Tema sukurta: 2011.05.04 13:40
1 2 Toliau Paskutinis
2011.05.04 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pukeliukas
pukeliukas
Naujokas
tai va norejau kad cia parasytumete kaip jus esate susidure su pomirtiniu pasauliu gal jum apsireiske draugas sapne ar kazka panasaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 13:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Pomirtiniu tik komoj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mraz
mraz
Patyręs
Viena karta pries mano akys luzo rozanciaus metalinis kryziukas virs skersines kryziuko dalies, as ji emiau ir kai padejau ant lovos, ta vieta lovos su rozancium ilinko ir jis luzo, nors as dar net neprisilieciau jo padejas, tai neitiketinai skamba, bet as tai maciau, ir dar dabar ji turiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
3d akinius užsidedu į šachtą nusileidžiu ir jaučiuos kaip pomirtiniam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 15:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
Dmx20 rašė:

3d akinius užsidedu į šachtą nusileidžiu ir jaučiuos kaip pomirtiniam


Ir man reiks išbandyti... :D :D :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Who
Who
Patyręs
pukeliukas rašė:

tai va norejau kad cia parasytumete kaip jus esate susidure su pomirtiniu pasauliu gal jum apsireiske draugas sapne ar kazka panasaus


Pirmiausia siūlai normaliai sudėlioti temos klausimą, nes dabar " nu tipo, rašyk " o ko tiksliai nori - neaišku tampa.


Na, pabambėjus galiu ir į temą parašyti. Ne, susidurusi nesu, tuo labiau nežinau kaip susidurt su tuo, kas jau miręs. Jei patikslinsi temą (man, naiviai mergužėlei) tai gal ir paplėtosiu savo minteles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Brolį sapnavau kelis kartus, bet nepavadinčiau to pomirtinio pasaulio apsireiškimu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Aš kai atbulas ėjau su mašina ant šimto į medžius - buvo tuomet ne tik pomirtiniai pasauliai matomi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
pukeliukas rašė:

tai va norejau kad cia parasytumete kaip jus esate susidure su pomirtiniu pasauliu gal jum apsireiske draugas sapne ar kazka panasaus


Kuom skiriasi prisisapnavo ir apsireiske?
kai prisisapnuoja tai tiesiog kanors sapnuoji apie mirusy drauga ir tiek, o apsireiskimas tai miegodamas pamatai mirusy drtauga, o jis prabyla ir sako, Eiiiiii sveiiiikas manoooo biciuliiii, atejau tau perduoti tokios vat zinutes, t.............. aip kad klausyk ir vygdyk, o jei ne tai nutiks kazkassss .....
Ar kaip cia turetu buti? Kur skitrumas tarp sapnavimo ir apsireiskimo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.04 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


allegra
allegra
Pradedantysis
nezinau kaip tai galima butu pavadinti siaip tokiais dalykais nelabai tikiu kaip dvasiomis pomirtiniais gyvenimais ir pan bet kas tai buvo irgi negaliu pasakyti..pries kelis metus mes su drauge ejome maudytis i upe ji netycia paslydo ir kartu su savimi isitempe ir mane taigi kartu pradejome skesti nuplaukeme gana toli vienu tarpu pamaciau kad nebematau jos pavirsiuje mintyse pagalvojau kad nenoriu viena likti gyva jei ji paskest nes visa gyvenima buciau buvus kalta pagalvojau kad ir man tada geriau butu mirti jegu jau nebeturejau toliau kovoti pries srove nes srove buvo didele ir upe patvinusi po ziemos nes buvo birelio gal pradzia kai tik atsipalaidavau ir vandenyje uzsimerkiau pamaciau kaip butu fotojuosta o joje mano gyvenimo akimirkos nuo pat mazens mano gimtadieniai ir visa kita o paskutineje juostoje pamaciau savo laidotuves ir kaip mano mama verkia ir kencia man pasidare labai skaudu nes pagalvojau kad mama palaidojo mano teva o dabar mane tada kazkokiu budu sukaupiau visas jegas ir bandziau issigelbeti pagalvojau kad issigelbesiu pati ir tada padesiu draugei bet nezinau kaip bet mes abi isplaukeme vienu metu dar dabar man tai mistika kaip vienu metu isplaukeme nes buvome be galo pavargusios plaukti ir pan. islindusios i kranta isvememe gal litra vandens ir apsikabinome bet tai ka maciau turbut niekada nepamirsiu nors tai truko vos kelias sekundes...galit netiketi bet cia tikra istorija nors ir negaliu paaiskinti kas tai buvo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.02 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


panelyte9
panelyte9
Pradedantysis
man panasiai buvo kai skendau..labai pavargau ir galvojau,kad man jau viskas..kad nuskesiu..paneriau ir maciau labai neaiskius vaizdus,bet ryskiomis spalvomis,nors gerai to nemaciau,bet zinau (neaisq is kur)jog tai buvo vaizdai is mano vaikystes...atdrode jog as buvau atsijungus ,bet viska matau...tada pasidare labai tamsu ir as atsimerkiau jau istraukta ant kranto ..tada tai buvo baisiai bloga...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.07 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


azotas
azotas
Naujokas
nu, kad susidures tai net pats nezinau tik prisimenu, kad kai buvau maziukas suo labai lojo cia vakare kai visi sugule buvo tada ejau is vieno kambario i kita pas tevus ir pro langa pamaciau kazkokia huinia kuri prabego, bet kas ten buvo tai net pats nemoku paaiskint.... kas liecia sapnus tai pastoviai sapnavau mirusia mociute, karstus, baznycia ir cia buvo kai tevas sirgo, o po menesio jis mire tai nustojau sapnuot reliai net nzn cia gal sutapimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


azotas
azotas
Naujokas
XxXRimutėXxX rašė:

jeigu butumėt manimi, tai jau seniausiai būtumėt išvežti į beprotnamį, nes net neįsivaizduojat ko esu mačiusi, ko girdėjusi, ką sapnavus ir ką jaučiau...


papasakok daugiau ką tu ten matei visgi įdomu sužinot :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
filmavau naujus metus, giminės paminėjo išėjusiuosius tais metais, paėmė šampaną ir sudaužė visi kartu, bet nuo pirmo stuktelėjimo krišolinėmis stiklinėmis, ant stalo sprogo stovėjęs šampano butelys į smulkias šukes.. kaip tyčia į kadrą butelys nepateko, tik reakcija visų tai idomi buvo.. matyt tikras krištolas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.10 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
šiaip tai , kiek tokių nutikimų gi visokių visiems nutinka, galima dvejoti, abejoti, be tas pasaulis egzistuoja ir tiek pas mus kaime mėgsta susėsti visi vakare ratu ir pradeda pasakot tas istorijas ir visi įsitikinę būna tuo kone šimtu procentų, o aš jiems sakau, kad nėra tokių dalykų
o šiaip laikoma blogiausia forma, kai tame pasaulyje siela jaučia tik tylą ir tuštumą, taip būna, kai žmonės savo noru pasitraukia iš gyvenimo.. o visa kita yra gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.11 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaudeamusIgitur
GaudeamusIgitur
Patyręs
Manu, tau reiketu susirupinti savo sveikata, matyti tai ko nera, yra blogas zenklas rodantis i schizofrenija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.11 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TliA
TliA
Pažengęs
GaudeamusIgitur rašė:

Manu, tau reiketu susirupinti savo sveikata, matyti tai ko nera, yra blogas zenklas rodantis i schizofrenija.


kad ir 2punktas ji gali patikinti mano puske jos drauge...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.11.11 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TliA
TliA
Pažengęs
bet labiau tikiu kad ju isniekur nieko nera turi kazkas tikrai atsitikri, nes musu protas prigalvoja visokiu vaiduokliu ir taip kartais buna, kad pradedi bijoti tai ko nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.30 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
doviliux, tau neatrodo, kad tu tiki bet kuo, ką ten parašo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.30 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
fluoksetinas rašė:

doviliux, tau neatrodo, kad tu tiki bet kuo, ką ten parašo?


Gal ji koks botas(reklameris)? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai