Tema sukurta: 2009.05.30 12:00
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.05.30 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
Taigi, sukūriau naują temą paklaust jūsų visų kokias priemones naudojant, kad skatintumėt rudesnį kūno įdegį ir kad apsisaugotumėt nuo kaitrių saulės spindulių pati šiuo metu ieškau kokių gerų skatinamųjų idegį priemonių vasarai, tai norėčiau išgirst Jūsų visų nuomonę apie geriausias priemones
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
bl niekaip nesuprantu. tema "NATŪRALAUS" įdegio ypatumai, o ieškai priemonių. Priemonių nebus natūralių.. Tu užtepus košelę po visą kūną tokiu sluoksniu, kuris nematomas akiai sustabdai UV spindulius lekiančius sudegint tavo odą, ir tai tau atrodo natūralu?
Pats niekad nenaudojau ir nežadu naudot kremų, kad įdegt gražiau arba nesudegt..Naudojau tik porą kart kremą, kai šiektiek persvilau
Geriausiai įdegsi kai šlapią kūną deginsi.. Tai va jei iš pajūrio esi, ar yra vieta, kur galima išsimaudyt, tai neri atsivėsint ir kepinies.. ir kimba nuostabiai, net ir sakantiem, kad mano balta oda.. vistiek kimba, tik tiem raudonai tiesiog reik laiko, kad įdegt, visi nori po 1 ar porą kartų įdegt o po to sako "mano balta oda, aš neįdegu "
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
Tema pavadinau taip, nes įdegti yra daug būdų, kaip ėjimas į soliariumus ir t.t. o temos apie soliariumus jau yra, tai jei būčiau pavadinus "įdegio ypatumai" tai pirma visi sakytų, kad tokia tema apie įdegį yra ir antra galėtų manąją tema ištrint ir galiausiai is klausimas skirtas merginomis, kurios naudoja įvairias priemones norint įdegti, ne vien kremai skatina įdegį! galima įvairiais būdais iš vidaus skatint D vitamino gamybą įdegiui jei nori žinot taigi tu trbt apie tai mažiausiai gali bežinot ir kitąkart berašydamas apseik be keiksmažodžių, nes tai ganėtinai nemandagu, kai kurių žmonių atžvilgiu dėkui už bet kokius patikslinimus, kitkart žinosiu kaip kurt temas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Tiffa rašė:

Taigi, sukūriau naują temą paklaust jūsų visų kokias priemones naudojant, kad skatintumėt rudesnį kūno įdegį ir kad apsisaugotumėt nuo kaitrių saulės spindulių pati šiuo metu ieškau kokių gerų skatinamųjų idegį priemonių vasarai, tai norėčiau išgirst Jūsų visų nuomonę apie geriausias priemones


Nu jo tik merginom
Gerai tada nesikišiu, bet natūralių priemonių nėr, kas ką skatina Natūraliausia nieko nenaudot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
Na žinai šioj temoj "grožis ir kosmetika" dažnos lankytojos yra merginos, taigi čia joms ir buvo skirta na tiek to, malonu, kad ir vaikinai rūpinas įdegiu šeip yra karotinas ar morkų sultys padeda D vitamino gamybai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na tai ir vaikinai prisižiūri, kitiem patinka įdegus būt Galų gale grožis (tas išorinis) ne vien merginom rūpi
Na nežinau, nesigilinau perdaug, man užtenka tiek kiek įdegu be morkų sulčių
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
man paskrudintos nepatinka...., geriausia priemone gerai maitintis bei sportuot ir oda bus grazi be jokio skrudinimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
na va matai man rūpi įdegis, kad ir ką jis bedarytų, sendintų ar pan. man tesiog patinka būt įdegusiai, tai ir sukurdama šią temą ieškau merginų (na dabar jau ir vaikinų ) žinančių gerų būdų kaip natūraliai ir gražiai įdegt be jokių ėjimų į soliariumą ar pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Skonio reikalas. P.S oda bus neįdegus, tiesiog nespuoguota ir panašiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
Templar rašė:

man paskrudintos nepatinka...., geriausia priemone gerai maitintis bei sportuot ir oda bus grazi be jokio skrudinimo


Kiekvieno skonis vis kitoks juk visiokių šaiais laikais yra - priskrudusių ir nelabai ko tik šiais laikais nebūna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tiffa
Tiffa
Patyręs
Dmxyler17 rašė:

Skonio reikalas. P.S oda bus neįdegus, tiesiog nespuoguota ir panašiai


na taip pritariu spuogų atžvilgiu įdegis ir padeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Irmantele
Irmantele
Naujokas
as asmeniskai kiekviena karta keliaudama prie ezero ar juros tepuosi krema su uv apsauga, nes turiu gerokai padidinta skaiciu apgamu man zinoma patinka idegusi oda, bet rizikuoti ir kepintis be kremo per didele rizika
yra naminis budas but pastoviai oranzines spalvos gerti morku sultis kasdien ir oda igaus oranziniai ruda atspalvi zinoma yra kazkoks budas teptis morku sultim, bet man tai kelia daug neaiskumu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Templar rašė:

man paskrudintos nepatinka...., geriausia priemone gerai maitintis bei sportuot ir oda bus grazi be jokio skrudinimo


Bet jei esi baltas kaip sūris, tai irgi nekaip atrodo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Medėja
Medėja
Meistras
Irmantele rašė:

as asmeniskai kiekviena karta keliaudama prie ezero ar juros tepuosi krema su uv apsauga, nes turiu gerokai padidinta skaiciu apgamu man zinoma patinka idegusi oda, bet rizikuoti ir kepintis be kremo per didele rizika

yra naminis budas but pastoviai oranzines spalvos gerti morku sultis kasdien ir oda igaus oranziniai ruda atspalvi zinoma yra kazkoks budas teptis morku sultim, bet man tai kelia daug neaiskumu


Įdomu kokia spalva būtų užsitepus morkom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nenaudoju. Jei nusvylu, o tai būna labai retai, tepu grietine arba kefyru, gerai ištraukia karštį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
Medėja rašė:

Templar rašė:



man paskrudintos nepatinka...., geriausia priemone gerai maitintis bei sportuot ir oda bus grazi be jokio skrudinimo




Bet jei esi baltas kaip sūris, tai irgi nekaip atrodo...


...tipiskas lietuviskas poziuris....as taip pat nesakiau, kad balta- grazu, grazi sveika oda, normaliai idegus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robbie
robbie
Pažengęs
kiek žinau, yra dar kažkokių vitaminų, skatinančių įdegį, tik nežinau, ar anie labai veiksmingi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tutalarsen
tutalarsen
Patyręs
nori idegt ,puiku,bet saugok savo oda tam skirtais kremais nuo saules
P.S.nuomone,kad greiciau idegsi,jei deginsi sauleje slapia kuna yra klaidinga.Vandens lasas+saule tai lyg deginti savo kuna po padidinamuoju stiklu.Issimaudzius reiktu nusisausinti ir nepamirsti uzsitepti saules kremo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
mylimukė rašė:

Nenaudoju. Jei nusvylu, o tai būna labai retai, tepu grietine arba kefyru, gerai ištraukia karštį


Aš visiškai taip pat Bet neperduozuoju saulute, tai tept gal teko per visą gyvenimą gal kokius 5 kartus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.30 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
tutalarsen rašė:

nori idegt ,puiku,bet saugok savo oda tam skirtais kremais nuo saules

P.S.nuomone,kad greiciau idegsi,jei deginsi sauleje slapia kuna yra klaidinga.Vandens lasas+saule tai lyg deginti savo kuna po padidinamuoju stiklu.Issimaudzius reiktu nusisausinti ir nepamirsti uzsitepti saules kremo.


Per vandenį saulės spinduliai išsiskaido, ar kažkas būna žodžiu (reiktų fizika pasidomėt), ir saulė "limpa" stipriau, o jei stipriau limpa, tai ir stipriau įdega
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai