Santrauka: ka manote santykiu aiškinimasi tokiu budu?
Tema sukurta: 2007.03.10 19:56
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2007.03.10 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
mane tai nervina mustynas, bet kita karta koks debilas prisikabina, nu rimtai kol neduodi i ragus tol neatsikabina,ka manote apie tai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
ka cia ir manysi,jos visada buvo ir bus,juk yra ivairiausiu idiotu,prisigeria ir isipisineja,man paciam pries savaite buvo toks atvejis,klube su draugu buvau,tai vienas uzkabino mane,tai iki greitosios viskas priejo...ji isveze,neteko 3dantu ir smegenu sutrenkimas...man buvo dzin,nes buvau nekaltas...tik kai mane kas nors uzkabina,niekada zmogaus uz tai nesigailiu,tiesiog padarau taip kad daugiau niekada gyvenime nenoretu nieko uzkabinti ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
jo pas mane vakar panasi situacija,krc rukau kazkoks gaidys prisoko sako nekenciu narkomanu, sakau nu ir kas prie ko ci as, sako tu panasus, nu ir prasidejo, tai krc taip ataudziau gaidį, nu kitaip neimanoma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justeez
justeez
Pažengęs
Hmm, sakoma visokiu yra visokiu reikia. tai ir cia tinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
posakys tika,jo...bet tokius reikia zudyti idiotud,o ne tiesiog luosinti,jeigu ne teisingumas,kokius 6 jau tikrai buciau nudejes....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Nu gerai sako, mustynes buvo ir bus. kaip sakoma:
Violence Solves Everything
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
nu per tokius gaidosus ciut i kaleima neatsisedau nx vos vos, tai ka su tokiais debilais daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
Artasss as tau pritariu, buvo bairis, krc prie kavines su merga stoviu, kazkoks asilelis merga b*** seria, mane stumdo, i krc menturoj pareiske kad perzengiau butinosios ginybos ribas, isivaizduojat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
nesupratau,gali biski aiskiau pasakyti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
nu pritariu kad darom taip kad gyvenime bent jau pagalvos pries uzsikabindamas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
nu jo,cia gerai,bet siaip sakau jog tikrai nepadeda tai kad duodi i galva....savaite dvi,kol praeina zaizdos dar prisimena,paskui ir toliau isipisineja....vienas tik zinau kad pasitaise zmogelis kad net mete rukyti,gerti,ir kaip angeliukas dabar iki siol....cia pries metus draugai mano tusinosi gamtoi,ir kazkoks lochelis apsinarkasines su peiliu priejo ir pradejo grasinti...tik pas mane draugai ne is kelmo psirti,ateme ta peili isimete i bagazine,ir nuveze i miska,pririso prie medzio iskase pries ji duobe ir pradejo ji ten gazdinti...tai tas is baimes apsimizo,apsidirbo ir maldavo pasigailejimo...nu tai draugai biski sake dave i kaulus,bet tai lengvai,pasigailejo,ir imete i ta duobe ir isvaziavo,tai dabar sake kaip naujas zmogus,pasikeites kaip niekad......jau metai praejo ir jis tapo zmogumi....tai nebent dar tokiu atveju visus idiotus paversti normaliais,bet uzsiskysi duobes kasti kiekvienam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
nu cia geras,reiks pabandyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
babandyk,tik vat susimasciau dabar...kas ne tu jam dube,o priversk ji kasti sau duobe manau efektas bus geresnis,jeigu reiks pagalbos kreipkis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Originally posted by: Artasss

nu jo,cia gerai,bet siaip sakau jog tikrai nepadeda tai kad duodi i galva....savaite dvi,kol praeina zaizdos dar prisimena,paskui ir toliau isipisineja....vienas tik zinau kad pasitaise zmogelis kad net mete rukyti,gerti,ir kaip angeliukas dabar iki siol....cia pries metus draugai mano tusinosi gamtoi,ir kazkoks lochelis apsinarkasines su peiliu priejo ir pradejo grasinti...tik pas mane draugai ne is kelmo psirti,ateme ta peili isimete i bagazine,ir nuveze i miska,pririso prie medzio iskase pries ji duobe ir pradejo ji ten gazdinti...tai tas is baimes apsimizo,apsidirbo ir maldavo pasigailejimo...nu tai draugai biski sake dave i kaulus,bet tai lengvai,pasigailejo,ir imete i ta duobe ir isvaziavo,tai dabar sake kaip naujas zmogus,pasikeites kaip niekad......jau metai praejo ir jis tapo zmogumi....tai nebent dar tokiu atveju visus idiotus paversti normaliais,bet uzsiskysi duobes kasti kiekvienam


Va cia taj gera istorija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
tai be problemu, tik tu asilu reiks daugiau prisigaudit,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
prisigaudyti ju ne problema,daug tokiu vietu zinau....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
tai autobusa issinuomoujam kertam ir stabeluojam kaip malkas, o fun butu, pas kui i miska, bl kauktu jie nx kaip vilkai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
jeigu nori ju tiek daug prisigaudyti,tai reiktu da vieno autobuso zmoniu,kurie padetu dar plius tai padaryti....reikia visada daryti taip kad musu butu minimum 2kartais daugiau,kad jie nesisakotu...nu cia reikia labai i tai gylintis,tikrai neverta....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shuriks
shuriks
Pradedantysis
ka cia besigilinsi, kugeliais gime asilais numirs, ir nieko cia nepakeisi, duok dieve mum sveikatos ir nervu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.10 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Artasss
Artasss
Pradedantysis
jeigu nebusi toks kaip jie tikrai turesi ir sveikatos,ir jegu,gal nervu maziau...juk jie tai prasigere,prasinarkasine,didzioji dalis...jie to tikrai neturi,gal tik maziau nervinasi...nes neturi del ko,kai devinatm dangui pastoviai skraido
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai