Tema sukurta: 2009.09.10 16:09
1 2 Toliau Paskutinis
2009.09.10 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


airiukste
airiukste
Naujokas
Beveik pries du menesius patekau i avarija.. Luzo dubens kaulas.. Stai jau antras menuo kaip guliu lovoje ir daktarai neleidzia man vaikscioti.. laukiu dar vienos operacijos kuri iviks beveik po dvieju savaiciu.. noretusi pabendrauti su merginomis patyrusioms ta pati.. ar bent jau isgirsti patarimu is treciuju asmenu apie tai.. nes jaunai merginai tikrai labai sunku buti prikaustytai prie lovos ir invalido vezimelio kai aplinkiniai gali vaiksciot, begiot, sokti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 16:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Geisha
Geisha
Naujokas
Na, man to nebuvo atsitike bet paskaiciusi panorai atrasyti zinoma, savaime suprantama, jog labai sunku buti prikaustytai prie lovos, taciau linkiu tau stiprybes ir kantrybes ir tuoj tu galesi vaikscioti ir begioti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


edvis
edvis
Patyręs
linkiu greiciau pasveikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 16:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milica
Milica
Pažengęs
man buvo atsitike analogiskaiman neleido vaikscioti menesi,bet ir tiek pratempt buvo sunku-leido stiprius nuskausminamuosius ir as visai nemanaiu klausyt daktaru nakti bandydama nueit ligoninej iki langouzjauciu autore ir linkiu stiprybes-po menesio ar keliu viskas susitvarko ir praejus kuriam laikui tai prisiminsi kaip tam tikra gyvenimo pamoka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
suprantu, kad sunku ir linkiu stiprybės, bet pagalvok kaip jaučiasi tie jauni žmonės, kurie sužino,jog NIEKADA nebegalės vaikščioti... ir žinok, jog visada yra tokie, kuriems tikrai daug blogiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


airiukste
airiukste
Naujokas
labai aciu uz linkejimus.. zinoma yra ir zmoniu kuriems daug blogiau baigesi.. man tai dar pasiseke nors ir per plauka likau gyva.. Milica tau gerai kad tik menesi o as jau antras menuo nevaikstau.. o taip norisi atsistoti ir apsikabimti mylima zmogu... o tau buvo fiksatorius isoreje idetas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 16:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milica
Milica
Pažengęs
airiukste rašė:

labai aciu uz linkejimus.. zinoma yra ir zmoniu kuriems daug blogiau baigesi.. man tai dar pasiseke nors ir per plauka likau gyva.. Milica tau gerai kad tik menesi o as jau antras menuo nevaikstau.. o taip norisi atsistoti ir apsikabimti mylima zmogu... o tau buvo fiksatorius isoreje idetas?


del mylimu zmoniu reikia buti stipriai ir dziaugtis bent tuo,kad greit vel vaiksciosi

man nebuvo idetas joks fiksatorius,tiesiog buvo luzes ramus ossis pubis.todel as menesi turejau gulet lovoj ir negalejau net sedet.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


catarsis
catarsis
Pradedantysis
kentek,buk stipri,isivaizduoju kaip sunku,bet as linkiu tau kad kuo greiciau pasveiktum,ir tu tuom tikek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SMariukas
SMariukas
Patyręs
Autore, čia žinok tas pats kas laukti kalėdų, tu jų lauksi ar nekauksi jos vistiek ateis nei greičiau nei lėčiau. Patarčiau susirinkti visą likusią kantrybę ir palaukti vien tam, kad kai pilnai pasveiksi kad būtūmei tik stipresnė ir be jokių komplikacijų žinok tu gali daugiau negu tau atrodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Man buvo per avariją lūžęs stuburas. Lovos režimas buvo mėnesį. Paskui sekė vaikščiojimas su ramentais, dar vėliau su lazda. Galiausiai - be jokių pagalbinių priemonių. Draudimas sėdėti galiojo tris mėnesius po leidimo vaikščioti.
Kai gulėjau lovoje, jokie paguodos žodžiai man nepadėjo. Nenorėjau nei valgyti, nei gyventi. Per mėnesį nukrito beveik 10 kg.
Normaliai gyventi pradėjau, tikriausiai, po kokių metų nuo traumos. Nes reikėjo laiko išmokti gyventi šiek tiek kitaip.
Pasakysiu labai banaliai - reikia laiko ir valios nepasiduoti. Daugiau nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Česiukas
Česiukas
Pažengęs
sveikatos tau ir stiprybės, nepasiduok ir viskas bus gerai, dar šoksim tavo vestuvėse.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naka
Naka
Naujokas
pasipasakosiu ir as, man buvo luzes slaunikaulis, smegenu sutrenkimas, skilusi kaukuole... patekau i avarija, partrenke masina ant pesciuju perejos kai man dege zalia.. gulejau 2 menesius, taip sutikau ir kaledas ir naujuosius.... poto menesis gipse... sugipsuota buvo visa kaire koja ir iki liemens... toliau menesis sanatorijoje, vazinejau invalidu vezimeliu, tad teko isnaujo mokytis vaiksciot, po poros savaiciu raumenukai kazkiek atsigavo tai galejau jau ir su ramentais... db prisimenu tai kaip baisu sapna... koja istemta truputi ir yra gal centimetru ilgesne negu kita.. kai daug vaikstau paskauda ir pradedu slubuot, bet viskas gerai nesijauciu nepilnaverte ar kazkokia kitokia... istikruju reikia turet daug kantrybes norint pasveikti.. aisku mano atveju skaitau kad man lb pasiseke.. tad linkiu ir tau kuo greiciau pasveikti, nueiti ten kur tau tik noresis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.10 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
VISKAS BUS GERAI !!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.11 10:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Klaustukas
Klaustukas
Pradedantysis
Viskas bus gerai, nes alternatyvos nėra Tad aukščiau nosį!




...tik, kiek teko girdėti, nėštumo/gimdymo metu būna kažkas negerai, jei yra kažkada buvę lūžę dubens kaulai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.11 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


airiukste
airiukste
Naujokas
labai aciu visiems uz palaikyma.. smagu zinoti kad as ne viena patyrusi tokia trauma.. smagu kad jus atsistojot vel ant koju ir gyvenat taip lyg gyvenimas butu svente..
milica matai man tai dar idetas isoreje fiksatorius.. gyvos zaizdos pas mane yra ir dar puliuoja o daktarai sako kad viskas normalu taip turi buti.. vaje..
saulegraziuke uzjauciu tavekad negali vaikscioti bet dziaugiusi kad nepraradai noro gyventi ir kad esi be galo laiminga..
naka as taip pat per plauka likau gyva, taigi gimem po laiminga zvaigzde.. reikia but mums laimingoms kad dar galime dziaugtis siuo gyvenimu.. manau ir as dabar pradesiu vertinti viska kitaip nei iki avarijos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naka
Naka
Naujokas
patikek, mums dar uzpavydes laimingo gyvenimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.12 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
GYVENTI tikrai verta. Net jeigu gaunam nuo fortūnos per kuprą.
Laiko ir kantrybės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.13 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SunShine
SunShine
Naujokas
greiciau sveik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


airiukste
airiukste
Naujokas
o taip pavydes.. as ir dabar esu begalo laiminga nors ir negaliu dar vaiksciot, nors ir varsto begaliniai skausmai.. bet esu laiminga nes esu begalo mylima..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voverukas
Voverukas
Didmeistris
Žinok, žmonės tikrai neretai pavydi stiprybės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai