Tema sukurta: 2012.07.05 13:32
1 2 Toliau Paskutinis
2012.07.05 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
Tai va... Iškilo tokia problemėlė. Aš nelabai sutariu su broliu. Čia jau nuo senų senovės tas karas vyksta. Jam jau dešimt, man penkiolika ir niekad, niekad nieko nedarėm kartu. O pati problema yra dalybos, ne ko kito, o kompo dalybos. Visada jis man neduoda, kad ir kiek prašyčiau... Na tada būna pykčiai, barniai, riksmai, muštynės ir t.t... Bet ar man tai patinka? Man išvis nepatinka rėkti ant jo, mušti jį, pykti ir kitaip skaudinti jį. Aš norėčiau būti su juo kaip broliai, kurie ką nors veiktu kartu, bet niekaip neišeina, nes vėl atsiranda ta neapykanta.

Žmonės, ką man daryt? Kaip su juo susitart? Man jau galva plyšta nuo to? Ir nuolat pačiam reikia verkti, ne dėl to kad jis mane patiesia(Na... jis manęs nepatiesia išvis, mes neturi tokios galios dar kaip aš) ar kad aš užsigaunu, o dėl to kad aš jį skaudinu ir mušu. Ką daryt, kad jis klausytų manęs, kad aš galėčiau jam pagelbėti, jei būna kokia situaciją?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Na mum su sese panašiai buvo, kai jaunesni žymiai buvom, tai taip išsprendėm (pagal tokias taisyklės):
1. Pirmas prisėdęs ir sėdi ir nekeli jokių prieštaravimų;
2. Susitari dėl termino, po kurio keičiatės - t.y brolis tau perduoda, o tu jam baigus terminui (mes su sese nusistatydavom arba 1h, arba 2h);
3. Jei atsikeli ar pareini iš kažkur ir sėdi jau kuri nors pusė, tai nesakai "tu jau sėdėjai", o pagal taisykles atlauki susitartą terminą;

Na mum tos taisyklės padėdavo, o jei ten trumpai prisėst pažiūrėt kokią programą tv, autobusų tvarkarštį ar pan., tai manau gal supras, o jei nesupras, tai sakyk, kad tegu pats nenuėjęs nuo pc nueina į puslapį ir pažiūri tau greitai.. Na daugiau problemų nuo tokio susitarimo ir nebebūdavo.. Jei reik pc ilgesniam laikui (pvz kažką mokytis, rašyti darbą kokį - nors tavo metų abejoju), tai gali tartis, kad keisti terminus į ilgesnius, bet tik tam kartui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
pasistenk kuom nors sudominti ji. Tarkim kokiu nors projektuku, nzn kaip kokio medinio laivo konstravimas, ir pan.Nesistenk is ranku jam plesti kompo, o pats atsikirai jam pradek uzsiimineti tuo kas tau ir jam butu idomu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Vaikams nera ka veikti ir prasideda kompo dalybos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Čia žinok viseim taip būna su broliais ne tu vienas toks Dbr jau aš su broliu išaugom iš tokių barnių seniau tai ir langai duždavo ir kraujas liedavos Kaip pagalvoju, seni geri laikai, pasiilgau tokių dienų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Dmxyler patarimai puikūs, o ir tėvai kur? jie galėtų padėti sukurti taisykles ir stebėti, kad jų būtų laikomasi, jei sunku tiesiog susėsti ir susitarti, kada kuris ir kiek sėdės prie kompiuterio. plius esi vyresnis, paauglys, kuriam būtų naudinga ne vien prie pc sėdėti, jei rasi kitų įdomių hobių, užsiėmimų, gal ir brolį sudominsi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.06 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krabzmogis
Krabzmogis
Pradedantysis
Atsimenu laukus kai sese sims'us pamate...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.06 01:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
o tėveliai nieko? negali suderint kokio grafikėlio, kad jis kažkiek laiko prie pc ir tu kažkiek laiko prie pc ir jokių išimčių?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.06 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
šiais laikais mažai tėveliai laiko skiria - darbai iki vakaro, o po to jau pavargę ir nieko nenori, o jei dar vienas iš tėvų tai išvis ko tikėtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.06 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Jam 10 metu ir toks ispindejes? Tu juk vyresnis ar vyresne 5 metais, paprasciausiai patrauk ji is ten ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.06 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Guccii
Guccii
Pažengęs
Stuk rašė:

Jam 10 metu ir toks ispindejes? Tu juk vyresnis ar vyresne 5 metais, paprasciausiai patrauk ji is ten ir viskas


turiu ašnuonių metų pusseserę - išpindėjus kaip nežinau kas, o šiaip jai viskas galima, nes ji maža. ir taip ramiai jos nenustumsi, klyks, rėks, pasiskūs mamai - ir lieku kalta, nes mažesnį skriaudžiu.

tie maži vaikai naudojasi savo mažumu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.07 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nuodėmklausė
Nuodėmklausė
Pradedantysis
Kai pagalvoji... Kaip gerai, jog neturiu brolių ir sesrų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.07 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nuodėmklausė rašė:

Kai pagalvoji... Kaip gerai, jog neturiu brolių ir sesrų


Ar tikrai? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.07 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DaMauzas
DaMauzas
Patyręs
Stuk rašė:

Jam 10 metu ir toks ispindejes? Tu juk vyresnis ar vyresne 5 metais, paprasciausiai patrauk ji is ten ir viskas


Kaip aš jam liepsiu, pasakyk gal, a? Galvoji taip paprasta, a? Ateini ir vsio... Gauna tada į galvą? Ne žmogau... Taip nebūna. Vien dėl to ir nedarau taip, nes nenoriu kad uždraustų išvis tą kompą.

P.S: Aš esu vyras...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.07 17:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zaStukal
zaStukal
Patyręs
Buna . As pats turiu 5 metais vyresni broli ir taspats anksciau buvo. Kai tevai namuose tai budavo pykciai kaip pas tave, bet kai tevu nera, tai paprasciausiai neleisdavo prisest arba patraukdavo tiesiog is vaizdo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.07 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
tai naudok mano sistemą, patikrinta praktiškai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.05.18 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mokinukes123
mokinukes123
Naujokas
Na biški juokingai skamba bet jus kazka paveikite kazka gero kad taip vel nepasikartotu ir nereikia čia verkti del tokio smulkemena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.14 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaivute14
vaivute14
Naujokas
Sveiki jūsų situacija su broliu sunku aš esu mergina kai mes buvom maži mes irgi mušam vienas kita o dabar ne nes brolis gyvena kitur o savo mieste kai atvažiau pas ji jis man atidave kompa ir jis nusipirko nauja kompa,
manau ta pati patarčiau daryti nusipirk nauja kompa ir bus viskas gerai nebereiks muštis it t.t...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.14 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaivute14
vaivute14
Naujokas
Sveiki jūsų situacija su broliu sunku aš esu mergina kai mes buvom maži mes irgi mušam vienas kita o dabar ne nes brolis gyvena kitur o savo mieste kai atvažiau pas ji jis man atidave kompa ir jis nusipirko nauja kompa,
manau ta pati patarčiau daryti nusipirk nauja kompa ir bus viskas gerai nebereiks muštis it t.t...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.14 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaivute14
vaivute14
Naujokas
Sveiki jūsų situacija su broliu sunku aš esu mergina kai mes buvom maži mes irgi mušam vienas kita o dabar ne nes brolis gyvena kitur o savo mieste kai atvažiau pas ji jis man atidave kompa ir jis nusipirko nauja kompa,
manau ta pati patarčiau daryti nusipirk nauja kompa ir bus viskas gerai nebereiks muštis it t.t...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai