Santrauka: Nekaltybės atėmimas
Tema sukurta: 2014.08.30 00:23
1 2 Toliau Paskutinis
2014.08.30 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesvarbu18
nesvarbu18
Pradedantysis
Sveiki, norėjau paklausti kai atimti merginai nekaltybe? Žodžiu mergina tai yra dariusi kruva kartų(ta prasme mylėjusis), bet buvęs su ja mylėjosi bet nekaltybės neatėmė, pažeidė bet neatėmė ir turi nekaltybės plėvelę.Mylimoji nori kad atimčiau. Man reikia smulkmenų.
Aš esu mylėjasis bet patirties neturiu kaip atimti, žodžiu iš pradžių darėme tai lėtai, nes buvo tokios aplinkybės, paskui po kelių valandų tai darėme visaip, išpradžių lėtai, paskui greitai ir giliai kiek telpa, kavamomės gal 2-3 valandas ir nieko. Panelei skauda bet neperlabjausiai, remiasi, pertraukos trukdavo kelias minutes, veiksmas irgi ir taip serijom. Ir nežinau ką blogai darau, gal blogai kad ištraukiu(ta prasme kai vėl kišu į kitą vietą pataikau), gal reikia ilgiau pavargti, gal blogai kad pažeidė ir nepabaigė, o gal todėl kad jai mėnesinės gali neužilgo prasidėti. Mes abu tai darome ne per prievarta, darau švelniai, raminu. Noriu rimtų atsakymų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 07:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Su manikiūrinėm žirklutėm iškirpk tą plėvę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 11:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Mazas pimpals delto ir nepramusi jei tarpines
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 11:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Arba ji nėra nekalta arba tavo aparato ilgis tiesiog juokingas. vienas iš dviejų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesvarbu18
nesvarbu18
Pradedantysis
na nepasakyčiau kad mano daiktas yra mažas, sakyčiau vidutinis, o jei teisingai suprantu į ką remiuosi viduje tai ir yra nekaltybė ir jei be to skauda ir jai yra kankinė dalinai, ir mano daiktas dar ne visas sulenda, šiek tiek dar lieka. Kiek bandžiau nieko neišeina, ir jos buvusiam irgi buvo sudėtinga atimti, bandė ir jam tik vieną kartą vos neišėjo, o o taip ir jam sunkiai sekėsi, bet jis nepabaigė iki galo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Tu baksnoji jai gimdos kakleli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Net nežinau, juoktis ar verkti tokią temą paskaičius. Sako, internetas visagalis, ir prieinamas šiandien jis visiems...

Visų pirma pasidomėkit moters anatomija...
Jeigu mergina su kitu davėsi daug kartų, tai seniai tos plėvės jau nėra. O kad skauda, tai reiškia, kad nesusijaudinusi pakankamai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Arba pas ją nekaltybės plėvė iš ypatingai elastingos neįplešiamos gumos, arba tavo penis erekcijos metu 5cm arba nėra ten jokios plėvės išvis. Jeigu kamuojatės kaip kokie debilai 2-3 valandas, tai aišku, kad jai skauda. Ir iš kur jinai išvis ištraukė, kad neįplėštas pas ją plėvė? Gal galvojo, kad turi kraujuot kaip paskersta karvė, tik tada reišks, jog atimta "nekaltybė"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.30 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesvarbu18
nesvarbu18
Pradedantysis
Žinau kad juokinga, bet ji lyg atsipalaidavusi ir susijaudinusi, aš esu mylėjasis su kitomis, ji man trečia, bet ji pirmoji nekalta, su kitomis lyg nejusdavau kad į ką nors remčiausi. Kai su ja darėme pirmą karta rėmėsi tikrai normaliai, paskui įsistumė giliau kol beveik visas netilpo bet daugiau nebelenda ir nepasiduoda, kai antrą kartą darėme jau lengvai įsistumė ir nereikėjo beveik nieko gilin stumti o tiesiog remiasi, bet nepasiduoda. Išpradžių ji nejaučia skausmo beveik, tik menkai, paskui skausmas vis didėja kol jau ji klikti nori. Gal ji kalta, gal nekalta, gal tik pažeista nekatybė. O mano erekcijos metu daiktas ne 5 cm buna o kurkas didesnis ir jaučiu kaip remiasi. Bandėme lėtai, greitai, o neseniai tik greitai, efektas toks pat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.31 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
lai nueina pas ginekologę, ši pasakys, ar plyšusi plėvė.

nors įtariu, kad vaikai čia susirinkę bando seksą žaisti, ir nesupranta nei kas kur remiasi, nei kodėl skauda.
biologijos vadovėlį pavartyk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.31 11:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Jei jau taip, tai būna, kad kai kurioms (aišku retas atvejis) plėvę chirurginiu būdu tenka šalinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.31 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
aš netikiu, kad ten plėvė. ji yra arti makšties įėjimo, o jei jis visą daiktą sukiša ir jam remiasi, greičiausiai baksnoja gimdos kaklelį. o kai moteris per mažai susijaudinusi, tai jai ir skauda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.02 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
nesvarbu18 rašė:

na nepasakyčiau kad mano daiktas yra mažas, sakyčiau vidutinis, o jei teisingai suprantu į ką remiuosi viduje tai ir yra nekaltybė ir jei be to skauda ir jai yra kankinė dalinai, ir mano daiktas dar ne visas sulenda, šiek tiek dar lieka. Kiek bandžiau nieko neišeina, ir jos buvusiam irgi buvo sudėtinga atimti, bandė ir jam tik vieną kartą vos neišėjo, o o taip ir jam sunkiai sekėsi, bet jis nepabaigė iki galo.


tu rėmiesi į gimdos kaklelį. todėl jai ir skauda. visoms skauda kai į kaklelį remiasi. o plėvę ji prarado per pirmąjį kartą. O su kitomis nejautei, kad remiasi, nes jų makšties ilgis buvo didesnis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.03 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
laisvė rašė:
tu rėmiesi į gimdos kaklelį. todėl jai ir skauda. visoms skauda kai į kaklelį remiasi. o plėvę ji prarado per pirmąjį kartą. O su kitomis nejautei, kad remiasi, nes jų makšties ilgis buvo didesnis.


Briedus rašai. Kuo mažiau susijaudinus, tuo labiau skauda. Kitos orgazmus gaudo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.06 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
jei į kaklelį remiasi visada skauda. o kai labiau susijaudinusi, tada ir kaklelis toliau. pati briedus rašai, anatomijos vadovėlį atsiversk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.06 23:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Skaiciau skaiciau ir vistiek nesuprantu kame problema. Jeigu pries tai mylejosi tikrai neturi buti jokiu pleviu like, nes pleve beveik prie pat isejimo buna. Ir viena karta plysusi ar pratampyta i buvusia forma nebegrizta. Gal tikrai i gimdos kakleli remiesi? Patyrinek su pirstais, jeigu ilenda daugiau nei puse pirsto i vidu vadinasi nera jokiu pleviu like
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.07 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
laisvė rašė:
jei į kaklelį remiasi visada skauda. o kai labiau susijaudinusi, tada ir kaklelis toliau. pati briedus rašai, anatomijos vadovėlį atsiversk.


atsiprašau, kad vadovaujuosi savo pojūčiais, o ne anatomijos vadovėliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.12 08:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
nesvarbu18 rašė:
(ta prasme kai vėl kišu į kitą vietą pataikau).

:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.12 08:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
gerai, tokių dundukų net stengtis apgaut nereikia, viskuo tiki... jei daug kartų mylėjosi, tai senai tos plėvės nėra, svajokli tu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai