Tema sukurta: 2010.07.17 11:55
2010.07.17 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
Na, kadangi visas mano nerimtas temas trina, tai norejau paklausti jusu nuomones apie motyvacija.

Kaip savyje suzadinti ta motyvacija ir ja islaikyti ? Kaip prisiversti daryti tai ka reikia o ne tai ka nori ?

Kiek prisimenu, visus 109 savo gyvenimo metus budavo sunku prisiversti. Noriu tai pakeisti !!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.17 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Imi ir darai, o ne dejuoji teoriškai.. Praktika visad kad ir mažai jos geriau nei daug teorinių žinių (kurių čia irgi kaži ar gausi..)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.17 12:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
reikia sulaukti 120m.gal tada prisiversi,o tarpkitko ko tu nedarai gal MAMA padaro?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.17 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
Preciosa rašė:

reikia sulaukti 120m.gal tada prisiversi,o tarpkitko ko tu nedarai gal MAMA padaro?


Na jo, anksciau uz mane tai padarydavo, o dabar tenka paciam tai daryti ir jau ilgokai. Darau tik jei visiskai visiskai esu prispirtas, o jeigu ne - nedarau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.17 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Preciosa
Preciosa
Didmeistris
kiowlaz rašė:

Preciosa rašė:



reikia sulaukti 120m.gal tada prisiversi,o tarpkitko ko tu nedarai gal MAMA padaro?




Na jo, anksciau uz mane tai padarydavo, o dabar tenka paciam tai daryti ir jau ilgokai. Darau tik jei visiskai visiskai esu prispirtas, o jeigu ne - nedarau.


uz mane irgi niekas nieko nedaro sunki pradzia buvo.toks tas paprastu zmoniu gyvenimas.tikrai kartais viskas uzknisa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.17 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
man geriausiai sekasi, kai suderinu "reikia" su "noriu" galų gale, tiesiog atsirenki ką ir kiek reikia.. ir jei niekas už tave nepadarys, tai tiesiog tenka pačiam pasidaryt... su ar be motyvacijos
man pvz patinka gyvent savarankiškai, pačiai spręst, ką kada ir kaip daryt.. susitvarkyt namuose, kad būtų švaru ir jauku.. o kitai motyvacijai užtenka tiesiog trykšti noru gyventi ir judėti... aišku, visada galima daugiau nuveikt, nei nuveiki.. bet čia jau nuo gyvenimo būdo ir charakterio, tikslų priklauso.. nemanau, kad reikia per prievartą plėšytis, jei nesinori.. kiekvienas randa savo gyvenimo tempą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.17 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
Dmxyler19 rašė:

Imi ir darai, o ne dejuoji teoriškai.. Praktika visad kad ir mažai jos geriau nei daug teorinių žinių (kurių čia irgi kaži ar gausi..)


Cia geras atsakymas. Imi ir darai, o paskui jau uzdavineji klausimus. Tik reikia stipriai sau liepti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gal ir keista, bet mane motyvuoja dažniausiai neigiami dalykai: "nenoriu būt tokia, kaip jis/ji, todėl pasistengsiu..."; "pykstu, todėl įrodysiu, kad galiu tą ir tą...". Dažniausiai neveikia tokie dalykai kaip kažkas malonaus padarius tai, ką reikia. Paprastai pagalvoju, kad tikriausiai ir be to galiu apsieiti :) Bet šiaip jau reiktų susidėlioti savo gyvenimą taip, kad viską, ką reikia daryti, tu ir norėtum daryti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApashtalasAVIMS
ApashtalasAVIMS
Patyręs
mylimukė rašė:

Gal ir keista, bet mane motyvuoja dažniausiai neigiami dalykai: "nenoriu būt tokia, kaip jis/ji, todėl pasistengsiu..."; "pykstu, todėl įrodysiu, kad galiu tą ir tą...". Dažniausiai neveikia tokie dalykai kaip kažkas malonaus padarius tai, ką reikia. Paprastai pagalvoju, kad tikriausiai ir be to galiu apsieiti :) Bet šiaip jau reiktų susidėlioti savo gyvenimą taip, kad viską, ką reikia daryti, tu ir norėtum daryti...


Teisinga mintis. Stai as dabar pagalvojau... neigiamas dalykas kad neturiu porche, stai todel noriu siekti kad tureciau daugiau pinigu.
Irodyti noriu kad esu geresnis uz visus kitus. Nes toks ir jauciuosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 07:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spirgalas
spirgalas
Pradedantysis
Tai jau problema ir išspręsta? Suradai savo motyvą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.19 14:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
McKiaulin rašė:
Na jo, anksciau uz mane tai padarydavo, o dabar tenka paciam tai daryti ir jau ilgokai. Darau tik jei visiskai visiskai esu prispirtas, o jeigu ne - nedarau.


ir ka tame blogo iziuri? :/ nuo to tu nesi blogas berniukas... tesiog siaip nevala, ir tame nieko perdauk blogo, kol nera poreikio but kienonors pernelyg megiamu, ar nenusimato galimybiu kanors parsivest i savo betvarke... :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.04 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dynka
dynka
Meistras
ApashtalasAVIMS rašė:

Na, kadangi visas mano nerimtas temas trina, tai norejau paklausti jusu nuomones apie motyvacija.



Kaip savyje suzadinti ta motyvacija ir ja islaikyti ? Kaip prisiversti daryti tai ka reikia o ne tai ka nori ?



Kiek prisimenu, visus 109 savo gyvenimo metus budavo sunku prisiversti. Noriu tai pakeisti !!


Valios ir atsakomybės jausmą reikia turėti, kad nugalėt savyje tą norą daryt ką noriu, jei žinai, kad turi padaryt ką reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.05 12:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DarkSky
DarkSky
Pažengęs
Nesuvokiu , kam daryti ta ko reikia ? Kam reikia ? Jai man , tai automatiskai , astiranda ir noriu ? Jai kitiem, tai tada nusisikt ko nori kiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.06 02:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zamegonas
Zamegonas
Pradedantysis
Jai nesugebi saves motivuot kad nuveiktum tai ka nori ir pasiektum kazkokius norimus dalykus , tai "dvesi" kaip ir kiti nieks cia tau nepades nebent kas stovetu rpie taves ir rektu tau i ausi , reik dirbt su savim o ne verkslent , pirmas dalykas nuo ko pradet tai naudot visus imanomus resursus ir jai nieko neranda tada gal , labai gal kreitis pagalbos i kitus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.14 09:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batmobile
Batmobile
Meistras
Motyvacija yra labia keistas dalykas. Praktiškai sunku save priversti ką nors daryti jeigu noro koks 9 iš 100.
Galima save motyvuoti per kančią, bet po to galima pradėti depresuoti, jeigu rezultatas nepasiektas.
Manau svarbiausia su motyvacija yra tai, jog privaloma save mylėti ir karts nuo karto save apdovanoti : D
The end.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai