Tema sukurta: 2014.09.19 20:23
2014.09.19 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlap
Vlap
Pradedantysis
Sveiki, turiu problema su bendravimu, nezinau kaip paaiskinti, prasidejus mokslams, ko toliau to labiau atsiskiriu nuo kitu ir nenoriu(arba neturiu ka pasakyti) savo pazistamems, buna, kad per diena istariu tik viena zodi, pvz.: klausia kaip gyveni? as pasimetu, smegenis "negalvuoja" ir as galiu atsakyti tik : gerai.
Galvojau, kad tai susije su baime, todel rukiau, geriau raminamuosius, bet vistek su kalbejimu nepagirejau, tapdavau drasesnis, bet nekalbejau, kartais net ignuorodavau viska ir neistardavau nei zodzio visa diena.
Kartais buna, kad jauciu smegenis, panasus jausmas, kai pakeli pakelti sunku daikta.
Nezinau kas su manim, gal esu kitoks zmogus nei visi, priesingas? Patarkit prasau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.19 21:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
milijonai tokių kaip tu, užsisėdėjusių namie..pabandyk knygelių paskaityk,žurnaliukų, pasidomėk kuo jaunimas dabar gyvena.. atrasi savų žmonių ir bendravimas liesis lengvai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.19 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlap
Vlap
Pradedantysis
Pončikas rašė:

milijonai tokių kaip tu, užsisėdėjusių namie..pabandyk knygelių paskaityk,žurnaliukų, pasidomėk kuo jaunimas dabar gyvena.. atrasi savų žmonių ir bendravimas liesis lengvai


na namie jau seniai as nesedziu, o landzioju po miesta, kai kada fotografuoju, bet vat neko neskaitau, gal ir tame problema, bet turiu pazinstamu, kurie isvis ne vienos knygos neperskaite, bet je neturi problemu su bendravimu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.19 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Vlap rašė:

Pončikas rašė:



milijonai tokių kaip tu, užsisėdėjusių namie..pabandyk knygelių paskaityk,žurnaliukų, pasidomėk kuo jaunimas dabar gyvena.. atrasi savų žmonių ir bendravimas liesis lengvai




na namie jau seniai as nesedziu, o landzioju po miesta, kai kada fotografuoju, bet vat neko neskaitau, gal ir tame problema, bet turiu pazinstamu, kurie isvis ne vienos knygos neperskaite, bet je neturi problemu su bendravimu





Panasu i sociofobija,knygu paskaityk apie bendravima,i sporto kluba uzsirasyk,stenkis kuom dazniau iseiti is namu,boba susirask.Su laiku viskas susitvarkys... Jei greitu laiku nepageres,teks eiti pas psichologa/psichiatra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.19 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlap
Vlap
Pradedantysis
DonatasSL rašė:

Vlap rašė:


Pončikas rašė:




milijonai tokių kaip tu, užsisėdėjusių namie..pabandyk knygelių paskaityk,žurnaliukų, pasidomėk kuo jaunimas dabar gyvena.. atrasi savų žmonių ir bendravimas liesis lengvai




na namie jau seniai as nesedziu, o landzioju po miesta, kai kada fotografuoju, bet vat neko neskaitau, gal ir tame problema, bet turiu pazinstamu, kurie isvis ne vienos knygos neperskaite, bet je neturi problemu su bendravimu





Panasu i sociofobija,knygu paskaityk apie bendravima,i sporto kluba uzsirasyk,stenkis kuom dazniau iseiti is namu,boba susirask.Su laiku viskas susitvarkys... Jei greitu laiku nepageres,teks eiti pas psichologa/psichiatra


Na nepanasu i sociofobia, nes puikiai galiu kalbeti pries publika, bet vat su keliais zmonemis negaliu kalbeti, susipainiuoju, pasimetu, kai laikiau egzaminus taip buvo, vat kai suradau mergina, tada ir pastebejau savo bendravimo problema, nes rasydamas sms lengviau galejau isdestyti savo mintis negu bendraudamas. Pas psichologa bijau ir nematau prasmes eiti, nes arba neissipasakosiu jam ir jis nesupras mano problemos, arba israsys man tableciu nuo kuriu busiu priklausomas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.19 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Prasta aplinka gal Arba pats tingi įdėti pastangų į bendravimą, atsakai visad kažką lengvo ir atsifutbolini, kad nebeklausinėtų nieks nieko.. be to gali ir pats ko pasiteiraut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.20 05:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Vlap rašė:
Na nepanasu i sociofobia, nes puikiai galiu kalbeti pries publika, bet vat su keliais zmonemis negaliu kalbeti, susipainiuoju, pasimetu, kai laikiau egzaminus taip buvo, vat kai suradau mergina, tada ir pastebejau savo bendravimo problema, nes rasydamas sms lengviau galejau isdestyti savo mintis negu bendraudamas. Pas psichologa bijau ir nematau prasmes eiti, nes arba neissipasakosiu jam ir jis nesupras mano problemos, arba israsys man tableciu nuo kuriu busiu priklausomas.


Psichologai dar ne tokių dalykų matę ir girdėję, gali būti ramus, kad supras. Jei negali išsipasakot, ieškok tokio, kuriam galėsi. O tabletes išrašinėja psichiatrai, psichologai neturi teisės tą daryti.

Man iškilo klausimas. Tu blogai jautiesi dėl to, kad nori bendrauti ir tau nesiseka, ar dėl to, kad jautiesi kitoks nei kiti, nenormalus? Pirmu atveju siūlyčiau plėsti akiratį, galbūt ir knygų paskaityti nepakenktų. Antru atveju būk ramus, esi intravertas ir tiek. Nereikia savęs versti bendrauti, jeigu nenori. Arba ieškok tų, su kuriais norėtum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.20 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlap
Vlap
Pradedantysis
mylimukė rašė:

Vlap rašė:

Na nepanasu i sociofobia, nes puikiai galiu kalbeti pries publika, bet vat su keliais zmonemis negaliu kalbeti, susipainiuoju, pasimetu, kai laikiau egzaminus taip buvo, vat kai suradau mergina, tada ir pastebejau savo bendravimo problema, nes rasydamas sms lengviau galejau isdestyti savo mintis negu bendraudamas. Pas psichologa bijau ir nematau prasmes eiti, nes arba neissipasakosiu jam ir jis nesupras mano problemos, arba israsys man tableciu nuo kuriu busiu priklausomas.



Psichologai dar ne tokių dalykų matę ir girdėję, gali būti ramus, kad supras. Jei negali išsipasakot, ieškok tokio, kuriam galėsi. O tabletes išrašinėja psichiatrai, psichologai neturi teisės tą daryti.


Man iškilo klausimas. Tu blogai jautiesi dėl to, kad nori bendrauti ir tau nesiseka, ar dėl to, kad jautiesi kitoks nei kiti, nenormalus? Pirmu atveju siūlyčiau plėsti akiratį, galbūt ir knygų paskaityti nepakenktų. Antru atveju būk ramus, esi intravertas ir tiek. Nereikia savęs versti bendrauti, jeigu nenori. Arba ieškok tų, su kuriais norėtum.


Na man labiau tiktu antras variantas, nes daznai man buna nejauku, kai mano draugai bendrauja, o as tik klausausi, o kai dar manes kazko klausia, o as nezinau ka atsakyti, buna, kad ir susinervinu.
Dar pastebejau, kad negaliu bendrauti, ipac kai mokausi ir ko toliau to labiau praeina noras bendrauti, buti su draugais, bet pailsejus nuo mokslu, problema isgaruoja, bet su laiku atsiranda.
Dar noriu prideti, kad buna taip, kad ir bendraujant internetu arba rasant kazka irgi nezinau ka parasyt, pvz.: rasau rasini, buvau pasiruoses, perskaiciau reikiamas knygas, bet vistek nezinau, apie ka rasyti.
Ar gali buti taip, kad tai nuo novargio? tiesiog nera jegu bendrauti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.20 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CitrinuteInfo
CitrinuteInfo
Pradedantysis
Labas.

Tiesiog mokykla ir draugai ne tokie, kaip tu. Jeigu supa neįdomūs žmonės, tai galva, rankos, kojos svyra ir tikrai bendrauti nesinori. Klausimas, ar turi savo rate žmonių, su kuriais būtų įdomu bendrauti... Arba apskritai, kokia veikla tau įdomi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai