Tema sukurta: 2007.01.16 16:06
1 2 Toliau Paskutinis
2007.01.16 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
Ka daryti kaip mama nieko nedaro? ne walgyti ne nesitwarko, perka tik tai ko jai reikia ir kada reikia. o jej pasakai ka tj aceit neturi laiko nors istikruju serialus ziuri ir nieko daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.16 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
o kaip tetis reaguoja i toki mamos elgesi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.16 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
o kas jam. iswerda jam sriubos ir jis patenkintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.16 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Gal jusu seimoj atsirado kokiu nors problemu tarp mamos ir tecio , apie kurias jie su tavim nekalba , ir todel ji taip elgiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.16 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
wisiskaj nk.ji galwoja kad man cia tik seip nerwai pakyla minutei galwoja po 10 minuciu we wiskas bus gerai. bet mane tj gruzina. pareini namo wiskas suwelta tiesiog slykstu o ji tw ziuri. pasakai dar ka tj dar labiau sunerwina. o kaip walgyt pasidaryt kaip wiskas purwina. ir is ju walgomo maisto tj werciau ait is kart issiwemt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.16 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
pabandyk visa tai pasakyti mamai ramiai,o jei nesiklausys taves,surasyk viska ant popieriaus lapo ir ikisk ji i tv programos zurnala.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.16 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
jau as jei tike kartu sakiau kad wiska mintinai moku...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.16 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
jau as jai tiek kartu wiska tiesiai swiesiai esu sakius kad mintinai moku..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 07:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Na tada paprasciausiai nekreipk demesio i toki mamos elgesi.Suprantu,kad tai sunku,bet pasistenk.Pasidaryk pavalgyti pati,susitvarkyk savo kambari. Indus,kurie tau reikalingi,issiplauk pati.Nezinau,ka tau daugiau patart.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 08:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
Kazkas negerai mamai, gal ji turi psixologiniu problemu, todel jai rankos nekyla nieko daryti. Reikia ne priekaistauti ar reikalauti, o tiesiog paklausti-mama, papasakok, kas tave slegia, kas tau negerai, kuom tau padeti...............siaipsau zmogus nesedi apsikuites.Ryskiai tavo mamai reikia pagalbos ir pradek Tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liutukeee
Liutukeee
Naujokas
O kaip budavo anksciau? Ar ji tvarkesi, gamino? Jei anksciau buvo gerai, matyt tikrai atsirado rimtu rupesciu, jei ji taip nuleido rankas, o priezastis gali buti ivairus.
Tokioje situacijoj visiskai pritariu Daliannai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mirke
mirke
Pradedantysis
ko gero pradek pati gaminti valgyti... Manau, kad jau gali... Mano dukra tokio pat amziaus kaip ir tu - viska gali paruosti - visai normaliai jai gaunasi... net specializaciaj asavo turi, firminius patiekalus)
O mamai tikriausia sunkus laikas.. Atsigaus - ir viel bus gerai...
Butu tiesiog labai gerai, jeigu jus kartu su teciu padetumet tvarkytis namuose... Namai tai ne tik mamos , o taip pat ir jusu...
o kai vien busi nepatenkinta, mama atsiribos nuo jusu.. jai ko gero krize...Tai manau reikia padeti vienas kitam ir bus viskas gerai...
o gal ji is vis nemiegsta tvarkytis namuose??? Na tada tvarkykites patis... Ko ten laukti? Jau bevei suaugusi esi...
Indus isplauti, ko nors skanesnio pagaminti - nesunkus darbas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
tai as ir darau taip. suplaunu indus apsitwarkau bet kartais taip uzknisa kad atrodo daugeu gyvenime nk nedarysiu nes kita diena wel wiskas kaip ne nebuciau ko darius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.17 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
Nenuleisk ranku, parodyk mamai, kad ji tau reikalinga, kad ja myli ir prisedusi paklausk svelniai-mama, kas tau nutiko,pasikalbam? Kai man nusvyra rankos, mano dukra pripiesia man piesiniu, priraso meiles rasteliu, prajuokina, sutvarko namus, prikepa blynu-man taip gera buna, kad net susigestu, jog trumpam sudepresavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.18 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biljutelia
Biljutelia
Pradedantysis
dalianna tau smagu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.22 08:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


roziuke
roziuke
Meistras
Originally posted by: Biljutelia

Ka daryti kaip mama nieko nedaro? ne walgyti ne nesitwarko, perka tik tai ko jai reikia ir kada reikia. o jej pasakai ka tj aceit neturi laiko nors istikruju serialus ziuri ir nieko daugiau.


na tai tavo mamai gal depresija.arba ji is prigimties kutvela.negali but,kad neturi laiko.serialus ziuret tai yra laiko?mano mama uzuot drybsojusi lovoj visada pirmiausiai apsitvarko,valgyt pagamina,namus tvarko..ji net po 12 val.dirbdama darbe dar sugebedavo po darbo namus apkuopt,o tik po to jau kai viska padarydavo tada eidavo pailset.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.03 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


popieziuke
popieziuke
Meistras
nezinau,net ka ir patart..berods,esu Tavo bendraamze..Galbut tavo mamai dabar kazkoks sunkus laikotarpis/..arba depresija..gal stresas..ar dar kazkokie nuotaikos svyravimai..pabandyk su ja pasisneket..o kai sakai ,kad ji nesitvarko,tai nezinau..jeigu niekas netvarko namu,pamegink sutvarkyti Tu..arba bent jau aptvarkyti ,kad svaru butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.10 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Amririsa
Amririsa
Pradedantysis
Biljutelia rašė:

Ka daryti kaip mama nieko nedaro? ne walgyti ne nesitwarko, perka tik tai ko jai reikia ir kada reikia. o jej pasakai ka tj aceit neturi laiko nors istikruju serialus ziuri ir nieko daugiau.


gal jai menopauze nu bet tu didele jau,gali pati tvarkytis. susitvarkyk savo kambary ir daugiau ieko,mama pamatys kad betvarkė ir gal prades tvarkytis nu is tiesu sunku taip patart,nes man taip nebuve
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.10 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Drakulė
Drakulė
Patyręs
roziuke rašė:

Originally posted by: Biljutelia



Ka daryti kaip mama nieko nedaro? ne walgyti ne nesitwarko, perka tik tai ko jai reikia ir kada reikia. o jej pasakai ka tj aceit neturi laiko nors istikruju serialus ziuri ir nieko daugiau.




na tai tavo mamai gal depresija.arba ji is prigimties kutvela.negali but,kad neturi laiko.serialus ziuret tai yra laiko?mano mama uzuot drybsojusi lovoj visada pirmiausiai apsitvarko,valgyt pagamina,namus tvarko..ji net po 12 val.dirbdama darbe dar sugebedavo po darbo namus apkuopt,o tik po to jau kai viska padarydavo tada eidavo pailset.



Vargse.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.11 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aukstaite
aukstaite
Pažengęs
o tai,tu ka...?ranku neturi?as pati esu mama ir man kartais irgi nera upo nei valgyti daryti,nei tvarkytis.jug ji zmogus turintis daug daugiau rupesciu ,nei tu.manu,kad kai jai sunku,tai gali ir tu saemai valgyti padaryti ir namus aptvarkyti.galu gale,pasirodyk jau didele ir atsisedus pakalbek su mama nuosirdziai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai