Tema sukurta: 2009.06.04 22:22
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.06.04 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kauniete
kauniete
Pradedantysis
Dabar gal jau niekas negamina, bet ar patikdavo natūralus kaimiškas sviestas, ar ką tik pamelžtos karvės pienas, rūgpienis, visokie skilandžiai?
Va kaimiško pieno tai negaliu gerti, brrr ji man, per riebus. Kaimiško sviesto kvapas nepatinka.
Bet visokius kaimiškus skilandžius, dešras man tik duok Mhhh, kaip pasiilgau tokių dalykų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tukas13
tukas13
Pažengęs
man patinka siltas ka tik pamelstas pienas. o tu mesu ir desru nereikia. nenoriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eLa
eLa
Pradedantysis
pieno produktus mano mociute lig siol daro. tikrai daug skaniau nei parduotuvese. o tie skilandziai irgi neblogai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 22:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aspide
aspide
Meistras
kauniete rašė:

Dabar gal jau niekas negamina, bet ar patikdavo natūralus kaimiškas sviestas, ar ką tik pamelžtos karvės pienas, rūgpienis, visokie skilandžiai?

Va kaimiško pieno tai negaliu gerti, brrr ji man, per riebus. Kaimiško sviesto kvapas nepatinka.

Bet visokius kaimiškus skilandžius, dešras man tik duok Mhhh, kaip pasiilgau tokių dalykų...


Va ,va kaimo privalumai .Pridek dar braškes tiesiai nuo lysves,vaisius iš sodo . ir išlieta prakaita .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kauniete
kauniete
Pradedantysis
Aš jau nebeturiu kaimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tutalarsen
tutalarsen
Patyręs
na,man kas skaniausia kaime budavo,tai smalyziauti uogienemis ,obuoliene su batonu ir pienu,ar vasara pazirniauti paavieciauti,o dar braskes..hm...skaniu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Viskas patiko ir patinka kas natūralu, o ypač kaimiška.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akme38
akme38
Pradedantysis
kauniete rašė:

Aš jau nebeturiu kaimo


oooo kur ji palikai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antėja
Antėja
Naujokas
Skanus tas kaimiškas maistas... taip dabar norėčiau krosnyje keptų obuolių su šviežiu pienu arba šutintų pupų...mmm. Na sulauksim rudenėlio ir mėgausimės, o dabar džiaugiuosi artėjančiu žemuogių sezonu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vilma
vilma
Pradedantysis
man labai patinka kaimas ir tuolabiau maistas .tik daba kas ko nieks karviu nelaiko beveik norint pieno ar jo gaminiu nusipirkti reiktu gerai pajieskoti jau ir kaime
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kissndance
Kissndance
Pažengęs
Dievinu kaimiškus pieno produktus... Mėsos nelabai,,,paprastai būna pernelyg riebi arba per daug rūkyta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kroshkiux
Kroshkiux
Pažengęs
braaaaaaaaaaaaaskes!! su pienu.. rekomenduotina is svetimo darzo, ir parnestos nakti.. ot skanu budavo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
tai nueikit i turgu i bus tu skilandziu i desrru kaimisko pieno manau i nebus problemos nusdipirkt suriu i sviesto ir rasit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
o kas isvis yra kaimas? i su kuom ji valgo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.04 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
ne jai rimtai tai man labiausia patikdavo is kaimo mergaites tokios kudutes su raumenuku ir jos budavo tokios paprastutes nevisai drovios nu zodziu faina kaime)))))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kroshkiux
Kroshkiux
Pažengęs
zgutis rašė:

ne jai rimtai tai man labiausia patikdavo is kaimo mergaites tokios kudutes su raumenuku ir jos budavo tokios paprastutes nevisai drovios nu zodziu faina kaime)))))))


ziurint ant kokio kaimo uzsirausi.. kituose kaipstik vieni pensininkai ir siaip vidutinio amziaus zmogai gyvena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 00:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
vilma rašė:

man labai patinka kaimas ir tuolabiau maistas .tik daba kas ko nieks karviu nelaiko beveik norint pieno ar jo gaminiu nusipirkti reiktu gerai pajieskoti jau ir kaime


tai kad neapsimoka jas laikyti, viskas dažnai išeina tik pavalgymui, o kiek vargo su priežiūra - šienu, mėšlu.. absoliučiai nuostolinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 01:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
pora metų atgal Lenkijoje buvau per atostogas dvi savaites, tai kaimo turizme ir buvo tik kaimiškas maistas nuostabu tiesiog..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
ir as nebeturiu kaimo.. vat buna ir atsitinka..
prisimenu ir mociutes kepta duona, ir vaisiu duona, ir bandeles, ir piena, ir rugpieni, ir surius, ir vaisiu surius, ir sviesta, ir gira, ir "slizikus", ir uogienes (kazko visad su netyciniais sapeliais hehe), ir medus, ir arbata tiesiai is darzo pries langa (melisa, meta ir kt), skilandzius, ir bulves (ir jos skanesnes budavo ), ir vaisius ir uogassszzzzzzzzz ..... mmmmmmm... net spirgiukai kuriu nemegstu ten kazkokie kitokie ir skanesni budavo dar pamenu kad tada bv galima augintis aguonas, tai vos ne visa maisa surydavau, skirtu "slizikams" nepaprastai daug dabar atiduociau, kad tik vis dar tureciau kaima, et........ tik va nebv dar suaugus iki tiek, kad tureciau dabar ka prisiminti apie senelio alu ir naminuke
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.05 06:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
man tai patikdavo šiltas pienas, visada laukdavau kol močiutė pareidavo ir būdavau pirmasis kuris išgerdavo didelį puodelį šilto pieno dar labai patikdavo kai visi po darbų susirinkdavo prie stalo o močiutė išvirdavo bulvių.. (mm) o labiausiai tai skanu būdavo ant džiovintų kopūstų lapų kepti blynai krosnyje.. šito tai niekas nepakeis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai