Santrauka: Ateikit ir sužinosite, kas man nutiko, ką padarė draugė
Tema sukurta: 2009.12.05 22:49
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.12.05 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rimtautej
rimtautej
Naujokas
O buvo taip. berods lapkricio 4 diena mane drauge pakviete i savo gimtadienio vakareli. vaisktinejome po Taurage. Gimtadienyje buvo drauges pusesere.
Kai man reikejo iseiti, grizus namo pastebejau kd su savimi neturiu saliko. Grazaus, raudono, ilgo,ir silto saliko. Parasiau draugei ar ji jo nerado. Pasirodo rado ta jos pusesere ir kazkur pas mano drauge padejo namie. Na mes buvome biskeli girtos, bet to neureiksminkime, faktas kad salikas yra pas drauge namie. Po vakarelio buvo keleta kartu susitike ir vis ji man sako kad to saliko neranda. Jos pusesere siuo metu isvaziavus i kita miesta , jos bendrauja tik per messengeri. Kadangi tajos pusesere kazkur paliko ta salika as draugei ir sakau- paimk savo puskes ir paklausk. Ji vis zada kad paklaus bet kazkaip pamirsta Tada pries mazdaug savaite as jai per myspace parasiau kad jei ji man ras salika , tai as jai padovanosiu tam tikra dovana per myspace. Ta pacia zinute jai rasiau 3 sykius bet ji man neparase nieko, nors buvo prisijungusi. Ne nezinau ka galvoti. Ji jo pasisavinti, kiek pazistu per 10 bendravimo metu tikrai negalejo- ne tokia ji, ir saliku beje nenesioja. Apie sia beda papasakojau mamai, paprasiau kad ji ja sutikus paklaustu ar pan. Taciau bijau kad neiskiltu atgarsis kad mes gereme. Tai va prirasiau cia gan daug, tai gal patarsite ka man daryti? Ar jai dar parasyti? Paskambinti? Susitikti? Dr karta pakalbet del to su mama?
As manau kad as ja galutinai uzknisau del to saliko, ji yra neatsakinga. Salikas - tai ne nosinaite. Prasau, patarkit
:/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Jei tokia suaugusi gerti alkoholį, būk mieloji tokia suaugusi tada ir atsakyti už savo veiksmus. (:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


razyte
razyte
Naujokas
tas salikas tau labai brangus? gal kieno paliktas atsiminimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
bus tu saliku, ne karo metas pabandyk paaiskint tai savo draugei, kad tau tas salikas labai svarbus. kad man tokios bedos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KawaiiNeko
KawaiiNeko
Pradedantysis
Oho kokia beda. Nejau salikas toks brangus? Negali normaliai su drauge pasisneket? Gal ne ji, o jos pussesere ji pasisavino. Tada bandyk su ja susisiekt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rimtautej
rimtautej
Naujokas
as jau jai sakiau kad jis mano mamos. nesuveike. tik pasake "kokia nesveiki tavo tevai"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


razyte
razyte
Naujokas
o ko nesioji mamos salikus? beje manau nesi maza mergaite kad negaletum saliko atsiimti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
rimtautej rašė:

as jau jai sakiau kad jis mano mamos. nesuveike. tik pasake "kokia nesveiki tavo tevai"


Zyzėjimas nepadės. Kalbėk konkrečiai ir aiškiai: "Jei negrąžinsi šaliko per savaitę, prašysiu mamos įsitraukti į šį reikalą.". Gosh.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurisJ
AurisJ
Pradedantysis
tau cia reiktu persisviesti galva, 15 metu jau geria, o saliko negali nueiti atsiimti, kas per jaunimas seis laikais ir dar mamai bega skustis, nueik pas drauge ir pasimkit ta salika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
Oho...Tema šalikui...Užknisti visus dėl šaliko...Be komentarų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
Man buvusi anyta numezgė šaliką neseniai - sidabriniais siūlais gale - o ten mano inicialai - vat čia tai meilė ) Už tokį verta kovoti )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
rimtautej rašė:

O buvo taip. berods lapkricio 4 diena mane drauge pakviete i savo gimtadienio vakareli. vaisktinejome po Taurage. Gimtadienyje buvo drauges pusesere.

Kai man reikejo iseiti, grizus namo pastebejau kd su savimi neturiu saliko. Grazaus, raudono, ilgo,ir silto saliko. Parasiau draugei ar ji jo nerado. Pasirodo rado ta jos pusesere ir kazkur pas mano drauge padejo namie. Na mes buvome biskeli girtos, bet to neureiksminkime, faktas kad salikas yra pas drauge namie. Po vakarelio buvo keleta kartu susitike ir vis ji man sako kad to saliko neranda. Jos pusesere siuo metu isvaziavus i kita miesta , jos bendrauja tik per messengeri. Kadangi tajos pusesere kazkur paliko ta salika as draugei ir sakau- paimk savo puskes ir paklausk. Ji vis zada kad paklaus bet kazkaip pamirsta :( Tada pries mazdaug savaite as jai per myspace parasiau kad jei ji man ras salika , tai as jai padovanosiu tam tikra dovana per myspace. Ta pacia zinute jai rasiau 3 sykius bet ji man neparase nieko, nors buvo prisijungusi. Ne nezinau ka galvoti. Ji jo pasisavinti, kiek pazistu per 10 bendravimo metu tikrai negalejo- ne tokia ji, ir saliku beje nenesioja. Apie sia beda papasakojau mamai, paprasiau kad ji ja sutikus paklaustu ar pan. Taciau bijau kad neiskiltu atgarsis kad mes gereme. Tai va prirasiau cia gan daug, tai gal patarsite ka man daryti? Ar jai dar parasyti? Paskambinti? Susitikti? Dr karta pakalbet del to su mama?

As manau kad as ja galutinai uzknisau del to saliko, ji yra neatsakinga. Salikas - tai ne nosinaite. Prasau, patarkit ;)

:/


tavo šaliką greičiausiai pasisavino ir nebenori daugiau kalbėti. matyt, labai patiko.
gal dar turi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
As vis galvoju, ar rimtautej nesveikai skupi, ar nesveikai nesveika?Ar tiesiog turi gera jumoro jausma, kurdama tokia tema?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.05 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
rimtautej rašė:

O buvo taip. berods lapkricio 4 diena mane drauge pakviete i savo gimtadienio vakareli. vaisktinejome po Taurage. Gimtadienyje buvo drauges pusesere.

Kai man reikejo iseiti, grizus namo pastebejau kd su savimi neturiu saliko. Grazaus, raudono, ilgo,ir silto saliko. Parasiau draugei ar ji jo nerado. Pasirodo rado ta jos pusesere ir kazkur pas mano drauge padejo namie. Na mes buvome biskeli girtos, bet to neureiksminkime, faktas kad salikas yra pas drauge namie. Po vakarelio buvo keleta kartu susitike ir vis ji man sako kad to saliko neranda. Jos pusesere siuo metu isvaziavus i kita miesta , jos bendrauja tik per messengeri. Kadangi tajos pusesere kazkur paliko ta salika as draugei ir sakau- paimk savo puskes ir paklausk. Ji vis zada kad paklaus bet kazkaip pamirsta :( Tada pries mazdaug savaite as jai per myspace parasiau kad jei ji man ras salika , tai as jai padovanosiu tam tikra dovana per myspace. Ta pacia zinute jai rasiau 3 sykius bet ji man neparase nieko, nors buvo prisijungusi. Ne nezinau ka galvoti. Ji jo pasisavinti, kiek pazistu per 10 bendravimo metu tikrai negalejo- ne tokia ji, ir saliku beje nenesioja. Apie sia beda papasakojau mamai, paprasiau kad ji ja sutikus paklaustu ar pan. Taciau bijau kad neiskiltu atgarsis kad mes gereme. Tai va prirasiau cia gan daug, tai gal patarsite ka man daryti? Ar jai dar parasyti? Paskambinti? Susitikti? Dr karta pakalbet del to su mama?

As manau kad as ja galutinai uzknisau del to saliko, ji yra neatsakinga. Salikas - tai ne nosinaite. Prasau, patarkit ;)

:/


manau, ji nuoširdžiai pamiršta apie tavo šaliką. Nueik į svečius gal, ir pati paieškok savo šaliko :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
alionka rašė:

As vis galvoju, ar rimtautej nesveikai skupi, ar nesveikai nesveika?Ar tiesiog turi gera jumoro jausma, kurdama tokia tema?


na, kodėl? mergaitei brangus tas daiktas, o kažkam jis ir patiko, todėl štai turim ir temą, o tuo pačiu ir apie ką rimtai pakalbėt;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bybydejau
bybydejau
Naujokas
tokia "problema" del saliko? juokauji gal, mergyt? tai materealus daiktas, ji bet kada gali nusipirkt. negriauk draugystes tokiom nesamonem. tai vaikiska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
ifeelpretty rašė:

manau, ji nuoširdžiai pamiršta apie tavo šaliką. Nueik į svečius gal, ir pati paieškok savo šaliko :)


su kratos orderių?;) aš tai manyčiau, kad iš to ką rašo, tą šaliką pasisavino tos draugės pusseserė ir jos gal tarpusavyje susitarė daugiau nieko nekalbėt, kad neišlystu galai. tikintis, kad praeis kiek laiko ir užsimirš.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
Šaliko grąžinimo operacija...Bjauri drauge, gražink rimtautej šalika, jomajo. Ir draugystė grįs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
detektyvas ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.06 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Manau turėtum kreiptis į policiją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai