Santrauka: ..
Tema sukurta: 2011.06.05 10:12
1 2 Toliau Paskutinis
2011.06.05 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asas17
asas17
Naujokas
Sveiki visi gerbiamieji. Masčiau ilgą laiką ir tik dabar supratau, kad visiškai nemoku mylėti, turbūt nejaučiu to meilės jausmo...

Pasakysiu, tik tiek, kad esu bendravęs na, nelabai daug, bet ir nemažai su merginom. Atrodo susižaviu ta mergina, kad net sapnuoju ja dvi naktis iš eilės, o jau po savaitės bendravimo, ji man pasirodo, negraži, tai per stambi, tai iškarto pabosta ir noriu atitrūkti nuo jos , kai ji jau prie manęs prisiriša. Žinot, pavargau būti toks, kokiu nenoriu. Lyg, noriu tūrėti merginą, praleisti visą vasarą kartu, bet bijau, kad pasikartos tas pats. Tarkim, dabar yra dvi merginos iš senų laikų kurias taip pat atstūmiau po savaitės ar mėnesio , bet iki šiol jos manimi susižavėjusios, o viena iš jų negali manęs pamiršti, nors bendravom tik mėnesį. Neesu įdialus vaikinas, kuris moka gerai bendrauti , suprasti ją ir gerai išklausyti, net nemoku parodyti savo jausmų, o tik tai, kad (TIPO) jai labai rodau didelį dėmesį. Nebenoriu daugiau toks būti ir nežinau, ką daryti... Aš tikrai nemoku mylėti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 10:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Ir man panašiai yra, o aš jau už tave ir vyresnė esu Žinok, nepergyvenk, su laiku pasikeis požiūris... Na, bent jau aš taip manau. Tiesiog dar esi nepasiruošęs draugystėms, kad ir sakai, jog nori turėti panelę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asas17
asas17
Naujokas
Na, bent jau taip tikiuosi, kad ir pasikeis tas požiūris, nors dabar atrodo griūk negyvas, kaip noris turėti, tą vieną vienintelį artimą žmogų prie savęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
aš irgi nemoku, t.y. nebemoku nedaryk iš to problemos, kai suaugsi ir susirasi tą vienintelę, suprasi, kad tai meilė ir nieko daugiau nereikia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
as taip irgi manau, kad ateis laikas, kai pradesi kiek kitaip zavetis merginomis... po kokiu 6metu. toks jausmas, kad tu sakai, kad nori, nors giliai sirdy tau to visai nereikia .. nieko cia baisaus. bendrauk su jom be isipareigojimu, gal kas pasikeis.
mano kita problema: nemoku nemylet dauguma tuo naudojasi.. :./
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Išvis apie meilę kuo mažiau galvok, juk ji ateina ne lauktai, kai mes mažiausiai to tikimės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pliumbum
Pliumbum
Pažengęs
Blyyyyyyn tokiu metu Milek sacve ir viskas susitvarkys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Ne visiems tai lengva padaryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smalsutisss
smalsutisss
Pradedantysis
arba tas meiles jausmas ateis arba ne.....bet gali atsirasti prisirisimas,pareiga.va,jei ir ju nebeliks tada jau nekas nekas......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 13:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
O tai į meilės sąvoką ne įeina ? (prisirišimas, pareiga, ištikimybė ir kt.)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 13:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
gal kaip senelis pasakysiu, bet bus laikas bus ir vaikas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Užskaitau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pliumbum
Pliumbum
Pažengęs
HardIktis rašė:

Ne visiems tai lengva padaryti.


Sutinku Jei ne tai beda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pliumbum
Pliumbum
Pažengęs
smalsutisss rašė:

arba tas meiles jausmas ateis arba ne.....bet gali atsirasti prisirisimas,pareiga.va,jei ir ju nebeliks tada jau nekas nekas......


Pareiga ir atsa,omybe-savo,os skyrtingos . ar taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Dmx20 rašė:

gal kaip senelis pasakysiu, bet bus laikas bus ir vaikas


Seneli, pritariu šiai minčiai? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 14:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liūtaširdė
liūtaširdė
Naujokas
as irgi nemoku myleti. dazniausiai po dvieju savaiciu santykiai nutrunka. jei man patinka - palieka mane, jei as patinku - palieku as. kaip koks uzburtas ratas. visada irgi pradedu ieskoti minusu ir charakterio savybiu kaip irodymo, kad tas vaikinas man netinka ir kad man reikia kitokio.
aisku dabar kaip ir vaikina turiu, bet yra atstumas is mano puses..ir mastau apie santykiu pabaiga...nera gal prasmes draugauti, jei i kitus ziuriu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Sheila rašė:

aš irgi nemoku, t.y. nebemoku nedaryk ...


visi mes turime vieną bendrą tikslą - t.y. tapti laimingais.. taip kad mokinkis :) o kas moka, leisk paklaust? visi ir mokosi visą gyvenimą :) nėra lengva, nes egzaminus išlaikyti tai irgi reikia.. ir ši mokykla daug svarbesnė..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
liūtaširdė rašė:

visada irgi pradedu ieskoti minusu ir charakterio savybiu kaip irodymo, kad tas vaikinas man netinka ir kad man reikia kitokio.
...


problemos sprendimas paprastas - ieškai tik teigiamų savybių ir viskas ;) kiekvienas žmogus turi kažką gero, tik visų keliai į laimę skirtingi.. ir nėra tai labai jau lengva pasiekti.. :o žinau kad tai labai sunku pakeisti tokį mąstymą ir tikrai regis ta meilė kartais akla :D visų savybės skirtingos, charakteriai taip pat.. ir norėdamas, vistiek juk kažkur prisikabinsi.. vat nikas susijęs su liūtu, kas galbūt atspindi, kad tavo stichija yra ugnies ženklo, kas greičiausiai atitinka pita kūno konstituciją, kuri išties linkusi kritikuoti, veltis į diskusijas ir t.t. pasistenk į viską žiūrėti kiek atlaidžiau ir pastebėsi daug idomių dalykų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


liūtaširdė
liūtaširdė
Naujokas
carmageddon rašė:

liūtaširdė rašė:



visada irgi pradedu ieskoti minusu ir charakterio savybiu kaip irodymo, kad tas vaikinas man netinka ir kad man reikia kitokio.

...




problemos sprendimas paprastas - ieškai tik teigiamų savybių ir viskas ;) kiekvienas žmogus turi kažką gero, tik visų keliai į laimę skirtingi.. ir nėra tai labai jau lengva pasiekti.. :o žinau kad tai labai sunku pakeisti tokį mąstymą ir tikrai regis ta meilė kartais akla :D visų savybės skirtingos, charakteriai taip pat.. ir norėdamas, vistiek juk kažkur prisikabinsi.. vat nikas susijęs su liūtu, kas galbūt atspindi, kad tavo stichija yra ugnies ženklo, kas greičiausiai atitinka pita kūno konstituciją, kuri išties linkusi kritikuoti, veltis į diskusijas ir t.t. pasistenk į viską žiūrėti kiek atlaidžiau ir pastebėsi daug idomių dalykų :)


kazkaip, norisi kad partenris man butu lygiavertis pasitikejimo savimi ir ejimo i prieki prasme. cia gal del to , kad anksciau turejau problemu su nepasitikejimu ir mano dabartinis vaikinas gali traukti mane atgal vel - to labai bijau. nera jis meme, bet sutinka su daug mano pasakomu dalyku.
hmmm..deja, mano zenklas yra zemes stichijos, as mergele. na, nebent galima prikabinti tai, kad mano abu tevai yra liutai, galbut tai siek tiek itakos turi charakteriui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.05 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
carmageddon rašė:

liūtaširdė rašė:



visada irgi pradedu ieskoti minusu ir charakterio savybiu kaip irodymo, kad tas vaikinas man netinka ir kad man reikia kitokio.

...




problemos sprendimas paprastas - ieškai tik teigiamų savybių ir viskas ;) kiekvienas žmogus turi kažką gero, tik visų keliai į laimę skirtingi.. ir nėra tai labai jau lengva pasiekti.. :o žinau kad tai labai sunku pakeisti tokį mąstymą ir tikrai regis ta meilė kartais akla :D visų savybės skirtingos, charakteriai taip pat.. ir norėdamas, vistiek juk kažkur prisikabinsi.. vat nikas susijęs su liūtu, kas galbūt atspindi, kad tavo stichija yra ugnies ženklo, kas greičiausiai atitinka pita kūno konstituciją, kuri išties linkusi kritikuoti, veltis į diskusijas ir t.t. pasistenk į viską žiūrėti kiek atlaidžiau ir pastebėsi daug idomių dalykų :)


Paminėjai tai, prisiminiau vienoje knygoje apie tai rašo gal autorių žinai ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai