Santrauka: Ar tai išties taip brangu?
Tema sukurta: 2012.09.15 03:34
2012.09.15 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Assia
Assia
Naujokas
kodel tik 1 novelė? turbut apimtis maza, jei leidyklos neatsiliepia. mano patarimas, nesiuntinekit leidykloms, bet nueikite pas juos, kai jie pamato autoriu, tai kitaip ima kalbeti, pasiulo sutarti. rasau is savo patirties.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.15 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O negalima tiesiogiai į spaustuvę kreiptis, kad tau atspausdintų, kiek tu nori? Man nėra aišku, kodėl būtent per leidyklą nori leisti, jeigu tai bus tik dėl savęs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.15 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kokia būtent sėkmė?

Neseniai viena draugė išleido savo poezijos knygą, aš jos neklausinėjau jokių techninių, finansinių smulkmenų, bet šiuo atveju jai tikrai reikėjo leidyklos, nes ir pačią knygą reikėjo sukomponuoti - kiekvienas eilėraštis buvo derinamas su tam tikra nuotrauka, ir tiražas 1000.
Beje, leidykla buvo viename mieste, o spausdino Vilniuje kažkokioje spaustuvėje. Tik dabar sužinojau,
kad leidykla ir spaustuvė yra skirtingi dalykai.

Aš tiesą sakant nesuprantu, kodėl nori 10 vienetų spausdinti kažkaip per leidyklą? Man suprantama, kaip žmogus nori save išreikšti per kūrybą, nori turėti savo knygą ir pan., bet tas 10 vienetų per leidyklą man yra nesuprantama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.15 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Gal tau reikėtų į tokią firmą kreiptis, ji prisistato kaip mažų tiražų spaustuvė, pvz.: Mažų tiražų spaustuvė.

Čia tik pavyzdys, pagooglinus galima daugiau tokių firmelių rasti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.15 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Bet juk galima rasti būtent mažų tiražų spaustuvių, kurios spausdina asmeninėms reikmėms, kaip pateiktame pvz.

Gal aš blogai suprantu leidyklų funkcijas, tačiau manau, kad į leidyklas žmonės kreipiasi tada, kai nori išleisti didelio tiražo kūrinį, kai patys negali susimokėti už tą tiražą ir leidykla apmoka leidimą, kai reikia platinti tą kūrinį po knygynus ir leidykla tuo užsiima.

O dėl apsijuokimo, tai jeigu kam nors ir pasirodys tas klausimas juokingas, tai labai jau trumpam. Čia nebent tu ilgai prisimintum, kad kažkieno paklausei kvailo klausimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.18 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sentas
Sentas
Naujokas
Iš karto galiu pasakyt, kad jokia Lietuvos leidykla neapsiims leisti tavo novelės. Kodėl ? Net nežinau nuo ko pradėti. Visu pirma, nežinomas autorius. Antra, novelės apimtis. Trečia, kaip suprantu tu pats to nefinansuoji ir, patikėk, leidyklos taip pat nefinansuos, nes joms neapsimoka leisti 10 knygų. Vieninteliu atveju kaip būtų įmanoma tavo kūrinėlį išleist, tai jei tu pats tai finansuosi. Tada šituo reikalu kas nors apsiims, bet visais kitais atvejais tikrai ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.19 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sentas
Sentas
Naujokas
Na jei tikrai nori būti rašytoju visad yra išeitis. Domėkis konkursais, kuriuose ir pinigų gautum už pirmąsias vietas ( simboliškai, bet vis tiek ) ir šiaip savo kūrybą kiek kritiškiau vertinti pradėtum. Taip net galbūt būtum kažkieno pastebėtas. Galu gale, pasidomėk ar yra kokių žurnalų/ laikraščių, kur galima skelbti savo kūrybą. Taip atkreipsi į save dėmesį ir taip kur kas realistiškiau prasimušti, nei vos parašius novelę bandyti ją leisti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.19 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Labai teisingai mąstai, kad leidyklos neužsiims tavo novelės spausdinimu, nes vidutiniam Lietuvos skaitytojui nebus įdomu ją skaityti, o tuo labiau mokėti pinigus už popierinį variantą.

Jei nori popierinių knygelių - yra spaustuvės kaip BMK ar Ciklonas ir jie leidžia mažais tiražais. vienos knygos orientacinė kaina 20-50 Lt., taip kad esant norui gali susiorganizuoti šitą reikalą.

O jeigu nori publikuotis - internetas, įvairūs laikraščiai ir pan. pati ta tikslinė erdvė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai