Tema sukurta: 2011.02.27 20:32
2011.02.27 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Ar pritariate tiems, kurie 11 ir 12 klasėms ima naują užsienio kalbą? Ar verta? Gal geriau tęsti tą, kurią mokaisi nuo 6 kl?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.27 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Jei tau tos kalbos prireiks, kodėl gi ne? Žmonės ir universitetuose naujas kalbas ima. Žmonės vidutinio amžiaus nusprendžia norvegiškai šnekėt mokintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.27 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Jei kalba savo malonumui, tai kodėl gi ne Jei būtų buvus galimybė, tikrai būčiau ėmęs ispanų kalbą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.27 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Tegul
pati būdama visiškai žalia, 3 kurse pasiėmiau ispanų mokytis, šiuo metu galvoju arba gilint turimas žinias (rusų, anglų, ispanų) arba imt ką nors naujo mokytis (švedų, danų, italų ar dar ką). o man jau tikrai ne 17
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
aš ir rusų paėmiau antram kurse, o nieko prieš tai nekalbėjęs, negirdėjęs.. Nu bet ten nuo pat pradžių kaip darželinukus mokino.. Nu ką pusmečio rezultatas - pažįstu rašytines raides ir galiu skaityti žinau kažkiek žodžių dar ten minimaliai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 01:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Evi
Evi
Pradedantysis
Nuo 6 klasės mokiausi vokiečių, bet atsisakiau prieš 11kl. ir pasiėmiau rusų. Skaityt ir rašyt mokėjau, turėjau pagrindus, tai pradžioj per lengva ir nuobodu buvo Bet šiaip labai patenkinta esu, kad rinkausi rusų.
Realiai neverta tęsti tos antros kalbos (na kurią mokeisi nuo 6 klasės) 11-oje ir 12-oje kl., nes egzamino vis tiek nelaikysi, krūvis didelis, nes jau atseit turi mokėti tą kalbą gan gerai ir dėl didelės apkrovos gaišti laiką, kurį galėtum skirti kitiems dalykams. Mano klasiokai, kurie buvo pasilikę tą antrąją užsienio kalbą, po pirmo pusmečio jos atsisakė. Visi Be to, kalbos lygis per tuos 2 metus irgi stebuklingai nepagerėtų. O naujos kalbos išmoksi tiek, kad galėtum oro uoste ar parduotuvėje susikalbėti, kas ir yra svarbiausia. Tai tiek iš patirties
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nuodėmklausė
Nuodėmklausė
Pradedantysis
Nu blemba... Pas mus gimnazijoje 12 kl. lotynų kalba buvo privaloma... O jūs čia tragedijas darot... Nejuokinkit pasaulio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Pas mane irgi buvo lotynų privaloma vienus metus... Bet kas iš to? Lotyniškai turbūt prisimenu tik kelias žinomesnes sentencijas Aquila non muscas captat - šita kažkodėl labiausiai įstrigo

Esmė ta, kad per metus neišmoksi kalbos vistiek, nei trupučio, jei tau gyvenime jos reikės. Tai jei ta kalba nors kiek svarbi tavo ateity, tai geriau jau būt prasimokius ją ilgiau mokykloj

O čia apie anglų kalbą eina, ar apie antrą užsienio kalbą? Kaip dabar ten mokyklose yra?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
per metus įmanoma kalbą išmokt, jei gyveni kitoje šalyje. galima ir greičiau, jeigu turi kokius pagrindus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Nuodėmklausė rašė:

Nu blemba... Pas mus gimnazijoje 12 kl. lotynų kalba buvo privaloma... O jūs čia tragedijas darot... Nejuokinkit pasaulio


Aš tik paklausiau. :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
MrProper rašė:

Pas mane irgi buvo lotynų privaloma vienus metus... Bet kas iš to? Lotyniškai turbūt prisimenu tik kelias žinomesnes sentencijas Aquila non muscas captat - šita kažkodėl labiausiai įstrigo



Esmė ta, kad per metus neišmoksi kalbos vistiek, nei trupučio, jei tau gyvenime jos reikės. Tai jei ta kalba nors kiek svarbi tavo ateity, tai geriau jau būt prasimokius ją ilgiau mokykloj



O čia apie anglų kalbą eina, ar apie antrą užsienio kalbą? Kaip dabar ten mokyklose yra?


Anglų dabar yra pirma kalba, o antra - vokiečių/rusų/prancūzų. Bent jau pas mus. Tai aš apie tą antrąją klausiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.28 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Galima 11 kl. mokytis visas 3, kaip kad aš dariau ir darau dar ir šiemet. Ir ką - anglų bandomojo 94, cvokiečių bandomojo - 87 balai, o prancūzų 10 išeina, taip kad viskas įmanoma. Na, o mest antrą užsienio dėl trečios tai nėra geras dalykas. Jeigu kalbos nepatinka, geriau jau mokytis antrą užsienio ir gilint žinias, nes per du metus (2 savaitines pamokas) nedaug ir beišmoksi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.01 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barakoboy
barakoboy
Pažengęs
pasiimk, turėsi kažkokį pagrindą, vėliau jei norėsi, galėsi tęsti savarankiškai mokytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.01 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Comtesse rašė:

Galima 11 kl. mokytis visas 3, kaip kad aš dariau ir darau dar ir šiemet. Ir ką - anglų bandomojo 94, cvokiečių bandomojo - 87 balai, o prancūzų 10 išeina, taip kad viskas įmanoma. Na, o mest antrą užsienio dėl trečios tai nėra geras dalykas. Jeigu kalbos nepatinka, geriau jau mokytis antrą užsienio ir gilint žinias, nes per du metus (2 savaitines pamokas) nedaug ir beišmoksi.


nes per du metus (2 savaitines pamokas) nedaug ir beišmoksi:

manau, kad labai daug priklauso nuo to, kiek pats įdedi pastangų. Žinoma, jei eini į pamokas tik tam, kad nebūtų n, tada taip, bet jei nori tą kalbą išmokti ir mokaisi, tikrai galima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.19 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ispanija1
ispanija1
Pradedantysis
norejou imt ispanu kalba , bet gaila nebuvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai