Tema sukurta: 2011.11.30 16:34
2011.11.30 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AMKiss
AMKiss
Naujokas
Sveiki, turiu tokią problemą. Buvo garsiakalbis (tas, kuris dedamas prie ausies skambučio metu) pradėjęs čirkšti. Aš jį pasikeičiau namų sąlygom. Surinkus atgal, pastebėjau labai nemalonių dalykų. Būna nebėra ryšio, būną išmeta TELEFONAS PERSIKRAUS IŠ NAUJO. Būna SIM REGISTRACIJA NESĖKMINGA. Būna SISTEMOS KLAIDA. Dar būna kad paėmus tel yra užrašas, įveskit PIN kodą, liko bandymų 2, nors niekas prieš tai nevedė to PIN. Arba nepavyksta iš pirmo karto įvesti PIN, nors vedu teisingai. Būna neina įjungti, tik suvibruoja telefonas, tačiau jokių šviesų, nei mygtukų, nei ekrano. Kol neuždedu vidurinės korpuso dalies (t.y. tarp ekrano ir galinio dangtelio yra tokia juosta, garso mygtukai, SIM ir microSD lizdų uždangalas..), tol atrodo viskas veikia. Bandai įjungt, visada pavyksta. Užtenka jį uždėt (nesu tikras dėl varžtų prisukimo, ar tai įtakoja) ir tada AMEN. Bandžaiu jungti ir be SIM ir be atm. kortos, jokio skirtumo. Softo perrašymas/flashinimas nepadėjo. Gal patarimų, kame problema ar turėjot panašių situacijų. Noriu kuo įmanoma daugiau padaryti pats, nesu kreivapirštis. Ačiū už atsakymus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 17:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Tikriausiai Hardware gedimas, nešk meistrams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Kažką užkliudei surinkinėdamas, variantų N skaičius... Jei dėl tos korpuso juostelės kažkas, bandyk žiūrėt, ką ten galėjai užkliudyt. Sim lizdas, antena, nežinia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 19:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
As ir taip manau, imk atsuktuva ir ardyk per nauja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AMKiss
AMKiss
Naujokas
Kad jūs žinotumėt, kiek kartų aš jau jį ardžiau.. Praradau visas viltis, teks meistrams nešt ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.30 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na bet garsiakalbis nebečirpia

Mano nuomone - pirk geriau naują paprastesnį, bus daugiau naudos nei iš remontų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.01 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AMKiss
AMKiss
Naujokas
Ech.. Neguodžia tas garsiakalbis visai :}}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.01 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Digitus rašė:

Na bet garsiakalbis nebečirpia

Mano nuomone - pirk geriau naują paprastesnį, bus daugiau naudos nei iš remontų.


Kito varianto aš irgi manau, kad negali būt, neapsimoka nešt šito taisyt, nes didelė tikimybė, kad vėl pradės grybaut.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.01 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AMKiss
AMKiss
Naujokas
Jei kaina iki 50Lt, taisysiu. Ir ieškosiu pirkėjų..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai