Tema sukurta: 2011.10.27 23:25
2011.10.27 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheValstietiss
TheValstietiss
Naujokas
Taj va sveiki visi, noreciau kad padetumete neina unistalinti vieno geimo. O buvo taip as ji losiau, perejau, istryniau, bet nedatryniau iki galo turbut ir liko kazkur kazkokiu failiuku apie kurios nieko nezinojau ir iki siol nzn, bet kai uzsimaniau vel ji pazaist neleidzia installinti nes aceit pirma turiu uninstalinti, bet neina. Kai bandau unistalinti meta errora:
Error Number: 0x80040702
Description: Failed to load DLL: FirewallInstallHelper
Setup will now terminate

Tai va jei kas suprantat padekit nes nk neraukiu kas yr ;-/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.27 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
O per kur uninstalini?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.28 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheValstietiss
TheValstietiss
Naujokas
Aj uninstalinu per visur valdymo skydas-Programos ir funkcijos ir per pati geimo instala neina instalinti nes jis bando uninstalinti ir meta virsuj pamineta errora
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.28 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krotek
Krotek
Naujokas
Man irgi buivo su kai kuriom programom,kad likdavo pilnai neištrintu geimo failu.Tai aš parašydavau to geimo pavadinima kompiuterio paeškoj ir kai išmesdavo po paeškos su to pavadinimu failu aš papraščiausiai jos ištrindavau.Dar ištrink registre kas susijie su šio pavadinimu.Kai kurios failus neištrinsi kol nesustabdisi tos programos kur tas failas yra.Tokiu budu man visados pavikdavo atsikratyti tu failu po nepilno uninst.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.28 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheValstietiss
TheValstietiss
Naujokas
Bandziau per paieska jau rasti ir istrinti bet man matomai neviska duoda. O kas tas registras taj gal apsviestumet nes toks ismanes kompiuteristas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.28 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
bandyk gal kokį firewall išjungt/įjungt ir tada trint rankiniu būdu, ar uninstalint Viską reik išmėgint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.28 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krotek
Krotek
Naujokas
Atidarik vykdyti ir ivesk žodi regedit ir pamatisi registra.O ten atidarinek aplankalus ir jieškok pavadinima.Surades ištrink.Katik pataisiau regedit.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.29 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TheValstietiss
TheValstietiss
Naujokas
Yes isejo uninstaliavau geima su total unisnstal 5 angliskose forumuose radau neman vienam su tuo geimu problemu buvo ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai