Tema sukurta: 2013.03.25 22:58
1 2 3 Toliau Paskutinis
2013.03.25 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capitalhim
capitalhim
Naujokas
Sveiki, siuo metu mokausi 11kl, mokausi tikrai gerai ( vidurkis 8,8 , istorijos 10, lietuviu 9, anglu 8 ) Siuo metu savo planuose turiu du studiju variantus :
1. Teise VU
2. Tarptautiniai santykiai LKA
Gal galetumet patart, kuri is ju pasirinkt, o gal kokia kita alternatyva, prasau savo nuomone argumentuoti:)
Is anksto aciu uz atsakymus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
kokios teisės perspektyvos tu man atsakyk? juk renkiesi ne iš oro, o žiūrėdamas į dabartinę situaciją
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Na prajuokinai . Tai tau 24 ir 11 klasei . Na jai rimtai dalampacki tas vidurkis viskas nuo egzu priklauso. Na i teise tikrai tavo vietoi nestociau. Na LKA gali nes darbas ten beveik garantuotas , bet turi fiziskai pasirengias but . Jai stosi i LKA turi but neteistas uz tycini nusikaltima jai ka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Juokingiausia, kai tokie gerai besimokantys egzaminuose patampa vidutinybem..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Excelsior rašė:

Juokingiausia, kai tokie gerai besimokantys egzaminuose patampa vidutinybem..


Tai , kad mokytojai kalti. Pats esu is mazo miestelio - visi visus pazysta, tai kuriu tevai yra daktarai, ar kur nors savivaldybei dirba, tai jiems kazkodel visada pazimei buvo aukstesni. Na linksmiausia buvo po egzaminu, kai desimtukininkai ju neislaike, arba prastai islaike . Atsimenu is lietuviu 6 turejau surinkau 80 balu per egza. Niekados nepamirsiu mokytojos reakcijos, kai ji tai suzinojo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
na lietuvių balas nekriterijus, ten kažkokia loterija. žinau, kur dalyvavo visokiuos konkursuos rašytojų ir pan, o gauna mažiau, nei koks vidutiniokas. su lt egzu keisti dalykai būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
fluoksetinas rašė:

na lietuvių balas nekriterijus, ten kažkokia loterija. žinau, kur dalyvavo visokiuos konkursuos rašytojų ir pan, o gauna mažiau, nei koks vidutiniokas. su lt egzu keisti dalykai būna


Panasei buvo su visasi dalykais tik ne taip akivaizdziai. Pas mus klaseje buvo 5 ar 6 veikejai kuriems keldavo pazymius vienu dviem balais tai jie ir surinko vidutiniskai 20 30 balu maziau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
lietuviu - visiska loterija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
nes lt rašinys yra.. o kiti labai konkretūs ir lengva vertint. kas dėl pasirinkimų, manau abu nekažką.. nebent tikrai nori, bet ir tai paklausk, ar tikrai toks motyvuotas esi, kodėl nori būtent to, o ne kitko..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capitalhim
capitalhim
Naujokas
Mano fizine forma yra puiki, ir su stojima tvarka esu puikiai susipazines, vienintelis dalykas kuris neramina, lieciant karininko specialybe, tai,jog po 20m. tarnybos privalai iseiti i atsarga, tai galima sakyt 40 metu ir jau pensinkas, nekazka...
O del teises, tai galima isidarbint advokato padejeju, paskui siekt advokato karjeros, idealiausia tai notaru but, bet labai sunku juo tapt, nes visur savi zmones, bet kaip sakant siek neimanomo - pasieksi maksimuma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
o tai pala pala, kaip ten dedes generolais patampa...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
hypnotize rašė:

Excelsior rašė:

Juokingiausia, kai tokie gerai besimokantys egzaminuose patampa vidutinybem..


Tai , kad mokytojai kalti. Pats esu is mazo miestelio - visi visus pazysta, tai kuriu tevai yra daktarai, ar kur nors savivaldybei dirba, tai jiems kazkodel visada pazimei buvo aukstesni. Na linksmiausia buvo po egzaminu, kai desimtukininkai ju neislaike, arba prastai islaike . Atsimenu is lietuviu 6 turejau surinkau 80 balu per egza. Niekados nepamirsiu mokytojos reakcijos, kai ji tai suzinojo


Man lygiai taip pat buvo :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capitalhim
capitalhim
Naujokas
Jei rasot kad abu nekazka, tai pasiulykit jusu nuomone "kazka" alternatyva, turint galvoj, kad kas liecia humanitarinius/ socialinius mokslus, planuoji tikrai gerai isilaikyt egzsus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
omg... planuoti neuztenka, pusproti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Na kokia buhalterija ar panašiai, bet ten matematikos reikia nemirtinga ir paklausi spec..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capitalhim
capitalhim
Naujokas
Generolais patampa, kai pasuka akademiniu keliu ( magistrantura, doktarantura veliau), o lka yra toks dalykas, kad nevisus prie magistraturos prileidzia, ir kas idomiausia atrenka visiskai nezinomais kriterijais, tikrai ne pagal moksla ar motyvacija, jau nekalbant apie doktarajntura...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
capitalhim rašė:

Jei rasot kad abu nekazka, tai pasiulykit jusu nuomone "kazka" alternatyva, turint galvoj, kad kas liecia humanitarinius/ socialinius mokslus, planuoji tikrai gerai isilaikyt egzsus


planuoji gerai išlaikyt, bet nesuplanuoji specialybės? man kertasi. aš kai stojau, sužinojau rinkos situaciją, visus reikalavimus, galimybės, tęstinumo galimybes ir t.t. o čia? maždaug pasiūlyk kokia einama spec šiuo metu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capitalhim
capitalhim
Naujokas
Buhalterija netraukia, nes visiskai neidomi, banali ir robotiska specialybe, kurioje negali atsiskleist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


capitalhim
capitalhim
Naujokas
Tai kad siuo metu taip paemus rinkai tik tiksliuku reik, o cia jau nieko nepadarysi, kad pas mane kitoks mastymas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.25 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Na jei tik iš šių dviejų, tai tarptaut. santykiai atrodo geresnis variantas, nei kad sausa teisė. Pagal mane ten šiektiek ir politikos, ir verslo turėtų būti, aišku reiktų studijų dalykus žiūrėt.. Na maždaug jei jau ne paklausias imt, tai bent žiūrėt, kokio pobūdžio darbą tau leistų dirbti viena ar kita spec..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai