Santrauka: reikia patarimų :)
Tema sukurta: 2011.10.11 19:20
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2011.10.11 19:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
Žodžiu, tokia situacija. Kai buvau labai toli, susiradau vaikiną iš tolimos šalies, vienos Graikijos salos.. Galima sakyt, tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, daug laiko kartu su juo praleista. bet atėjo diena kai turėjom atsisveikint, tačiau meilė niekur nedingo, dabar laukiu jo Lietuvoj, o atvažiuos jis ant pačių šalčių iš tokios nuostabios šalies į tokią niūrią Lietuvą, bijau, kad jam čia nepatiks - šaltis, skurdas... noriu patarimo, ką jam parodyt, kur nusivežt, ką veikti čia, kad jis nebenorėtų grįžt namo? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Stasebaltakase
Stasebaltakase
Naujokas
Jis tikriausiai atvažiuos pas tave, todėl norės matyti tik tave ir būti tik su tavimi. Vieną tik gerą patarimą galiu duoti, kai jis bus, toliau visas drauges. Pakalbėk su jomis prieš atvykstant svečiui, jei jos tikros draugės, turėtu tave suprasti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Tai draugės jį nuvilios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Stasebaltakase
Stasebaltakase
Naujokas
O jei ir nenuvilios, tai sąntykiai tarp vaikino ir jos, tikrai pasikeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anfield
Anfield
Pažengęs
Jei tu jam patinki, pofik jam ta kaip šalis atrodo. Keistas mastymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
O tavo ne keistas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
tai aš būsiu tik su juo, o ir pas jį gi ten da figa mergų yra, bet aš kažkaip tikiu, kad aš jam esu viena, kasdien mes bendraujam... tik, sakau vis galvoju, ką veikt su pietiečiu žiemą, kad dar labiau mane įsimylėtų ir pamiltų mano šalį - cepelinais pavaišint?..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
O jis jų dar neragavęs ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
manau, kad ne bet va, ir vėl nežinau ar jam tie cepelinai patiks... riebu gi... o aš noriu kažko ypatingo su juo ir kad jam šita šalis ypatinga pasirodytų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Graikija bankrutuoja, o apie jį kalbi tarsi jis iš kokios turtingos šalies atvyktų...
Jeigu tu pradėsi kompleksuoti ir vos ne atsiprašinėti, kad na atleisk, jog tokioje prastoje valstybėje gyvenu, tai tikrai bus nekas...
Geriau jau jam parodyk, kuo Lietuva skiriasi nuo Graikijos. Būtent tuo kitos valstybės ir žavi.
Na, taip, dabar vieni iš niūriausių mėnesių, kai tamsu, dažnai lyja, bet tai po kokio pasivaikščiojimo galima šildytis bendraujant ir geriant karštą kakavą ar vyną.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Stasebaltakase rašė:

O jei ir nenuvilios, tai sąntykiai tarp vaikino ir jos, tikrai pasikeis.


Kas čia per briedas? Prie ko čia draugės ir pasimatymai? Prie ko čia draugės ir viliojimai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
tokiaa rašė:
manau, kad ne bet va, ir vėl nežinau ar jam tie cepelinai patiks... riebu gi... o aš noriu kažko ypatingo su juo ir kad jam šita šalis ypatinga pasirodytų


Tik ne pirk jų, o pati pagamink. ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Nesistebiu, kad atostogaujant, mėgaujantis šalimi, vyru, negalvojant apie ateitį, pramogaujant laisvai galima įsimylėti. Juk viskas taip nežemiška... BET nemanau, kad galima "priversti" įsimylėti, ar šalį, ar žmogų - manau, šiaip ar taip smagiai praleisite laiką, nes mėgausitės vienas kitu, bet tas variantas "kad nenorėtų išvažiuoti" bent jau man nelabai atrodo realus (na, nebent vyras savo šalyje neturi darbo, jam tėra vertybė įsimylėjimai, yra emocijų žmogus ar pan.), nes juk jei žmogus mąsto, jis mąsto ne tik apie romanus, ir tokį svarbų sprendimą priima ne apsėsti aistrų žmogui, su kuriuo realiomis sąlygomis net nebendravo, o apgalvodami, iš ko jie gyventų šalyje, kur nei kalbos moka, nei darbo turi. Bent jau aš, kad ir koks meilužis būtų žavus, nesikelčiau į šalį, kur neturiu finansinės nepriklausomybės nuo vyro galimybių (nebent turėčiau žiauriai daug pinigų), taip pat ir nekviesčiau palikti šalį ir kartu gyventi žmogaus, su kuriuo nepereita ugnis ir vanduo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
HardIktis rašė:

tokiaa rašė:

manau, kad ne bet va, ir vėl nežinau ar jam tie cepelinai patiks... riebu gi... o aš noriu kažko ypatingo su juo ir kad jam šita šalis ypatinga pasirodytų




Tik ne pirk jų, o pati pagamink. ;)


fui tie cepelinai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Kitiems ne fui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Gali juk ir paprasčiausia kaimiška duona ar sūris sužavėti. Bent šie produktai man skanūs. Nebūtina daryti tų cepelinų, kuriais tikrai ne visi žavisi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Jei ši šalis vargana, tai ką tu joje veiki? Tai viena. O kita, kaip ją pati gražini, gerini, praturtini, kokią pridėtinę vertę kuri?
Atsakant į temą, nėra blogų ir nėra gerų šalių, tautų, kultūros. Visos šalys skirtingos. Tai ir parodyk tuo skirtumus, kurie yra gamtoje, maiste, kultūroje, papročiuose. Aš asmeniškai turėdama užsienietį svečią, pavaišinčiau įvairiais patiekalais, parodyčiau gražiausias Lietuvos vietas, nuvesčiau į teatrą, kažkokį renginį.
Tau 23m., na nebūk tokio skurdaus mastymo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Tai gal metai, ne tie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tokiaa
tokiaa
Pažengęs
Joyce rašė:

Nesistebiu, kad atostogaujant, mėgaujantis šalimi, vyru, negalvojant apie ateitį, pramogaujant laisvai galima įsimylėti. Juk viskas taip nežemiška... BET nemanau, kad galima "priversti" įsimylėti, ar šalį, ar žmogų - manau, šiaip ar taip smagiai praleisite laiką, nes mėgausitės vienas kitu, bet tas variantas "kad nenorėtų išvažiuoti" bent jau man nelabai atrodo realus (na, nebent vyras savo šalyje neturi darbo, jam tėra vertybė įsimylėjimai, yra emocijų žmogus ar pan.), nes juk jei žmogus mąsto, jis mąsto ne tik apie romanus, ir tokį svarbų sprendimą priima ne apsėsti aistrų žmogui, su kuriuo realiomis sąlygomis net nebendravo, o apgalvodami, iš ko jie gyventų šalyje, kur nei kalbos moka, nei darbo turi. Bent jau aš, kad ir koks meilužis būtų žavus, nesikelčiau į šalį, kur neturiu finansinės nepriklausomybės nuo vyro galimybių (nebent turėčiau žiauriai daug pinigų), taip pat ir nekviesčiau palikti šalį ir kartu gyventi žmogaus, su kuriuo nepereita ugnis ir vanduo.


na taip, sutinku, aš gal per vaizdžiai pasakiau, kad tikiuosi, jog jis įsimylės šią šalį ir liks čia. aš tik noriu kad jam patiktų, nes man grįžus iš pietų labai pasijautė skirtumas - ten saulė, laimingi žmonės, čia lietus, vėjas, sniegas tuoj prasidės. jis ir pats man minėjo, kad gimęs saulėj negalėtų tokioj šaly gyvent. ir jis nėra man tik meilužis, kalbėjom ir apie gyvenimo sąlygas čia... tik kad ir aš ten nelabai pritapus jaučiuos jo šlay... bet tik žinau kad noriu būt su juo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.11 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O šiaip tai būtų galima pasiūlyti labai gerą seksą, kokio jis nepatyręs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai