Tema sukurta: 2008.10.20 13:08
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2008.10.20 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
kaip atsikratyti naivumo? man jau ima tai but problema..man kanors pasako as imu tiketi..ypac kai tai gerai pazystamas zmogus.... juokauja su manim ...itikineja jog tai tiesa..kas man belieka as patikiu o poto pasirodo jog tai tebuvo melas..lieku durnes vietoj lb nemalonu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
veliau sako kaip as galiu tuo tiketi..kaip pati nesusivokiu jog tai melas..jau antra diena del kazkokios nesamones as nuotaikos neturiu.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
gal tiesiog tau sakoma informacija tau tiesiog reiketu bent siek tiek apmastyti,
po to tik daryti isvadas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
na as toje informacija negaliu but 100 procentu isitikinus but... o man dar tikina jog taip yra.... as imu del to tiket.. isvis nesuprantu kas pas zmones per juokai tokie.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
Nju as irgi megstu taip pajuokaut, idomu rimtu veidu aiskint ka nors, ir ziuret reakcija zmoniu ) bet kazkaip pasakai, kad juokavai, ir nesupyksta niekas o taj pvz, kuo konkreciai tu patiki? jei sako tau, kad menulis susprogo, ir tiki, tai tikrai naivi esi )) o siaip tai, reikalauk irodymu ir tik tada patikek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hypnos
Hypnos
Pradedantysis
Pastebeta rašė:

na as toje informacija negaliu but 100 procentu isitikinus but... o man dar tikina jog taip yra.... as imu del to tiket.. isvis nesuprantu kas pas zmones per juokai tokie.....


keisti zmones su kuriais bendrauji. as niekada artimam zmogui tokiu iliuziju nepasakoju nes zinau kad jam ar jai nepatiktu jei su juo ar ja pajuokautu. as ir deja esu naivus bet su artimais man zmonemis susitariu kad bendrautume atvirai ir jokiu tokiu juokeliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
WildWind rašė:

Nju as irgi megstu taip pajuokaut, idomu rimtu veidu aiskint ka nors, ir ziuret reakcija zmoniu ) bet kazkaip pasakai, kad juokavai, ir nesupyksta niekas o taj pvz, kuo konkreciai tu patiki? jei sako tau, kad menulis susprogo, ir tiki, tai tikrai naivi esi )) o siaip tai, reikalauk irodymu ir tik tada patikek


pvz uzvakar sedejau forto kavinej... uzsisake antra puse giros... gira butent daryta tos kavines tokia namine... ne tokia kur parduotuvej... spalva nekokia nezinia kokia sudetis..pasiule paragaut paragavau.. toks skonis lyg su alkoholiu butu .. ir sako jis kad va meniu negi nematej kad 3 procentai buvo parasyti jog alkoholio...visas net besedint paRAUDO KAI LAUKE uz lango salta buvo... gal rimtai pagalvojau akd su alkoholiu nes visas paraudo nuo silumos.. ir vis sedejo trikino jog su alkoholiu.. nu as ir patikejau ... atejus vakarui pasirodo jogtai buvo juokai.. ir netiesiogiai vos neisvadinta durnele buvau jog tikiu kad gira turi laipsniu...ir vat nuliudau nuo to karto kad vos ne durne isvadina.. pastato i tokia padeti.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Hypnos rašė:

Pastebeta rašė:



na as toje informacija negaliu but 100 procentu isitikinus but... o man dar tikina jog taip yra.... as imu del to tiket.. isvis nesuprantu kas pas zmones per juokai tokie.....




keisti zmones su kuriais bendrauji. as niekada artimam zmogui tokiu iliuziju nepasakoju nes zinau kad jam ar jai nepatiktu jei su juo ar ja pajuokautu. as ir deja esu naivus bet su artimais man zmonemis susitariu kad bendrautume atvirai ir jokiu tokiu juokeliu.


cia antras man kartas kai mane isdure..... pirma karta ten del kazkokios nesamones pasake.. tai nelb net demesi atkreipiau.. bet vat paskutini karta tai ant tiek nemalonu pasidare
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trenktas
trenktas
Pradedantysis
tai gira ir gali tureti laipsniu, jeigu ilgiau parugsta
Ir negalvok, kad naivumas tavo trukumas. Jis bus trukumas tik tol, kol taip galvosi Neatsimenu konkreciu sitauciju, bet chebroj mane anksciau kartais ir pasiepdavo. Nu mazdaug taip: "durnelis", as mazdaug: "nu joa, kas man belieka" - nesureiksmini tos situacijos ir paleidi juokais. Tada pasimeti ne tu, o kiti. Svarbiausia nevaidink silpnos ir pati juokis is tokiu situaciju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hypnos
Hypnos
Pradedantysis
Pastebeta rašė:

Hypnos rašė:



Pastebeta rašė:







na as toje informacija negaliu but 100 procentu isitikinus but... o man dar tikina jog taip yra.... as imu del to tiket.. isvis nesuprantu kas pas zmones per juokai tokie.....








keisti zmones su kuriais bendrauji. as niekada artimam zmogui tokiu iliuziju nepasakoju nes zinau kad jam ar jai nepatiktu jei su juo ar ja pajuokautu. as ir deja esu naivus bet su artimais man zmonemis susitariu kad bendrautume atvirai ir jokiu tokiu juokeliu.




cia antras man kartas kai mane isdure..... pirma karta ten del kazkokios nesamones pasake.. tai nelb net demesi atkreipiau.. bet vat paskutini karta tai ant tiek nemalonu pasidare



Draugaujam ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ABRINGA
ABRINGA
Pradedantysis
Labutis. Tiesą sakant ir aš buvau savo laiku gana naivi... Bet nesijaudink,praeis tas naivumas,patikėk!Nors,kai pagalvoju,tai per tą naivumą,turiu puikų jumoro jausmą...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
trenktas rašė:

tai gira ir gali tureti laipsniu, jeigu ilgiau parugsta

Ir negalvok, kad naivumas tavo trukumas. Jis bus trukumas tik tol, kol taip galvosi Neatsimenu konkreciu sitauciju, bet chebroj mane anksciau kartais ir pasiepdavo. Nu mazdaug taip: "durnelis", as mazdaug: "nu joa, kas man belieka" - nesureiksmini tos situacijos ir paleidi juokais. Tada pasimeti ne tu, o kiti. Svarbiausia nevaidink silpnos ir pati juokis is tokiu situaciju.


man tas mano naivumas nuotaika vos ne iki asaru sugadino atsiduriau kvailes vietoj del savo tikejimo ( poto isaiskeja tiesa ir jauciuosi lyg butu pasityciota is manes del tokios nesamones is tiesu tenka sitaip liudet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
hypnos nejuokinga :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
ABRINGA rašė:

Labutis. Tiesą sakant ir aš buvau savo laiku gana naivi... Bet nesijaudink,praeis tas naivumas,patikėk!Nors,kai pagalvoju,tai per tą naivumą,turiu puikų jumoro jausmą...


as ir turiu humoro jausma.... tikrai.. ir pati galiu panasiai pajuokaut.. bet is kalbos ,intonacijos iskart galima suprast jogtai juokai..manau taip ir turi buti... o ne sitaip rimtai kalbama po poto pasityciojama lyg....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
visa kalte dbr suverciama man.. uz tai kad esu naivi... bet tas zmogus nesusimasto kad ne tose vietose juokauna....todel tenka visa kalte prisiimti man... ir kaltinti save jos tokia esu.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ABRINGA
ABRINGA
Pradedantysis
Gal tas žmogus paprasčiausiai iš Tavęs tyčiojasi?Ir ne naivume esmė?Gal Jam patinka Tave,Pastebėta,"statyti" į nepatogias situacijas,stebėti Tavo reakciją?O paskui viską "nurašyti"naivumui...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
ne nemanau.. tiesiog jis galvoja kad jis visada tik teisus....tik jis... jam ka sakai to nedaryk ar to nedaryk jis pro ausis praleidzia ir as kalta kad nesuprantu juoku....tenka ir man pro ausis tada praleist.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hypnos
Hypnos
Pradedantysis
Pastebeta rašė:

visa kalte dbr suverciama man.. uz tai kad esu naivi... bet tas zmogus nesusimasto kad ne tose vietose juokauna....todel tenka visa kalte prisiimti man... ir kaltinti save jos tokia esu.....


tai tu jam pasakyk kad nemegsti tokiu juokeliu. man panasiai buvo viena karta. tai susitarem kad tokiu nesamoniu daugiau nebus. o jei bus na tai IKI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
dbr mastau kaip reaguoti i to zmogaus juokavimus..matytr imtu veidu teks sedet ir nesijuokt....tada gal kvailes vietoj neatsidursiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.20 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Pastebėta, čia ne naivume reikalas, o žinių trūkume. Išeitis viena: viskuo daugiau domėtis, kaupti žinias - ir vieną dieną galėsi atsilyginti jam tuo pačiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai