Tema sukurta: 2008.01.02 21:05
1 2 3 Toliau Paskutinis
2008.01.02 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puikioji
puikioji
Meistras
auksiniai zodziai pono sidabrinio su 79 nr. Jau butu galima deti taska cia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Sarazz

Sveiki, turiu draugę, nežinau gal ir merginą , mes pažystami gal nuo vienų metų, labai gerai sutariam, vaikštom viens pas kitą į gimtadienius, nu žodžiu viskas ok. Mum abiem po 14 metų, keičiamės mes, bręstam. Pamilau aš ją, nežinau ką jinai man jaučią, už rankučių nesilaikom, nesibučiuojam. Dabar kaip ir draugai mes, gal pasakyt kad aš ją myliu, bet bijau kad ir draugystė mūsų gali sugriūt, jeigu jinai man to nejaučia. PS: Esu žiauriai drovus. Ačiū už atsakymus.


kazkada as su drauge,su kuria gyvenome per viena kiema,draugavom su tokeis berniukais....ta prasme,vaikiskai,kaip draugai....laikui begant,ju poziuriai pasikeite....ir vienas pradejo rodyti demesi mano draugei,kitas man....finale,as su tuo draugu niekada nebuvau pora ir neperzengiau tos ribos,nors zinojau kuo puikiais,kad jis mane labai isimylejes.....tiesiog man jis visada tebuvo ir liko draugu...tuo tarpu,mano drauge su tuo berniuku buvo susieje....buvo visko....ir nemazai laiko buta kartu....ir issiskyrimu buta....bet galop jie ne kartu....bet cia kalti kiti dalykai.....todel,is esmes,galiu pasakyti,palauk....pabandyk jai rodyti ypatinga demesi ir stebek,kaip ji elgsys....laikas parodys,kaip ir kas turi buti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: puikioji

auksiniai zodziai pono sidabrinio su 79 nr. Jau butu galima deti taska cia






pritariu.......

Jis pas mus ponas Teisingas Atsakymas.

Sidabriuk-neįsižeisk-aš iš gerosios tavo pusės, o ne šaipausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: Sarazz
Sveiki, turiu draugę, nežinau gal ir merginą , mes pažystami gal nuo vienų metų, labai gerai sutariam, vaikštom viens pas kitą į gimtadienius, nu žodžiu viskas ok. Mum abiem po 14 metų, keičiamės mes, bręstam. Pamilau aš ją, nežinau ką jinai man jaučią, už rankučių nesilaikom, nesibučiuojam. Dabar kaip ir draugai mes, gal pasakyt kad aš ją myliu, bet bijau kad ir draugystė mūsų gali sugriūt, jeigu jinai man to nejaučia. PS: Esu žiauriai drovus. Ačiū už atsakymus.


Man buvo labai panaši situacija.
Dabar toks amžius, kad vieną dieną myli vieną, kitą- kitą (na, gal ir rečiau meilės keičias, bet esmė ta pati). Ir didelė tikimybė, kad ir šis įsimylėjimas praeis po kažkiek laiko, o graži ir ilga draugystė gali tęstis ilgiausiai. Negadink jos. O jei bus taip lemta- artimesniems tapti niekada ne vėlu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Sidabrinis79

O ką turėsi iš tos, kad ir abipusės, meilės...? Tam, kad vaikščiuotum į tortadienius, kiną ar šokius visai nebūtini jausmai. Tą patį žino ir jauna tavo draugė. Dažna jauna būtybė, kuri dar negalvoja apie rimtesnius santykius, po meilės prisipažinimo dės į krūmus... :] geriausiu atveju jūs liktumėt draugais, bet jau nebebus to besąlygiškumo, nes ji žinos, kad tarp jūsų (visai netinkamu laiku ir vietoje) stovi jausmai. Ne, tikrai neabejok savo situacijos beviltiškumu - nes taip nėra. Tiesiog gali apsiginkluoti kantrybe ir pamažu didinti savo dėmesio rodymą. Tuo laimėsi ir laiką, ir merginos gerą žodį, ir nebusi įkyruolis (kokių šiais laikais pilna). Vien "aš tave myliu" neužtenka - turi, kaip teisingai pastebėjai, bręsti, būti visapusiškai įdomiu žmogumi, kuris savo veiksmais (o ne žodžiais) vertas dėmesio ir pagarbos. Toks tavo elgesys ir mąstymas neliks nepastebėtas - ir jeigu nepasiseks su dabartine tavo simpatija, gali pasisekti su kita panelė - geri vaikinai turi paklausą ;] Viskam savo laikas, bet gerą laiką turi jau dabar - jūs gražiai bendraujate, ir šiai akimirkai to pilnai pakanka. Patarimas: vyk iš galvos visokias mintis apie intymius dalykus - jos (mintys) yra nuodai, o jų įgyvendinimas gali brangiai kainuoti, ir sugadinti gražią jūsų draugystę. Žodžiu, viskas pas jūs bus gerai. Tik turėk kantrybės ir vadovaukis tuo, apie ką rašiau... :]


Būkim, Sidabrini teisingesni - galėtų būti, kad geri vaikinai turėtų paklausą, bet nelabai yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


puikioji
puikioji
Meistras
Originally posted by: TempusVernum





Būkim, Sidabrini teisingesni - galėtų būti, kad geri vaikinai turėtų paklausą, bet nelabai yra


O gal tuomet tie vaikinai nera tokei jau geri??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: puikioji

Originally posted by: TempusVernum











Būkim, Sidabrini teisingesni - galėtų būti, kad geri vaikinai turėtų paklausą, bet nelabai yra




O gal tuomet tie vaikinai nera tokei jau geri??





Taiklus klausimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: puikioji

Originally posted by: TempusVernum

Būkim, Sidabrini teisingesni - galėtų būti, kad geri vaikinai turėtų paklausą, bet nelabai yra


O gal tuomet tie vaikinai nera tokei jau geri??


Tai kaip tik tie negerieji ir yra labai paklausūs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
butent, gal kai kas per gerai apie save galvoja ;] ?
visa, kas gera, yra greit isgraibstoma. zmogus, kad ir koks blogas pats butu, visvien ieskos gero ir grazaus. bet ko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: TempusVernum

Originally posted by: puikioji



Originally posted by: TempusVernum



Būkim, Sidabrini teisingesni - galėtų būti, kad geri vaikinai turėtų paklausą, bet nelabai yra




O gal tuomet tie vaikinai nera tokei jau geri??




Tai kaip tik tie negerieji ir yra labai paklausūs





Ne visiškai, bet 99% tai tikrai taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Kolegos, aš čia nesiruošiu pjautis, tiesiog nemėgstu dezinformacijos ir tiek. Nebūtina kabinėtis, ten kur nereik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Sidabrini, jei nėra tinkamas laikas suprasti, tai netinkamas laikas ir aiškinti, kas gerai, o kas ne

O bendru atveju, tai dažnai nežinoma, kas yra išties gerai, kas svarbu ir reikšminga, o kas bevertis blizgesys, banalus niekalas ir būnat tarp mano ir tavo amžiaus intervale.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Paklausk. Mane visada tenkina aiskumas. Ir nemaloni tiesa geriau nei malonios iliuzijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Sidabrinis79

Originally posted by: TempusVernum



Sidabrini, jei nėra tinkamas laikas suprasti, tai netinkamas laikas ir aiškinti, kas gerai, o kas ne




Kaip tik vidurinės mokyklos laikais jaunam žmogui įskiepijamos mintys apie dorybę, kilnumą, meilės savoką ir turinys... ;]


Matos kad skiepai sunkiai gyja, o dažnai ir neprigyja. Bet tai jau kitos diskusijos tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sarazz
Sarazz
Naujokas
Originally posted by: laukinekojote

Paklausk. Mane visada tenkina aiskumas. Ir nemaloni tiesa geriau nei malonios iliuzijos.


o kaip paklaust, tiesiog kai būsime kartu sakyt " Ieva, o kas aš tau, bernas ar draugas?" ar kaip nors kitaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaukineKojote
LaukineKojote
Didmeistris
Butent. Paprastas klausimas - paprastas atsakymas Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man regis, pirmasis Sidabrinis79 komentaras buvo pats geriausias patarimas. Kantrybė ir žingsnis po žingsnio vis kitokie, vis brandesni santykiai. Juk dar tik 14-lika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sarazz
Sarazz
Naujokas
Reikės rytoj ją pas save pasikviest, paklausiu kas as jai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.01.02 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Na, nezinau... staigus klausimas gali ir nubaidyti mergina, jei ji nesitikejo, kad draugas galetu buti ir kazkuo daugiau. Aiskumo tai, zinoma, i situacija inesh. Bet kaina gali buti didele...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai