Santrauka: noreciau suzinot ar dar nepanaikino
Tema sukurta: 2010.01.13 16:00
1 2 Toliau Paskutinis
2010.01.13 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rimtautej
rimtautej
Naujokas
Sveiki visi. Pries kokias geras 2-4 savaites seimunai zadejo nutraukti vaikams nemokamo maitinimo pusrycius. bet tik pusrycius. tai norejau paklausti ar dar ju neateme is vargsu vaiku?(tik pusryciu, ne pietu)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CC
CC
Pažengęs
Su tais pusryčiais, manau tikrai buvo persistengta. Tikrai ne pagal Lietuvos galimybes. Niekada jų nebuvo ir niekas badu nemirė, o dabar po poros metų pusryčiavimo jau atrodo, kad visi badu išmirs? Nemanau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 16:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pas mus mokykloj tokių kaip pusryčių niekada ir nebuvo. Buvo tik pietūs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Pas mus tai buvo prieš kokius 8 metus kai patiekdavo ant stalų, o po to talonus pradėjo, tai tiesiog pusryčių sumą prie prietų pridėdavo ir vieni gaudavo talonus su daugiau pinigų, kiti su mažiau Bet vistiek gerai užtekdavo pavalgyt mokykloj gaila univere nėr tokių nesamonių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viliutė
Viliutė
Naujokas
nėra pusryčių...gaila matyti buvo vaikų veidus, prie kvepiančios valgyklos durų, (kai sužinojo, jog nebus pusryčių..)tai asocialių šeimų vaikai. nežinau kur jūs gyvenate, kad nežinote, jog tokių vaikų yra.(Čia CC ).aš gyvenu ten kur skurdas. Dabar pietums keturi litai. Būtų buvę protingiau, skirtą tą pačią sumą padalinti proprcingai. nes už tris litus mokyklos valgykloje įmanoma pavalgyti sočiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Viliutė rašė:

nėra pusryčių...gaila matyti buvo vaikų veidus, prie kvepiančios valgyklos durų, (kai sužinojo, jog nebus pusryčių..)tai asocialių šeimų vaikai. nežinau kur jūs gyvenate, kad nežinote, jog tokių vaikų yra.(Čia CC ).aš gyvenu ten kur skurdas. Dabar pietums keturi litai. Būtų buvę protingiau, skirtą tą pačią sumą padalinti proprcingai. nes už tris litus mokyklos valgykloje įmanoma pavalgyti sočiai.


Kažkokias pievas kalbi. Nemokamas maitinimas berods 7 Lt į dieną. Talonus reik išnaudot per savaitę.

Kiek klasiokų, pažįstamų imdavo nemokamą niekada nesiskųsdavo, nes valgyt gaudavo pakankamai ir dar namo parsinešdavo.

O nemokamų pusryčių tai jau seniai nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Čia gel ir ne visai į temą, bet savo buvusioje mokykloje buvau vienas iš tų socialiai remtinų kurie gaudavo nemokamus pietus ir pusryčius. Iš mano klasės mūsų buvo dar 4 soc. remtini vaikai. tai galiu pasakyt kad pusryčių iš mūsų niekas nevalgydavo, o pietus tai tik kartais...Manau kad tuos pinigus skirtus maitinimui reiktų kažkaip kitaip panaudot, nes nors ir biednas buvau, bet tokio neskanaus maisto ne visada kildavo ranka valgyt.

Labai smagu kad šiuo metu nešvaistomi pinigai tiems pusryčiams.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Laiškas rašė:

Čia gel ir ne visai į temą, bet savo buvusioje mokykloje buvau vienas iš tų socialiai remtinų kurie gaudavo nemokamus pietus ir pusryčius. Iš mano klasės mūsų buvo dar 4 soc. remtini vaikai. tai galiu pasakyt kad pusryčių iš mūsų niekas nevalgydavo, o pietus tai tik kartais...Manau kad tuos pinigus skirtus maitinimui reiktų kažkaip kitaip panaudot, nes nors ir biednas buvau, bet tokio neskanaus maisto ne visada kildavo ranka valgyt.

Labai smagu kad šiuo metu nešvaistomi pinigai tiems pusryčiams.


Čia daug kas priklauso nuo valgyklos mokykloje.

Jeigu tuo apsiima individuali įmonė (kaip kad pas mus būdavo) tai maistas iš ties buvo labai skanus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CC
CC
Pažengęs
Viliutė rašė:

nėra pusryčių...gaila matyti buvo vaikų veidus, prie kvepiančios valgyklos durų, (kai sužinojo, jog nebus pusryčių..)tai asocialių šeimų vaikai. nežinau kur jūs gyvenate, kad nežinote, jog tokių vaikų yra.(Čia CC ).aš gyvenu ten kur skurdas. Dabar pietums keturi litai. Būtų buvę protingiau, skirtą tą pačią sumą padalinti proprcingai. nes už tris litus mokyklos valgykloje įmanoma pavalgyti sočiai.


Tokių vaikų visada yra ir buvo. O pusryčių anksčiau (prieš keletą metų) nebuvo ir ką? Nesakau, kad jų nereikia, tiesiog negyvenam kaip Skandinavai, kad galėtume sau tai leist.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Svarbu, kad pietus paliko Juk jie ne tokie ir vėlyvi būna, kaip nors.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
anticaca rašė:

Svarbu, kad pietus paliko Juk jie ne tokie ir vėlyvi būna, kaip nors.


Gi juos pasimi kada nori :D Gali sau ir pusryčius pasidaryt :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rebe
Rebe
Naujokas
Aš irgi valgau pietus su pusryčiais ir man neatėmė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kas čia do pričindalas? Dar sugalvokit įdėt namo vakarienę neštis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viliutė
Viliutė
Naujokas
kiekvienoje savivaldybėje kitokie įkainiai.ir kalbu taip kaip yra. Chėbra, aš tai mokykloje dirbu, žinau ką kalbu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viliutė
Viliutė
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

Viliutė rašė:



nėra pusryčių...gaila matyti buvo vaikų veidus, prie kvepiančios valgyklos durų, (kai sužinojo, jog nebus pusryčių..)tai asocialių šeimų vaikai. nežinau kur jūs gyvenate, kad nežinote, jog tokių vaikų yra.(Čia CC ).aš gyvenu ten kur skurdas. Dabar pietums keturi litai. Būtų buvę protingiau, skirtą tą pačią sumą padalinti proprcingai. nes už tris litus mokyklos valgykloje įmanoma pavalgyti sočiai.




Kažkokias pievas kalbi. Nemokamas maitinimas berods 7 Lt į dieną. Talonus reik išnaudot per savaitę.



Kiek klasiokų, pažįstamų imdavo nemokamą niekada nesiskųsdavo, nes valgyt gaudavo pakankamai ir dar namo parsinešdavo.



O nemokamų pusryčių tai jau seniai nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nu man pietūs ar kartu su pusryčiais ant talono būdavo 7.2Lt. Kadangi valgykla su antkainiu parduoda, tai dar padaugindavo iš 1.5 koficiento ir gaunasi suma ~11Lt už kurią gali nusipirkti pavalgyti Tai dviguba porcija išeidavo kokio kepsnio ir dar sriubos Visada labai sočiai pavalgydavau, nežinau kaip kitur..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


astijux
astijux
Pradedantysis
turbūt pagal savivaldybę, šiaip visuotinai nepanaikino, nors žadėjo.. Pas mus mokykloje irgi prieš naujus žadėjo, vaikams pasakė kad nebeduos nemokamų pusryčių, bet po švenčių kažkaip persigalvojo. neaišku ar ilgam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MelynaBalta
MelynaBalta
Pradedantysis
pas mus tai mokykloj yra nemokami pusryčiai ir pietūs. dar pavaduotoja sakė,kad maisto ir į namus duos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
rimtautej rašė:

Sveiki visi. Pries kokias geras 2-4 savaites seimunai zadejo nutraukti vaikams nemokamo maitinimo pusrycius. bet tik pusrycius. tai norejau paklausti ar dar ju neateme is vargsu vaiku?(tik pusryciu, ne pietu)


Vien is temos pavadinimo JUOKAS mane apeme
Nemokami pusryciai.. Maitinimas mat..
Vargseliai vaikai.. Jie tokie alkani.. Neede mat. STIMPA badu turbut
Ironiska, taciau kiek teko budet valgykloje man ( o ne karta ir ne du) Ka ant stalo as ir dar keli klasiokai sukraudavom ta labai sekmingai, ismesdavom NACHER i siukslyna, kuris buvo valgyklos gale. Dar negana to kazkaip tie mazvaikiai, o ir didesni ne ka geresni, sugeba taip est, kad kaip paskutiniai kiaules apvarydavo visa stala sriubom, troskinais ir kuo tik nori.
Gaila is tikro tu vireju kurios ten visa diena prie tu nuzulintu puodu kaista, ir stengiasi kad maistas butu skanus.O gamina tikrai ne prastai. Aisku ne 5 zvaigzduciu restoranas, bet gan skaniai.
Ir beveik visose mokyklose taip kiek teko is pazystamu girdet.
padengi . Ateina. Iskiaulina. Pasiema bandele nueina.
Beje istorijos tesinys:
Ta bandele prakanda, arba virsu nueda, ir numeta koridoriui.
Ausu tiem "vargsam " vaikam israsyt, ir paemus kokia kuo plonesne berzine rykste gerai atvanot per nuoga uzpakali kad kokias 3 dienas pasedet negaletu o ne dar maitinima ir uz dyka duot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.13 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Yra pusryčiai darželyje, yra mokykloje. Kuomet diskutuojate, apsibrėžkite apie ką konkrečiai - darželius ar mokyklas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai