Santrauka: Apie siuolaikini jaunima.
Tema sukurta: 2009.08.19 20:06
1 2 Toliau Paskutinis
2009.08.19 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Sveiki internautai,vat nesenai budamas darbe,klausiausi muzikos,keleta rusisku dainu ir pastebejau dideli skirtuma tarp lietuviskos muzikos,jeigu rimciau isiklausytumet,tai pastebetumet,kad dauguma rusu vaikinu atlikeju dainos,yra kaip tik vat kad jie galima sakyt "skriaudzia" panas,na ta prasme jog jie jas palieka ir kaip jos del ju verkia,ir kaip joms skaudu be jo! Tada isijungiau keleta lietuvisku dainu,ir tikrai vis del to yra gana didelis skirtumas,tarkim kaip 69 danguje grupe,jos ten dainuoja mes mergaites-karalaites,poto palyginau ir yvos vat panele is kauno "rajono verta milijono".Ir man kad ir kaip keista susidare toks ispudis,jog cia gal tiesiog pasamone veikia panelem tokios dainos,vot mes mergaites karalaites,arba vertos milijono.Tarkime,isijungi tv ir ten matai visokie atrinkti palei "Face Kontrola".Tai vat gryzkime prie esmes,man susidare toks ispudis tikrai,jog vat su tomis paciomis lietuvaitemis,tikrai zymiai sunkiau bendrauti,negu su kokios rusaitemis,ar dar kokiom kitatautem,mano manymu isviso siais laikais,tiek pacios panos,tiek patys vaikinai yra gal perdaug nosytes uzriete,vat kad man reikia vat panasios is teliko ar is fhm virselio.Tikrai turiu toki drauga kuris i tokias ir teziuri,nesvarbu kad nesiseka jam Ir man net kazkaip apsurdiska atrodo tas dalykas,kad nebera jau kaip sakoma to "naturalaus grozio" nes jeigu net tas pats mano draugas tepas,kazkoki tai krema maskuojanti kai spuogelis tik isdygsta kai kur nors iseina ar cia normalu?Ir tai ne vienintelis atvejis.Iki parduotuves gal 1 km,vat reik vaziuot su masina.Ar cia normalu?Toliau palyginus sese,dienu dienas sedi prie one.lt Ar tai irgi normalu?Ir tai tik maza dalis visu siuolaikiniu blogybiu,nekalbalbant apie narkotikus ir kita "bruda" kuri jaunimas vartoja siais laikais.Tiesiog norejau pasakyt,ar ne per didele itaka siais laikais turi,internetas,tv,muzika ir visa mus supanti aplinka ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
turi. per didelę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EnRi
EnRi
Naujokas
as pilnai sutinku su tavo nuomone. Jau senai sakiau kad musu visuomene degraduoja kulturine prasme. na bet ir siaip yra degrazu, bet cia jau kita tema
dabar jaunimas ziuri tik kas ka daro. arba tampa Etikeciu aukomis, zmones praranda savimone. bando atitikti tam tikra amplua, o nebuti savimi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Tarkim apie etiketes dar,man irgi keista kad zmones renkasi rubus,ne palei tai ar jis jiems patinka o palei etikete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
ką jau padarysi, tokia ta pop kultūra "sunkus" popsistų "gyvenimas"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Manau pas musu daug pop kulturu yra.Bet nepradesiu ju vardint cia atskira tema jau bus As tiesiog galvoju apie ateiti,kas toliau bus ? ) Gal prades ir vaikinai veidus dazytis ir puostis )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
jeigu draugas naikina spuogus ir nori juos paslėpti, tai tau čia nenormalu? Man tai normalu ir netgi sveikintina. Bet vis tiek nesupratau, koks ryšys tarp šioje temoje minimos muzikos ir natūralaus grožio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Marichelo rašė:

Manau pas musu daug pop kulturu yra.Bet nepradesiu ju vardint cia atskira tema jau bus As tiesiog galvoju apie ateiti,kas toliau bus ? ) Gal prades ir vaikinai veidus dazytis ir puostis )


o čia blogiausia, kas galėtų nutikt? jei taip, tai pasakysiu, kad taip jau yra..berniukai su vazelinais, papudrintais veidukais ir tuščiom galvelėm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Tai jeigu naikina,be jeigu net iki parduotuves eidamas tepasi ta pudra,mano galva pudra,ne tik nepadeda spuogu panaikinti,o tik apsunkina odos kvepavima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Aišku paveikia visas gyvenimo sferas ir charakterį tas virtualus pasaulis, televizija ir žiniasklaida.. Pažiūri intike kurnors straipsnis ale nauja mada kažkokia, tai žiūrėk jau kažkas palei tą straipsnį ir rengias.. Arba intike pasirodo koks "prikolnas" video, pražiūri vaikai ir po to prikolina tipo atkartodami atinkamas detales.. Su visiems žinomais "nuoru šventę švęst" ir panašiai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Na kad viskas tik link to ir tejuda Ir cia maziausiai kas nutiks
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Cia tubut reikejo spausti cituoti,na bet jau per velu.Kita karta zinosiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Primalei apie viską ir tuo pačiu apie nieką...
Net neaišku apie ką tema....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marichelo
Marichelo
Pažengęs
Pasisiauses rašė:

Primalei apie viską ir tuo pačiu apie nieką...

Net neaišku apie ką tema....


Na padrikos mintys,siuo metu,ne tas galvoje,tiesiog prisiminiau galvojau pabandyti isdestyti kitiems,bet esme yra kad norejau pasakyt jog aplinka siuolaikine per didele itaka turi zmonems,tiesiog daviau keleta pavyzdziu,reiketu labiau isigilint i tema.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rolke
Rolke
Naujokas
Marichelo rašė:

Manau pas musu daug pop kulturu yra.Bet nepradesiu ju vardint cia atskira tema jau bus As tiesiog galvoju apie ateiti,kas toliau bus ? ) Gal prades ir vaikinai veidus dazytis ir puostis )


O gal gejais pataps.Dabar madinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
tai diekit savo vaikams daugiau kultūros ir ugdykit supratimą atitinkamą, tai ir nepataps mados aukomis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Oj kaip aš tau pritariu, mane supa tokie žmonės ir man kraupu ir tuo pačiu juokinga darosi. Kad pavyzdžiui ir mano draugė, kuri sako, kas "spakliaus" nenaudoja kaip kitos arba nesilanko kiekvieną dieną one.lt, bet prieini ir pamatai kaip jinai išsidažius arba kaip pasakoja, koki gražų vaikiną matė "onėj". Aš tik pasijuokiu iš jos ir tiek, žinau kad niekas vistiek nepasikeis. Todėl pati stengiuosi tokia nebūti, bet ar rašymas į šitą forumą ne tas pats, ar mes prisidengiam tuom, kad rašom protingesniom temom negu kituose tinklapiuose???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
invazija rašė:

o čia blogiausia, kas galėtų nutikt? jei taip, tai pasakysiu, kad taip jau yra..berniukai su vazelinais, papudrintais veidukais ir tuščiom galvelėm


o man labai patinka tokių vaikinų apibūdinimas - metroseksualai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Bet kuo MTV siejasi su kirkorovu ir yva?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.19 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nocturna
Nocturna
Pažengęs
va va, as irgi taip pagalvojau, man atrodo Lietuvoje iki MTV kartos dar toloka daugumai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai