Tema sukurta: 2009.05.28 13:24
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.05.28 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nafania
Nafania
Pradedantysis
Tai vat, šiuo metu populiarėja ir tarp vaikinų, ir tarp merginų tokie nerimti santykiai, kai turima keletą draugų/draugių, o ne stengiamasi kurti/palaikyti vienus rimtus santykius.
taigi, vaikinus visai net suprantu, turėtų būti patogu turėt keletą draugių, su kuriom priklausomai pagal nuotaiką (tai su viena, tai su kita) galima susitik ne tik kakavos pagert.. Bet va kaip jaučiatės merginos, būdamos tokiomis draugėmis?
Ai, prie to pačio..kaip būnant kieno nors meiluže, pavyksta atsiet šiltesnius jausmus tam žmogui nuo paprasčiausio pasivoliojimo ant sofos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
mmm..mes čia apie fuck buddies..
esu už rimtus pastovius santykius su vienu partneriu, su kuriuo sieja jausmai..tačiau jei tokio nėra? tokiu atveju žmogus ir renkasi, gyventi be sekso, kol atsiras kas nors svarbaus gyvenime, ar nesusilaikyti nuo sekso..ieškojimas vienkartinių ir sunkiau, ir turi nemažai minusų, tad patogu turėti draugą/draugę ar draugų/draugių..jei iš abiejų pusių įvardijama, kad nieko nesitikima, nenorima, šiek tiek lia lia prie kavos puodelio ir seksas, bet daugiau nieko, viskas good..santykiai aiškūs ir paprasti..dėl jausmų atsiradimo..na juk ne kiekvieną žmogų, kurio geidi, gali pamilti, o kad jauti kažkokį artumą, nieko tokio..žmogiška..
tik dar grįšiu prie to, kad nereikėtų užsiimt tokiais dalykais, nes neva madinga ar smagiau..daugiau minusų nei pliusų anyway
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justdoit
justdoit
Pradedantysis
as pritariu nera cia ko lauzytis toks gyvenimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O koks skirtumas, kas su kuo miega ir kodėl turi čia teisintis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
invazija "madinga ar smagu" pasisakete, tamsta
rimti ir pastovus su vienu,aisku,gerai yra, bet kai nera to vieno rimto ir pastovaus keli metai, tai be sekso gali ir stogas pavaziuot,ka mes matome kai kuriu forumieciu pavyzdyje gan neblogai taigi,sakyciau, tai ne taip ir blogai. ale kaip jau buvo sakyta, reik issiaiskint daugmaz, kad nebutu po to "As galvojau ,kad mes draugaaaaaujaaaam, o tu... kiaule tu,kaip ir visi vyrai kiaules" etc
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O šiaip žodis "draugai", jau reiškia, kad žmonės vienas kitam nėra tik kūnai ir yra artimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
prie ko cia lauzymasis?kazkam priimtina ,o kazkam ne...tik va del tu jausmu tai kiek sunkiau..nori-nenori po kiek laiko atsiranda kazkoks rysys, prisirisimas....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mildose
mildose
Pradedantysis
UŽ vienadienius nuotykius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nafania
Nafania
Pradedantysis
Vat vat...aš suprantu, kad jei jau susitarėm, kad esam tik meilužiai, tai po to veršlent..:"o aš maniau...o aš tave myyyliu.." ir panašiai jau būtų kvaila.
BET. nežinau kaip kitos, bet nelabai galėčiau miegot su kažkuo kuris man neįdomus ir nemielas. o jei su mielu ir įdomiu jau ir miegi, tai ne visada gali pavykt sukontroliuot savo jausmus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Joyce rašė:

O koks skirtumas, kas su kuo miega ir kodėl turi čia teisintis?


o kodel teisintis? klausimas tai buvo ne "kaip teisinates" o "ka jauciat".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
na as tai nesu pries tokias draugystes. visgi jei abiem zmonem yra gerai ir abu palaiko tokius santykius-bendravima, kad abiem aisku jog nieko rimto cia tarp ju nebus, tai viskas liuks linksmai praleistas laisvalaikis plius sexas (geriausia, jei geras sexas) - manau daugelio svajone
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodasAngelas
JuodasAngelas
Pažengęs
Nafania rašė:

Vat vat...aš suprantu, kad jei jau susitarėm, kad esam tik meilužiai, tai po to veršlent..:"o aš maniau...o aš tave myyyliu.." ir panašiai jau būtų kvaila.

BET. nežinau kaip kitos, bet nelabai galėčiau miegot su kažkuo kuris man neįdomus ir nemielas. o jei su mielu ir įdomiu jau ir miegi, tai ne visada gali pavykt sukontroliuot savo jausmus...


pirmiausia, jei jau esat draugai ir dar miegat kartu, tai jau faktas, kad tas zmogus tau ir mielas ir idomus. o del jausmu, tai cia reikia paciam zmogui nusiteikti, kad jokiu jausmu cia negali buti. as tikiu, kad ipatingai merginom yra sunku sitaip nusiteikti ir igyvendinti tai, bet jei jau pradedi galvoti kad kazka bandai jausti tam zmogui, tai gal uztektu padaryti siokia tokia pertraukele ir gero papurtymo, kad atsipeiketu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Aš tai nesuprantu, nuo kada draugystė nuvertinama iki "neįdomus ir nemielas" ar "tik kūnai". Va va, poruoklių kultūros įtaka: jei draugystė be "myyyyyliu", tai jau nieko verta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
as toki draugeli turejau...labai buvo mielas,jauciau jam keista simpatija,lovoj tikrai neblogas, bet savo ateities su juo neysivaizdavau..gal tas ir sustabde jausmus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Nafania rašė:

Vat vat...aš suprantu, kad jei jau susitarėm, kad esam tik meilužiai, tai po to veršlent..:"o aš maniau...o aš tave myyyliu.." ir panašiai jau būtų kvaila.

BET. nežinau kaip kitos, bet nelabai galėčiau miegot su kažkuo kuris man neįdomus ir nemielas. o jei su mielu ir įdomiu jau ir miegi, tai ne visada gali pavykt sukontroliuot savo jausmus...


na jei nori TIK sekso ir jokių santykių, tuomet nebūtina ir per daug domėtis tuo žmogum..svarbu išoriškai patrauklus ir sugebėjimai lovoje geri aš taip žiūrėčiau..ir per artimai nesibičiuliaučiau, jei jau taip neva lengvai atsiranda tie jausmai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O kam kontroliuoti jausmus? Pagal išankstinį susitarimą? Kaip galima įgrūsti į lentyną, kad nėra taip lengvai valdoma kaip kompiuteris? Manau, jei moteris ir vyras artimai bendrauja kaip draugai, seksualinių gaidelių gali atsirasti. Paskui jau, aišku, žiūrima, kas tai paliks: draugas, su kuriuo dar ir miegu ar, pvz., sutuoktinis. Ir teka sava vaga santykiai be jokių griežtų grafikų. O kaip ten turi būti? Žmogui nė neužgimė jausmai, bet reikia konstatuoti, kad čia "rimta draugystė"? Jausmai juk yra tai, kas jaučiama, o ne tai, kas pasakoma. Taigi, koks skirtumas, kaip tai vadinama... Gal tiesiog vienoks ar kitoks žmogaus ryšys su žmogumi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 13:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nafania
Nafania
Pradedantysis
vau. matyt aš smarkiai atsilikusi nuo 21 amžiaus. va kai pspurgita rašė, toks variantas man ir yra pasitaikęs, buvo draugas, ateities neįsivazdavau, bet kurį laiką buvo gerai kartu. o jei su žmogum net nėra apie ką kalbėt, jis neįdomus kaip žmogus, tai ir tos traukos ir noro su juo ką nors veikt intymiau nelabai kyla...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anonimee
anonimee
Pradedantysis
Andzela rašė:

na as tai nesu pries tokias draugystes. visgi jei abiem zmonem yra gerai ir abu palaiko tokius santykius-bendravima, kad abiem aisku jog nieko rimto cia tarp ju nebus, tai viskas liuks linksmai praleistas laisvalaikis plius sexas (geriausia, jei geras sexas) - manau daugelio svajone



Sakai 'GERAS SEXSAS'....As pasakyciau:"SRXSAS GERAI-SAUGUS SEXSAS DAR GERIAU".Mes negalvojeme apie pasekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
Nafania rašė:

vau. matyt aš smarkiai atsilikusi nuo 21 amžiaus. va kai pspurgita rašė, toks variantas man ir yra pasitaikęs, buvo draugas, ateities neįsivazdavau, bet kurį laiką buvo gerai kartu. o jei su žmogum net nėra apie ką kalbėt, jis neįdomus kaip žmogus, tai ir tos traukos ir noro su juo ką nors veikt intymiau nelabai kyla...


jei tau toks svarbus dvasinis rysys tada rinkis rimtus santikius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.28 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spurgita
spurgita
Patyręs
anonimee rašė:

Andzela rašė:



na as tai nesu pries tokias draugystes. visgi jei abiem zmonem yra gerai ir abu palaiko tokius santykius-bendravima, kad abiem aisku jog nieko rimto cia tarp ju nebus, tai viskas liuks linksmai praleistas laisvalaikis plius sexas (geriausia, jei geras sexas) - manau daugelio svajone






Sakai 'GERAS SEXSAS'....As pasakyciau:"SRXSAS GERAI-SAUGUS SEXSAS DAR GERIAU".Mes negalvojeme apie pasekmes.


na ir.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai