Tema sukurta: 2011.09.24 14:40
2011.09.24 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sakey
sakey
Naujokas
Nusprendžiau, kad reikia naujo telefono, tad ir pradėjau rinktis. Ką manot apie šį? Man svarbu, kad patogiai žinutes būtų rašyti ir šiaip maigytųsi maloniai. Arba gal patarti dar galit? Tik nenoriu liečiamo, ir kad kaina būtų iki 400LT maždaug.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Termosas
Termosas
Moderatorius
Pasiskaityk atsiliepimus apie šį modelį, tada susidarysi bendresnį vaizdą. Vien dėl mažo talpumo baterijos nepirkčiau. Taip pat klaviatūra ne itin patogi, todėl greitam sms rašymui tai nebus privalumas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


petrovskis
petrovskis
Naujokas
o yra telefonai,kuriu liest nereikia????mintimis,turbut,valdomi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.24 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andrioks
Andrioks
Naujokas
Turiu si telefoną pats iš tikro gan neblogas jei mėgsti kur eidama klausytis muzikos per ausines, labai garsiai groja (Y). o šiaip kiek kitu žmoniu klausinėjau kurie turi si tel(nes maniau kad tik man vienam čia taip) baterija gan neilgai laiko. O dėl nepatogios klaviatūros pradžioj tai gal šiek tiek nepatogu ir yra, bet po kurio laiko labai priprantama ir tas sms tikrai išeina labai greity rašyti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.25 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ergo
ergo
Naujokas
vienintelis dalykas kas patiko šiame telefone,tai kad galima klausytis radijo be ausiniu laido
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.25 10:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sakey
sakey
Naujokas
Tai kaip supratau, šis telefonas daugiau skirtas tiem, kurie dažnai klausosi muzikos o ką manot apie nokia C2-01? Apie šį irgi galvojau ir toks neblogas bent man atrodo, tik idomu ar patogi klaviatura ir kokie minusai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai