Santrauka: Kaip vertinate?
Tema sukurta: 2009.04.22 00:25
2009.04.22 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martis1984
Martis1984
Pradedantysis
Temą kuriu automobilistų kertelėje, nors gal ji aktuali ne tik jiems
Esmė ta, kad 15min šiandien perskaičiau tokią nieko gero, mano nuomone, nežadančią žinutę. Pacituosiu vicemero pasiūlymą:

„Siūlome atsisakyti smūginių daviklių ir palikti tik tokias signalizacijas, kurios suveikia vagims įlindus į vidų. Tai galiotų tiek įmonių, tiek mašinų signalizacijoms"

Problema čia mat ta, kad nemažai signalizacijų montuojamos neva netvarkingai, dėl ko garsiai kaukia naktimis ir drumščia dorų gyventojų ramybę.

Nesusilaikysiu nepaklausęs, ką manot apie tokius pasiūlymus? Visad maniau, kad garsinė signalizacija tam ir yra, kad kauktų, o čia pasirodo kad ne...
Taigi pritariat ar ne siūlomiems ribojimams?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 00:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
gal ir gerai. gi apgailetinai atrodo tos kur papuciant stipresnem vejui pradeda kaukt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Tai blemba kas mes tokie? Belgai gal, kad jau negalima kaukt... Va Belgijoj tai negalima. Aišku, kas per daug, tas nesveika, sutinku, kad yra pas mus daug tokių auto, kur kaukia be reikalo. Bet ne pas visus netvarkingai davikliai sureguliuoti. Pvz., aš pats programavausi signalkę, kai nulūžus bazė buvo, naują smūgį dėjau dviejų lygių ir viską taip susireguliavau, kad niekas ten nekaukia be reikalo, kauks nebent jei langą iškalsi.
O tie tūrio davikliai yra nesamonė visiška! Pas draugo tėvą Sharan'e buvo, įskrenda pro langą musė ir pradeda kaukt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 01:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Ai,man tai vienodai.Pas man po langais mašinų nėra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.04 02:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Jeigu gerai sureguliuota, tai be reikalo nekaukia. O jei i vidu vagis ilystu, tai turetu nors kiek pakaukt ir lempom pamirkset. Bet uzvis geriausiai is tu pigiuju veikia peidzerine signalizacija - tyliai ramiai tau pranesa apie perimetro pazeidima, o toliau pats rupinkis.

Siaip as pries visoki bereikalinga kaukima, ypac esu pries kvaksejima ijungiant ir isjungiant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai