Santrauka: op
Tema sukurta: 2008.07.29 00:48
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.07.29 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hypnos
Hypnos
Pradedantysis
Cia neseniai vienam forume zmogelis lb jau guodesi kad jam 17 o dar nekaltas. Ir pastebejau kai kuriu merginu atsakymus kad merginos lb vertina nekaltus. Taigi klausimas butu jums merginos jau tos kurios vertinat tai. Pasakykit del ko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 01:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cordellia
Cordellia
Naujokas
O vaikinai nevertina nekaltu merginu?
Asmeniskai man nera laba didelio skirtumo kaltas ar ne, aisku nekaltam butum pirmoji, o tai labai paglosto savaji ego, bet ir su 'kaltu' galima pakelt savo ego i padanges, isgirdus, kad esi geresne nei visos iki taves
Man asmeniskai klatas ar nekaltas rupi tiek pat, kiek ragaves brokoliu ar ne Is tikro ne del siu savybiu renkames partneri
Pabaigai paskaysiu kazkur girdeta minti: koks skirtumas esi jam pirma ar simtoji. Svarbiausia, kad butum paskutine
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 03:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
su tuo vertinimu..tai..žiūrint kokiame amžiuje..jei nekaltas vaikinas/mergina nepilnamečiai, tai ir puiku..nėra ko skubėti..tačiau mane truputį sutrikdo nekalti vaikinai virš 20metų..gal pati nesijaučiu tokia patyrusi, kad imčiausi mokytojos vaidmens, todėl sutrikęs, nerangus ir tik teoriškai žinantis, ką daryti vaikinas man yra košmaras tačiau ne visi prieš mylintis drebėdami papila tiradą: "ką daryt? aš bijau..palauk na aš tuoj..galiu dar pabandyt?"..nevykėlis lovoj gali būti tiek vaikinas be patirties, tiek ir su patirtim..o iki lovos reikia prieiti tik susipažinus tikrai neklausiu vaikino apie jo patirtį ir sugebėjimus lovoj..bendraujant viskas nutinka savaime ir ką padarysi, jei ne visada taip, kaip norisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 03:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Nu bet kai kartais pradeda kartais -niolikiniai forume pezėt "mylėjomės be prezervatyvo, ką daryt?" Tai jau geriau jau koks 25 metų vyrukas be praktikos, bet turintis teoriją, nei praktikuojantis vaikigalis be teorijos.

O dėl vertinimų... tai lyg susidarė įspūdis, kad kaltas ar nekaltas būčiau, vis tiek vyresnius už mane (ir save) geriau vertina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 03:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
TV, taip..geriau jau tas 25metų pasikaustęs teoriškai ir be praktikos nei.. tačiau tada patarsiu, nekaltieji vaikinai, na būkit geri, žinau, kad jaudinatės bandydami pirmą kartą pasimylėti, bet gal pasistenkit negąsdinti merginos drebėdami ir žiūrėdami didelėm didelėm akim..jei taip baisu, matyt, dar ne laikas net jei 40-metis ant nosies..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 09:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Ne, jokiu būdu. Neglostytų savimeilės. Gąsdintų. Aš puikiai suprantu, kad vyrams kaip ir moterims su kažkuo reikia prarasti nekaltybę, bet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 11:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimQ
RimQ
Patyręs
vertinu kaltas moteris. visa kita neidomu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foka
Foka
Didmeistris
matyt priklauso nuo to ar moteris nori pabuti mokytojos vaidmenyje

bet vatever, geriau 186 kartus kaltas, bet patyres, nei ne karto kaltas ir nezinantis ka daryti su ta savo antra galva (kur ja prikalti)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 11:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Nepakenčiu kompleksuotų vyrų. "Ar gerai, ar taip, ar tau patiko?" - na ne... Aš ne kokia motinėlė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maneater
maneater
Meistras
Hypnos rašė:

Cia neseniai vienam forume zmogelis lb jau guodesi kad jam 17 o dar nekaltas. Ir pastebejau kai kuriu merginu atsakymus kad merginos lb vertina nekaltus. Taigi klausimas butu jums merginos jau tos kurios vertinat tai. Pasakykit del ko



mm..nekaltas berniukas na butu ydomu pabandyti su nekaltu,beje butu faina tai kad jam pirmoji buvai. ir siaip pamatyti ir buti ta akimirka kai jis viska patiria pirma karta neteke myletis su nekaltu,bet vis gi... geriau yra su patyrusiu,zinanciu kas?kur?kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
20 metis budamas nekaltu manes nenustebintu o tik pagalvociau jog labai uzsiemes ir rimtas zmogus.
Jei 30 metis dar butu su "rutu vainikeliu"...,tai jau i toki paziureciau itariai....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Na aš asmeniškai kažkaip nevertinu vaikinų nekaltybės. Nes vaikinai yra vaikinai..
Bet žinoma, norėčiau, kad mano vaikinas (su kuriuo tai teks daryti) būtų patyręs. ;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Hypnos rašė:

Cia neseniai vienam forume zmogelis lb jau guodesi kad jam 17 o dar nekaltas. Ir pastebejau kai kuriu merginu atsakymus kad merginos lb vertina nekaltus. Taigi klausimas butu jums merginos jau tos kurios vertinat tai. Pasakykit del ko


as va viena is tu kuri vertina.. man siiap maloniau myletis su tokiu vaikinu nes zinai kad tu jam esi pirma... kad ir nepatyres man visvien man geriau nekaltutis o visko su laiku ismoks )) saip kazkaip...hmmmm atrodo lyg svaresnis o ne tas kuris prasi.... su velnias zino kiek be jokiu ligu zinai kad bvus ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Su nekalta tai tikras vargas, jau geriau butu su patirtim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Hm... galėčiau pridurti, jog nekaltas-tai nebūtinai netikęs.
Visur reikia gabumų, o jie yra arba ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
Tikusiai pagulet - taip pat reikia moket.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aišku, nekaltas geriau negu tas, kuris kotą merkia bet kur, bet to didele vertybe nelaikau. Greičiau per dideliu su(si)reikšminimu. O ir mokytojos vaidmuo manęs visai netraukia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
TempusVernum rašė:
Nu bet kai kartais pradeda kartais -niolikiniai forume pezėt "mylėjomės be prezervatyvo, ką daryt?" Tai jau geriau jau koks 25 metų vyrukas be praktikos, bet turintis teoriją, nei praktikuojantis vaikigalis be teorijos.
O dėl vertinimų... tai lyg susidarė įspūdis, kad kaltas ar nekaltas būčiau, vis tiek vyresnius už mane (ir save) geriau vertina.


Tu sudžiūsi vieną dieną iš pavydo

Eik, švieskis teoriškai, gal prireiks po kokių kelių metelių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maneater
maneater
Meistras
sakura rašė:

20 metis budamas nekaltu manes nenustebintu o tik pagalvociau jog labai uzsiemes ir rimtas zmogus.
Jei 30 metis dar butu su "rutu vainikeliu"...,tai jau i toki paziureciau itariai....



na as tai susimastyciau,kad gal jam labai nesiseke su merginomis,drovus ar pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maneater
maneater
Meistras
Pastebeta rašė:

Hypnos rašė:



Cia neseniai vienam forume zmogelis lb jau guodesi kad jam 17 o dar nekaltas. Ir pastebejau kai kuriu merginu atsakymus kad merginos lb vertina nekaltus. Taigi klausimas butu jums merginos jau tos kurios vertinat tai. Pasakykit del ko




as va viena is tu kuri vertina.. man siiap maloniau myletis su tokiu vaikinu nes zinai kad tu jam esi pirma... kad ir nepatyres man visvien man geriau nekaltutis o visko su laiku ismoks )) saip kazkaip...hmmmm atrodo lyg svaresnis o ne tas kuris prasi.... su velnias zino kiek be jokiu ligu zinai kad bvus ir pan



o daug tokiu esi turejusi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai