Tema sukurta: 2010.08.12 13:54
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.08.12 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žaližąraš
Žaližąraš
Pradedantysis
Sveiki,

Nerupestinga moteris - tai tokio tipo moteris kurios vos ne kiekviena savaitgali praleidzia su alkoholiu, del tikslaus supratimo issireiksiu angliskai: getting wasted.
Vakar viena mergina pasikvieciau i pasimatyma t.y. daviau jai sansa pasirinkti ka nuveikti kartu, o ji tai iskarto suvede su alkoholiu, ji net mane bande prikalbeti, kad kartu isgertumeme/prisigertumeme.
Ne ji nera alkoholike ir prigerusi nepalieka paskutine kvaisa (bent jau isto kiek ja pazystu). Gerbiu kiekvienos moters pasirinkima, bet ka daryti kai moteris nuklysta nuo realaus pasaulio? (cia as kalbu aplamai, netik del alkoholio)
Kazkur labai nesenai perskaiciau viena straipsni kuriame buvo paminetas vienas dalykas kuri buvau uzmirses - moterys yra rupestingos butybes.
Straipsnyje rase, kad joms patinka "tvarkyti" vyrus.
Kiek isivaizduoju vyrai to daryti negali su moterimis del savo prigimties.
Tai ka man dabar daryti jei as turiu nerupestinga moteri savo akiratyje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Tai pasiūlyk jei kitos veiklos, o kartais ir pasilinksminkit - su alkoholiu ar be jo, kaip kam geriau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Maruxas rašė:

Sveiki,



Nerupestinga moteris - tai tokio tipo moteris kurios vos ne kiekviena savaitgali praleidzia su alkoholiu, del tikslaus supratimo issireiksiu angliskai: getting wasted.

Vakar viena mergina pasikvieciau i pasimatyma t.y. daviau jai sansa pasirinkti ka nuveikti kartu, o ji tai iskarto suvede su alkoholiu, ji net mane bande prikalbeti, kad kartu isgertumeme/prisigertumeme.

Ne ji nera alkoholike ir prigerusi nepalieka paskutine kvaisa (bent jau isto kiek ja pazystu). Gerbiu kiekvienos moters pasirinkima, bet ka daryti kai moteris nuklysta nuo realaus pasaulio? (cia as kalbu aplamai, netik del alkoholio)

Kazkur labai nesenai perskaiciau viena straipsni kuriame buvo paminetas vienas dalykas kuri buvau uzmirses - moterys yra rupestingos butybes.

Straipsnyje rase, kad joms patinka "tvarkyti" vyrus.

Kiek isivaizduoju vyrai to daryti negali su moterimis del savo prigimties.

Tai ka man dabar daryti jei as turiu nerupestinga moteri savo akiratyje?


Kadangi tau pačiam 22, tai spėju ir mergina panašaus amžiaus... Tokiu atveju nereikėtų tikėtis iš tokio amžiaus žmonių kažkokios didelės brandos ir rimtumo...
Nematau nieko blogo, kad jaunasi žmogus galvoja apie linksmybes.
Man daug labiau įtartini tokio mažiaus "rimtuoliai"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žaližąraš
Žaližąraš
Pradedantysis
Dmxyler19 rašė:

Tai pasiūlyk jei kitos veiklos, o kartais ir pasilinksminkit - su alkoholiu ar be jo, kaip kam geriau..


Aciu uz pasimatymu patarima , bet as ju neieskau sioje temoje. Man labiau rupi tas klausymas kaip elgtis jei man akivaizdu kad moterys daro kazka negerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


superinis
superinis
Pradedantysis
maziau skaityk visokiu nesamoniu,nes daznai gyvenime taip nebuna,kaip rasoma interneto straipsniuose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Maruxas rašė:
Aciu uz pasimatymu patarima , bet as ju neieskau sioje temoje. Man labiau rupi tas klausymas kaip elgtis jei man akivaizdu kad moterys daro kazka negerai

Jei kažką daro negerai, o jūsų santykiai "rimti", tai susėsk ir pašnekėk, kad tau nepatinka kai kurie jos poelgiai, ir gal būtų galima kažką keisti dalinai.. Mažiau linksmintis, daugiau rinktis kažkokių kitokių alternatyvų be alkoholio..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žaližąraš
Žaližąraš
Pradedantysis
Pasisiauses rašė:

Maruxas rašė:


Sveiki,


Nerupestinga moteris - tai tokio tipo moteris kurios vos ne kiekviena savaitgali praleidzia su alkoholiu, del tikslaus supratimo issireiksiu angliskai: getting wasted.



Vakar viena mergina pasikvieciau i pasimatyma t.y. daviau jai sansa pasirinkti ka nuveikti kartu, o ji tai iskarto suvede su alkoholiu, ji net mane bande prikalbeti, kad kartu isgertumeme/prisigertumeme.



[...]




Kadangi tau pačiam 22, tai spėju ir mergina panašaus amžiaus... Tokiu atveju nereikėtų tikėtis iš tokio amžiaus žmonių kažkokios didelės brandos ir rimtumo...

Nematau nieko blogo, kad jaunasi žmogus galvoja apie linksmybes.

Man daug labiau įtartini tokio mažiaus "rimtuoliai"...


Is tavo pasisakymo galima teigti, kad linksmintis negalima jei nevartoji alkoholio. O jei nevartoji tai esi "rimtas" durnelis.

Na bet tiesa sakai, nera ko tiketis is bendraames berginos, o kad as rimtuolis tai tikrai nesu toks, bet protauju su galva o ne alkoholio suteikiamu dirbtiniu "intelektu".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
o kam bendrauti su žmogum, kuris tau dėl vienokių ar kitokių priežasčiu nepatinka?
manau yra daug panelių, galinčių apsieiti ir be alkoholio, jei jau tau šis aspektas toks svarbus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Vakar viena mergina pasikvieciau i pasimatyma t.y. daviau jai sansa pasirinkti ka nuveikti kartu, o ji tai iskarto suvede su alkoholiu, ji net mane bande prikalbeti, kad kartu isgertumeme/prisigertumeme.
Ne ji nera alkoholike ir prigerusi nepalieka paskutine kvaisa (bent jau isto kiek ja pazystu). Gerbiu kiekvienos moters pasirinkima, bet ka daryti kai moteris nuklysta nuo realaus pasaulio? (cia as kalbu aplamai, netik del alkoholio)


Aciu uz pasimatymu patarima , bet as ju neieskau sioje temoje. Man labiau rupi tas klausymas kaip elgtis jei man akivaizdu kad moterys daro kazka negerai


Sorry, bet man atrodo kad galbūt ne su ja kažkas negerai...

Atsipalaiduok ir daryk išvadas po ilgesnio laiko nei 1-2 pasimatymai. O gal ji tiesiog norėjo tave pagirdyti, kad pamatytų tavo tikrąjį veidą. Nėra geresnio ir greitesnio būdo pažinti žmogų, kaip pamatyti kaip jis elgiasi išgėręs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Maruxas rašė:

Sveiki,



Nerupestinga moteris - tai tokio tipo moteris kurios vos ne kiekviena savaitgali praleidzia su alkoholiu, del tikslaus supratimo issireiksiu angliskai: getting wasted.

Vakar viena mergina pasikvieciau i pasimatyma t.y. daviau jai sansa pasirinkti ka nuveikti kartu, o ji tai iskarto suvede su alkoholiu, ji net mane bande prikalbeti, kad kartu isgertumeme/prisigertumeme.

Ne ji nera alkoholike ir prigerusi nepalieka paskutine kvaisa (bent jau isto kiek ja pazystu). Gerbiu kiekvienos moters pasirinkima, bet ka daryti kai moteris nuklysta nuo realaus pasaulio? (cia as kalbu aplamai, netik del alkoholio)

Kazkur labai nesenai perskaiciau viena straipsni kuriame buvo paminetas vienas dalykas kuri buvau uzmirses - moterys yra rupestingos butybes.

Straipsnyje rase, kad joms patinka "tvarkyti" vyrus.

Kiek isivaizduoju vyrai to daryti negali su moterimis del savo prigimties.

Tai ka man dabar daryti jei as turiu nerupestinga moteri savo akiratyje?


na, nežinau, jei tu gyveni rusijoj... ten įprasta stiklinėm gert... tad nieko stebėtina kiek pririjama...

susiliek su čiabuviais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
OK, na tavo klausimą galima apversti ir iš kitos pusės pažiūrėti, gi kelios savybės netinkančios tai jau ne pasaulio pabaiga ir nemesi dėl to partnerio, gal kažkokios kitos savybės labai įtraukiančios ir kompensuoja kelis minusus, tačiau norima ir tuos likusius minusus pašalinti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Digitus rašė: Atsipalaiduok ir daryk išvadas po ilgesnio laiko nei 1-2 pasimatymai. O gal ji tiesiog norėjo tave pagirdyti, kad pamatytų tavo tikrąjį veidą. Nėra geresnio ir greitesnio būdo pažinti žmogų, kaip pamatyti kaip jis elgiasi išgėręs.


ne visi geria, tiek, kad nusigertu... tad nevisus ir patikrinsi.
o, beto ir alkoholio reikia tinkamo, kad nusigertum... o per pirmus pasimatymus tik tuo užsiimti... nebūtų per daug keista?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Svolacius112
Svolacius112
Pažengęs
kaip ir daugeliui forumieciu, kurie cia iesko atsakymu i santikiu problemas keliancius klausimus atsakyciau taip: KALBEK SU JA, SAKYK KAS TAU NEPATINKA, SIULYK ALTERNATYVAS, O KAIP TOLERANCIJOS ZENKLAS GALETU BUTI KOMPANIJOS PALAIKYMAS SU KELIAIS BUTELIUKAIS UTENOS SVIESIOJO... DRAUGYSTE YRA NE TIK REIKALAVIMAI IR PRASYMAI REIK IR PACIAM AUKOTIS, O JEI PANA NEKVAILA SUSITARSIT
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
O kodel ji nerupestinga, jeigu pats sakai,kad isgerus kvaisa netampa ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
marijuana rašė:

Digitus rašė: Atsipalaiduok ir daryk išvadas po ilgesnio laiko nei 1-2 pasimatymai. O gal ji tiesiog norėjo tave pagirdyti, kad pamatytų tavo tikrąjį veidą. Nėra geresnio ir greitesnio būdo pažinti žmogų, kaip pamatyti kaip jis elgiasi išgėręs.




ne visi geria, tiek, kad nusigertu... tad nevisus ir patikrinsi.

o, beto ir alkoholio reikia tinkamo, kad nusigertum... o per pirmus pasimatymus tik tuo užsiimti... nebūtų per daug keista?


O gal ten tik pora kokteilių buvo??? Šiaip neiškiai gana sumalė tą situaciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O kodėl moteris turi būti rimta, juolab kažkokiuose pasimatymuose? Kodėl turi būti "neatitrūkusi"? Ar tu pats bent nutuoki, kas yra "realus pasaulis", kad aiškintum, kad tai ji "atitrūkusi"? Aš tai iš viso nesuvokiu: žmonėms ir taip atsakomybių pilna, tai natūralu, kad bent jau pasimatyme moteris nenorės dar ir vyru (su kuriuo net nėra gilaus ryšio) rūpintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
digitai, kur ten bus kokteiliai? stiklinėm baltą geria po butelį ant galvos, pradžiai, apšilimui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Maruxas rašė:

Is tavo pasisakymo galima teigti, kad linksmintis negalima jei nevartoji alkoholio. O jei nevartoji tai esi "rimtas" durnelis.

Na bet tiesa sakai, nera ko tiketis is bendraames berginos, o kad as rimtuolis tai tikrai nesu toks, bet protauju su galva o ne alkoholio suteikiamu dirbtiniu "intelektu".


Negalima, nes aš taip niekur nesakiau. Čia jau tavo fantazijos.
Tiesiog jeigu mergina pasiūlo išgerti ir tu ją vos ne alkoholike palaikai, tai gal čia tau galvelėje kažkas netvarkoj? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
digitai, kur ten bus kokteiliai? stiklinėm baltą geria po butelį ant galvos, pradžiai, apšilimui


na nežinau autorius rašė:
daviau jai sansa pasirinkti ka nuveikti kartu, o ji tai iskarto suvede su alkoholiu, ji net mane bande prikalbeti, kad kartu isgertumeme/prisigertumeme.


Tai gal jam ir pora kokteilių/taurių vyno pasirodė paskutinis blogis. Juk labai nekonkretu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.12 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Pasisiauses rašė:

Maruxas rašė:



Is tavo pasisakymo galima teigti, kad linksmintis negalima jei nevartoji alkoholio. O jei nevartoji tai esi "rimtas" durnelis.



Na bet tiesa sakai, nera ko tiketis is bendraames berginos, o kad as rimtuolis tai tikrai nesu toks, bet protauju su galva o ne alkoholio suteikiamu dirbtiniu "intelektu".




Negalima, nes aš taip niekur nesakiau. Čia jau tavo fantazijos.

Tiesiog jeigu mergina pasiūlo išgerti ir tu ją vos ne alkoholike palaikai, tai gal čia tau galvelėje kažkas netvarkoj?


Vat būtent. Beje labai smagiai skaitinėjau vakar poros metų senumo temą:

Arturas01

Gal čia irgi panašus variantas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai