Tema sukurta: 2007.11.20 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2007.11.20 12:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
matyt, visi esam kada nors pasake "neee, sitas ne man, nu sito tai tikrai niekada niekada nedarysiu". o po kazkiek laiko paaiskeja,kad tai buvo tik tusti zodziai
pasidalinkit patirtim - ka esat padare,patyre,nuveike ir t.t., del ko anksciau buvot sventai isitikine - "Niekada tam nepasirasyciau"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pantherrr
pantherrr
Patyręs
Zinok,nelabai smagu pripazint ir net paciai sau,kad pasielgei taip,kaip niekada sakei nesielgsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dynka
dynka
Meistras
Mano gyvenime tokie dalykai labai dazni, tai tarsi ''zakon podlosti''. As jau net stengiuos nebebut kategoriska, o ypac garsiai niekam nesakyt tokiu svarstymu visokiu ko as nedaryciau ar kaip nesielgciau, nes paskui geda pries zmones...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pantherrr
pantherrr
Patyręs
Vat taip vat, pasakai kazka, o gyvenimas taip nunesa, kad prisitaikai taisykle "nespjauk i sulini,nes gali tekt is jo gert"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nuirkas
nuirkas
Naujokas
Tiesa sakant,visad,kol dar buvau nepradėjus lytinio gyvenimo,sakiau,kad jau oraliino tai aš tikrai niekad nedarysiu,šlykštu ir pnš.Bet niekada nesakyk niekada
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: pantherrr

Zinok,nelabai smagu pripazint ir net paciai sau,kad pasielgei taip,kaip niekada sakei nesielgsi


zinau, galiu ir pats pasakyt,kad nesidziaugiu kai kuriais atvejais.. bet kai viena karta pasakiau niekada neisiu i kaire ir nuejau, stengiuosi daugiau niekada nesakyt niekada..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sili
sili
Patyręs
As todel visada stengiuosi sakyti gal,galbut,nezinau.Nes jei pasakysi ne tai tikrai taip bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pantherrr
pantherrr
Patyręs
Atsakyti i tema tiesiogiai gan sunkoka , nes tokie dalykai,kuriuos sau draudei ar kitaip ignoravai issipilde dazniausiai buna nelabai malonus (matyt man sazines jausmo sau neisoperavo )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielle
Gabrielle
Pažengęs
sakiau - niekada mano sirdies draugas nebus jaunesnis uz mane aplinkybes susikloste, kad draugavau su 3 metais jaunesniu, viskas buvo super iki tol, kol neissiskyrem, pabandziau, nusizengiau savo principams, bet dabar matau, kad vis delto buvau teisi.. nevertejo prasideti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pantherrr
pantherrr
Patyręs
Gabrielle

Bet gal ne visuomet taip atsitinka,kad tas draudimas sau issipildo ir tai tik i bloga.
Vat "nuirkas" atrado to "niekada nedarysiu" geraja puse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pantherrr
pantherrr
Patyręs
Gabrielle

"viskas buvo super iki tol, kol neissiskyrem"

Ar tas issiskyrimas buvo tik del jo metu? ar ji itakojo dar kazkas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
aha.. arba as i kaire nuejes supratau,kad neverta (tikiuosi cia ne mano jaunatvinis entuziazmas prasiziojo)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pantherrr
pantherrr
Patyręs
Rennais

"aha.. arba as i kaire nuejes supratau,kad neverta (tikiuosi cia ne mano jaunatvinis entuziazmas prasiziojo) "


gerai,kad pats pasitaisei

Bet siaip nemanau,kad i kaire ejimas yra lyg taisykle ir visi eina (cia mano naivumas prabilo) verta ar neverta ivertini tada,kai pagalvoji ka is to gavai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


0
0
Didmeistris
Rennais>

isiklausyk i Sili zodzius:

"As todel visada stengiuosi sakyti gal,galbut,nezinau"

Kiek sistematizavau bendravima su moterim bei pasnekesius su vyrais, tai pastebejau stai ka:
- vyrai dazniausiai yra konkretus ir sako TAIP arba NE
- moterys dazniausiai yra nekonkrecios ir sako GAL BUT arba PAMATYSIM VELIAU arba dar kaip nors

Taigi toks abstraktumas bent jau moteru kalbose yra igimtas - man toks ispudis susidaro, todel jos jau automatishkai "niekada nesako niekada"
Tuo tarpu vyrai naudoja tikslesnius apibrezimus [ju natura tokia - jie megsta konkretuma], todel ju tarpe yra kur kas daugiau sakanciu "niekada". Gal tik tai, jog izvalgumas, kad toks sakymas ateityje gali ne visada teigiamai jiems pasitarnauti, kiek pristabdo visa tai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
taip, bet adams, gal jos ir reciau naudoja ta "niekada" kalbant apie santykius, bet kalbant apie gryna,paprasta,be jokiu isvedziojimu sexa - tikrai ne reciau nei vyrai buna,pareiskai "o to tai nedaryciau gyvenime". o po keliu metu paaiskeja,kad veltui jos taip sake. nesutiksi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Adams >>> jei taip, šiuo atveju moterys išmintinges, nes galutiniame variante tai vyrai užsirekomenduoja kaip nežinantys, ko nori - sako NE, padaro TAIP, o moterys tiesiog žino, kad visko gali būti, ir tai pasako GALBŪT, NEŽINAU. Koks skirtumas, kad jie tą minutę sako konkrečiai, bet atitinkamai nesielgia. Bet šiaip, tiesą pasakius, nelabai buvau tai pastebėjusi kaip moterų ir vyrų skirtybę, tik skaičiusi visokiuose 'Vyrai iš Marso, moterys - iš Veneros' straipsniuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Nes tiesa yra tame, kad mes IŠ TIKRŲJŲ nežinome.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


0
0
Didmeistris
rennais>

nesutinkciau
jos paprasciausiai VENGIA bet kokiu sneku apie seksa, todel ir nera kaip joms ta "niekada" pasakyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


0
0
Didmeistris
Joyce>

toks jausmas, kad Jus is tikruju NIEKO nezinote...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.20 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: Joyce

Nes tiesa yra tame, kad mes IŠ TIKRŲJŲ nežinome.


o ka tada jus is tikruju zinote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai