. Be interneto praktiškai bevertis daiktas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Vis dar reikalinga pagrindinė funkcija - paskambinti ir kartais sms'ą parašyti. Be viso to baterija (kuo ilgiau, tuo geriau aišku), patogumas, kartais muzikos noriu paklausyti, na ir fotokameros kartais prireikia. Ai, ir be žadintuvo neišgyvenčiau :))))
O kam visa kita - neįsivaizduoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Jep, naudoju sms ir skambinimui. Šiaip sms rašyti patogu, matai susirašinėjimo istoriją su vienu asmeniu vienoje vietoje. Daugiau tai google maps kartais praverčia, kai klaidžioji nežinomoje vietoje ar kai reikia wifi internetu pasinaudoti - ar užsienyje esi ir reikia laišką parašyti, ar truliku riedi ir reikia tvarkaraštį pasižiūrėti.

Bet šiaip be skambinimo ir sms nelabai ko ir reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apophis
Apophis
Pradedantysis
Aš naudoju: skambinimui, sms, muzikai, filmams, internetui (google, facebook, youtube), žaidimams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.09 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Maloni rašė:
Pasisiauses rašė:Na žodžiu, privalumų tikrai daug. O trūkumas... na manau, kad tik vienas - baterija.
Privalumų labai daug, jeigu žmogui yra poreikis naudotis mobiliuoju internetu :)


O tai didesni nešiojami kompai tų paminėtųjų privalumų jau nebeturi? Manding, atvirkščiai, didesnis ekranas - patogiau žiūrėti, darbą šiek tiek dirbti įmanoma, ir visa kita - taip pat. O kad į kišenę netelpa - tai, ko gero, ir yra mokestis už didesnį ekraną ir geresnes galimybes.

P.s. Ar kompas man tinkamas, turiu paprastą testą. Jeigu instaliuojasi Autokadas ir Matlabas bei pusėtinai veikia, tai tas kompas man geras. Kitoks man nereikalingas. Ofkoz, kitiems žmonėms - kiti poreikiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 01:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Su kompais ir kaip su išmaniaisiais telefonais ) Tiek visko įmanoma, o naudoji mažą dalį..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 08:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
MortaDeLa rašė:
O tai didesni nešiojami kompai tų paminėtųjų privalumų jau nebeturi? Manding, atvirkščiai, didesnis ekranas - patogiau žiūrėti, darbą šiek tiek dirbti įmanoma, ir visa kita - taip pat. O kad į kišenę netelpa - tai, ko gero, ir yra mokestis už didesnį ekraną ir geresnes galimybes.


Mes juk dabar kalbame apie smartfonus ir kam jie reikalingi, o ne kompiuterius.
Aš pirkčiau tą smartfoną tuo atveju, jeigu man tektų išvažiavus iš namų naudotis mobiliuoju internetu. Beje, laptopą aš turiu, bet tikrai jo netyščiau į miestą.
Bet kadangi šiuo metu man telefonas reikalingas tik paskambinti ar parašyti sms, tai ir nereikia smartfonų. Kam man mokėti 1000-2000 lt už tas funkcijas, kurių aš nenaudosiu arba naudosiu itin labai retai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
O būna tikrai daug žmonių, kurie nusiperka kokią Nokia už mažiausiai 1500 ir naudoja tik skambinmui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Pasisiauses rašė:

O būna tikrai daug žmonių, kurie nusiperka kokią Nokia už mažiausiai 1500 ir naudoja tik skambinmui...


Būna :) Būna ir vaikams iTelefonus perka :) O kam jiems visos tos funkcijos? Atsakymas paprastas - nereikalingos, svarbiau, kad kitų paikų tėvų vaikai pirštais nebadytų, kad pas tave ten tik kokia Nokia, kuri "vos" su mp3 susitvarko :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cutie
Cutie
Pažengęs
O as net nenoreciau ismaniojo telefono. Kam man jis reikalingas.
Planuoju neuzilgo keist telefona, tai mano kriterijai tik kad skambintu ir siustu sms. Aj, ir dar kad butu rozines spalvos :DDD
Ir viskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apophis
Apophis
Pradedantysis
TempusVernum rašė:

Pasisiauses rašė:



O būna tikrai daug žmonių, kurie nusiperka kokią Nokia už mažiausiai 1500 ir naudoja tik skambinmui...




Būna :) Būna ir vaikams iTelefonus perka :) O kam jiems visos tos funkcijos? Atsakymas paprastas - nereikalingos, svarbiau, kad kitų paikų tėvų vaikai pirštais nebadytų, kad pas tave ten tik kokia Nokia, kuri "vos" su mp3 susitvarko :)


iTelefoną vaikai naudoja žaidimams, muzikai, sms, skambinimui, internetui. Mano manymu nereikia čia peikti smartus naudojančių vaikų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.10 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Aha kiek dažnai žaidi, ir kam žaist per telefoną, kur ekranas koks 4x5cm, tai kas ten per vaizdas..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.11 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Nu taip,kiekvienam pagal jo asmeninius poreikius..E-51-gana daznai naudoju protingas funkcijas-
#Vietoj belaidzio interneto tiekejo-kai keliauju kazkur ir turiu pasiemes kompa,tai per WiFi prisijungiu prie telefono ir naudojuosi pilnu internetu kompe.Telefonas gaunasi kaip WLAN modemas marsrutizatorius(tam pasiemu kokia Labas ar Pildyk kortele ir isijungiu interneto plana 3GB uz 3LT menesiui)
#Per IrDa televizoriaus distanciniu valdymu namuose (kai pasimeta originalus pultelis)ir kitokiose ivairiose vietose,kartais masinoje grotuvui valdyti.Sita funkcija atpirko visa telefono kaina tuom,kad isilauzdamas i TV operacine prapleciu televizoriaus funkcionala uz nedideli mokesti.
#Klausau muzika arba uzsienio kalbos pamokas per bluetooth ausines,kai vazineju dviraciu ar siaip mankstinuosi.
#Skype`inu ir internetinu,ypac kai bunu uzsienyje,tereikia susirasti kokia McDonalds ar BurgerKing(nes prie ju nemokamas internetas.. )
#Nu dar keliolika kartu praverte Google maps,kai uzsienyje reikejo kelis adresus rasti vaziuojant masina.
#Dar kol laptopas buvo be kameros,tai daznai jungdavau prie kompo per WiFi arba per bluetooth ir naudojau telefono kamera kaip Web kamera kalbedamasis per skype.Nors sita funkcija patogi ir kai nori kazka esanti toliau nuo kompo nufilmuoti irasant tiesiai i kompa.(tiesa pasakius dariau tai tik 2 kartus).
#Nu ir fotkinimas bei diktofonas,ypac praverte kelis kart uzsieniuose,kai nusedo filmavimo kameros akumuliatoriai ir konferencijoje,kurioje supratau tik kas 4 zodi..
# Dar praverte pdf ir word skaitykle kokius keliasdesimt kartu.
#Labai retai isijungdavau Youtube.
#Karta isgelbejo,kai kelioneje kompa uzlauze virusas,perinstaliavau kelyje operacine,bet joje nebuvo tinklo kortu driveriu,tai parsisiunciau juos i telefona ir per kortele persikeliau i kompa.Po to jau ir kompu galejau prisijungti prie interneto.
P.S.tiesa,dar kai neturejau belaides peles su klaviatura tai naudojau kaip kompiuterio bluetooth distancini valdyma ziurint filmus per namu TV arba klausydamas muzikos,ir keliskart naudojau kaip snipa,palikdamas prie miegancio vaiko,kad telefonu mane perspetu,kai vaikas prabudo.(sita funkcija reaguoja i aplinkos garsu lygi).
Kaip ir viskas,kuom naudojuosi is funkciju,kurias galima vadinti "smart".Manau,kad verta tureti smart telefona,jei naudosies daugiau nei puse jo galimybiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.11 02:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Na, va, meškiukas nemažai kur pritaikė. Gal jam tai yra iš tiesų neblogas daiktas, bet aš išsisuku su paprastu telefonu ir nedideliu laptopu. Teisybė, tas telefas turi galimybę prisijungti prie intiko, bet kol kas ir to nereikėjo. Ai, vieną kartą telefui firmwarą naujinau, tai per jojo intiką siunčiausi, bet paskui pamačiau, kad tą patį galima padaryt iš gamintojo puslapio su normaliu kompu ir dar greičiau bei patogiau. Mobilus internetas taip pat neaktualus, kadangi visur, kur tenka darbuotis, stovi normalūs kompai, t.sk. ir namie, bei visur gana gerai veikia laidinis internetas. Taip, kad man smartas kaip ir nereikalingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai