Tema sukurta: 2006.10.09 07:45
1 2 3 Toliau Paskutinis
2006.10.09 07:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Kur pazvelgsi, visur apie meile snekama Reikia gi ir priesinga poliu apzvelgt, siaip, del idomumo...
Kaip jus suprantate neapykanta? Ar jauciate ja? Tai geras ar blogas jausmas? Ir panasios mintys
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.09 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


medijus
medijus
Pažengęs
Na jeigu ta neapykanta neuzvaldo viso zmogaus,tai nieko blogo,viska reikia pajausti ir pykti ir nerima ir skausma,juk taip zmogus dvasiskai auga ir bresta,visko reikia tik su saiku.Mano galva besaike meile gali buti ne maziau pavojinga uz neapykanta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.09 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


temide
temide
Naujokas
Mano nuomone, neapykanta - blogas jausmas. Neapykanta sukelia tik pykti, o pastarasis jausmas - dar blogesnis .
Sie jausmai nulemia zmogaus elgesi, kaip ir kiti - tarkim meile. Sutinku su linna, kad besaike meile (nors ir koks tai geras jausmas butu) - prastai . Zodziu viskas, kas perdaug - nesveika )
Nerimas ir skausmas - jau kas kita.
Jeigu nerimas - ne paranoja, tai nieko blogo, juk zmogus esi gyvas padarelis ir turi kruva jausmu
O apie skausma net nezinau ka parasyti, nezinau ar tai galima priskirti prie jausmu, gal tai greiciau savijauta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.09 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


medijus
medijus
Pažengęs
As rasydama apie skausma turejau galvoje ne fizini skausma,o dvasini,kai del isgirsto pikto zodzio,isdavystes ar pan.skauda sirdute,cia aisku nemalonus jausmas,bet jei taip jautiesi retai manau nieko blogu,kai pats pajauti ka tai reiskia stengsies kito zmogaus neuzgauti,na jei esi geras zmogus ir negyveni pagal taisykle"akis uz aki,dantis uz danti"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.09 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


temide
temide
Naujokas
supratau, kad kalbama apie dvasini skausma, kuris labai daznai skaudina daug skaudziau. Fizinis skausmas isgydomas, su dvasiniu - sunkiau, lieka drumzles - nuoskaudos...
Gyvenime stengiuosi (manau, kaip ir dauguma normaliu zmegeliu) nieko neskaudinti, bet deja kartais gaunasi ir netyciom. To paties kartais netyciom (o gal tycia ) ir sulauki
Zinoma, protingas mokosi is klaidu, todel ir sakoma: elkis su kitais taip, kaip noretum, kad su tavimi elgtusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.09 18:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


medijus
medijus
Pažengęs
Taip visi esam kita zmogu uzgave ir nenoredami,o kartais ir noredami....tik paskui susimastom,bet nieko nepadarysi silpna zmogaus prigimtis.Blogiausia,kad dazniausiai nerandame jiegu toms klaidoms istaisyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.10 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeliuke22Vln
Angeliuke22Vln
Pažengęs
Neapykanta yra dazna meiles palydove del to ir sakoma, kad nuo apykantos iki meiles labai nedaug ... ta galiu pasakyti ir savo patirties ... o buvo taip, kad myledama net neisivaizdavau, kad to mylimo zmogaus galiu kazkada nekesti, bet to mylimo zmogaus poelgis taip iskaudino, kad praktiskai tarp meiles ir neapykantos buvo kelios valandos t.y. tas laikas kai po iskaudinimo masciau kas nutiko ir pan. ... ta neapykanta pasireiske visisku zmogaus ignoravimu. Realiai dabar neapykantos gal ir nebera, bet ignoravimas vis dar yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.10 20:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


temide
temide
Naujokas
negerai savye laikyti pykti ar neapykanta, tai grauzia tarsi kirminas. Reikia pabandyti viduje tiesiog atleisti tam zmogui. Ne jo poelgi ar iskaudinima uzmirsti, bet tiesiog, kad ir pasakyti sau -'as tave paleidziu ir keliauk sau' Tai ne mano isgalvojimai, o pasisemtos zinios is labai neblogos knygos 'Pasamones galia' - rekomenduociau tiems, kas noretu geriau save pazinti, suprasti ir siaip minciu pasisemti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.11 08:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeliuke22Vln
Angeliuke22Vln
Pažengęs
Originally posted by: temide

negerai savye laikyti pykti ar neapykanta, tai grauzia tarsi kirminas. Reikia pabandyti viduje tiesiog atleisti tam zmogui. Ne jo poelgi ar iskaudinima uzmirsti, bet tiesiog, kad ir pasakyti sau -'as tave paleidziu ir keliauk sau' Tai ne mano isgalvojimai, o pasisemtos zinios is labai neblogos knygos 'Pasamones galia' - rekomenduociau tiems, kas noretu geriau save pazinti, suprasti ir siaip minciu pasisemti



na viskas butu ok, jei tas pats zmogus uzuot buves nuosalyje verziasi draugauti .... o tada "paleisti" tiesiog neiseina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.11 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arejas
Arejas
Pažengęs
man pvz. zmona labai sako, kad nekencia mane, bet nieko....vis dar gyvenom )))))))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.11 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arejas
Arejas
Pažengęs
turejo buti labai daznai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.11 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


temide
temide
Naujokas
Svarbu suprasti, ko pati is to zmogaus nori ir ar is viso ko nors nori, susivokti savo jausmuose...
Jis verziasi draugauti, nes tikriausiai suvokia savo kalte ar padaryta zala, bet tai dar patikek - nieko neirodo.
Visi verti kito sanso, bet niekas neturi teises skaudinti kitu. Atsitinka visko, tok gyvenimas. Klysti ir is klaidu mokaisi ) (kaip kas)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.14 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Angeliuke22Vln
Angeliuke22Vln
Pažengęs
Originally posted by: temide

Svarbu suprasti, ko pati is to zmogaus nori ir ar is viso ko nors nori, susivokti savo jausmuose...

Jis verziasi draugauti, nes tikriausiai suvokia savo kalte ar padaryta zala, bet tai dar patikek - nieko neirodo.

Visi verti kito sanso, bet niekas neturi teises skaudinti kitu. Atsitinka visko, tok gyvenimas. Klysti ir is klaidu mokaisi ) (kaip kas)


antras sansas buvo suteiktas, bet prisikiaulino dar labiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.14 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Reginiukas
Reginiukas
Pažengęs
Neapykanta bjaurus jausmas,bet visdelto ji yra ir tikrai ne vienam zmogui taip yra...
Pvz man buvo,kad susipykom su drauge ir ji man tokiu kiulysciu pridare kad dabar ji man sukelia tikrai ne siltus jausmus,net paziureti i ja negaliu,is pradziu buvo neapykanta o dabar tik nemalonius jausmus,ir pasigailejima...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.20 10:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ara
Ara
Pradedantysis
Tai iš tiesų meilė ir neapykanta stovi greta, tik reikia mokėti suderinti ir išmokti su tuo gyventi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.26 03:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
abiem galima megautis tiek meile tiek neapykanta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


apelsinike
apelsinike
Pradedantysis
Neapykanta turėtų būti pakankamai motyvuota ir jos ne per daug vienm žmogui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksa89
Aleksa89
Pažengęs
nzn net kaip cia pasisakyt... esu labai minkshtos shirdies zmogus...jeigu pikstu -tai neilgai. neapkest ko nors-tokio nera jausmo. yra tiesiog zmones su kuriais visishkai nenoriu bendraut,nors ir nejauciu jiems jokios neapykantos ar panashaus kokio jausmo. tiesiog taip jau gavosi,kad tie zmones man nemalonus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ata
ata
Didmeistris
kai neapkenti ir kai zmogus nemalonus du skirtingi dalykai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.11.10 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksa89
Aleksa89
Pažengęs
manau pasakymas: nera to blogo,kas neisheitu i gera, cia tinka.
bet deje,negaliu ishsakyti savo minciu KODEL... nes negaliu jas visas graziai suformuluoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai