Tema sukurta: 2010.04.10 00:56
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.04.10 00:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DedeHenris
DedeHenris
Patyręs
Pastebejau toki dalyka - kad yra daugybe moteru, kurioms yra butinas vyru demesys, tiesiog gyvybiskai butinas, jo negavusios, jos puola i desperacija, o kartais ir i isterija. Pavyzdziui, dirbu moteriskame kolektyve, ir daznai matau, kad buna tokiu motereliu, kurios specialiai grazinasi, lenda i akis, nori buti pastebetos, nori kad vyrai joms sakytu komplimentus, ju siektu, sliauziotu, o jos tada galetu lauzytis, girtis draugems kad va tas ir anas jos nori, ir vaidinti mis pis ir pasikelti savo susikta savigarba kaip suda ant sakiu. Seksas tokioms nera butinas, joms tas lytinis suartejimas yra arba salutinis veiksmas, padedantis siekti demesio, arba apskrtitai jos norin tik zaisti vyrais ir irodyti sau ir kitiems, kad jos baisiai geidziamos. Kas vercia tokias moteris taip elgtis, kokios psichologines problemos pavercia jas tokiomis nimfomis - pindomis? Beje, man labai patinka tokias nimfas - pindas paerzinti, o paerzinti jas labai lengva - tiesiog reikia su jomis buti demonstratyviai abejimgam, nekreipti jokio demesio i ju pastangas, elgtis kaip su tuscia vieta. Jos tada pasiunta, pradeda nervintis, net jei stengiasi to neparodyti, tai aiskiai matosi, arba pradeda kabinetis prie smulkmenu, nervinasi, stengiasi apkalbeti... Oi man patinka stebeti tokias isterikuojancias, demesio negavusias nimfas - pindas.

Kas man labiausiai idomu, tai kas vercia tokias moteris taip elgtis, ir kodel jos negavusios demesio pradeda taip kvailai elgtis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 00:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
O rask tokia moteri kurei vyru demesys nebutina ..tik pilkos pelytes tokios yra nors sirdyje ir manau nori isiskleisti. O esme istakose jog manau buvo kakada uzguitos ir prazydusios jos tikrai nenori nuvyst.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 00:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DedeHenris
DedeHenris
Patyręs
Saulius999 rašė:
O rask tokia moteri kurei vyru demesys nebutina ..tik pilkos pelytes tokios yra nors sirdyje ir manau nori isiskleisti.


Bet kodel kai kurios moterys pradeda taip kvailai elgtis ir psichuoti, jei to demesio negauna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Na sako vel tampu negraze, niekam nereikalinga, bent as taip manau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DedeHenris
DedeHenris
Patyręs
O grozio irodymui butinas kitu patvirtinimas? Neuztenka paziureti i veidrodi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
O nejau vyrams kitaip? Žinoma, kad malonu, jog vyrai pastebi, pasako žodelį kitą, bet nesiseilėja. Va tokių laabai nemėgstu. O negavus dėmesio nenusimenu- negaliu gi visiems patikti.
Tai kad neesam mes ant to paties kurpaliaus trauktos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
DedeHenris rašė:

O grozio irodymui butinas kitu patvirtinimas? Neuztenka paziureti i veidrodi?


Juk moterys myli ausimis o ne akimis ir jos grozi kitaip supranta.. Pav. ejau su drauge vasara per Laisves aleja ir aptarinejom moteriskas kojas.. Sakau draugei: va kokios grazios kojos.. O ji: o koks didelis celiulitas ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DedeHenris
DedeHenris
Patyręs
Be abejo, toli grazu ne visos tokios, yra daugube moteru, kurios normaliai ir reaguoja - nepatinku tai nepatinku, negaliu gi visiems patikti. Bet yra ir daug tokiu, kurios to niekaip negali pripazinti, joms demesio reikia kaip oro, jos negali gyventi be komplomentu, be makaronu ant ausu, kaip viena man sake - geriua buti apmeluotai, apmakaronintai, bet ne tusciai vietai... Va to as nesuprantu. tokios del demesio viska paaukotu, net savo savigarba, geriau bus apgautos, nei nepastebetos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
DedeHenris rašė:

Be abejo, toli grazu ne visos tokios, yra daugube moteru, kurios normaliai ir reaguoja - nepatinku tai nepatinku, negaliu gi visiems patikti. Bet yra ir daug tokiu, kurios to niekaip negali pripazinti, joms demesio reikia kaip oro, jos negali gyventi be komplomentu, be makaronu ant ausu, kaip viena man sake - geriua buti apmeluotai, apmakaronintai, bet ne tusciai vietai... Va to as nesuprantu. tokios del demesio viska paaukotu, net savo savigarba, geriau bus apgautos, nei nepastebetos.


Cia pasakysiu yra ko gero gal yvykus gyvenimo trauma nes turiu viena pazystama kuri keistai po aborto pradejo elgtis.. buvo kulturinga rami o po to visokie grupinei ir vakarelei jog zmogaus nebeeina pazint ir per gyvenimas mes daug isbandymu patiriam.. Manau silpnesniu ir net stipriuosius ir tas paveikia tai kartais ir link demesio norejimo tas pakrypsta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Saulius999 rašė:

Juk moterys myli ausimis o ne akimis ir jos grozi kitaip supranta.. Pav. ejau su drauge vasara per Laisves aleja ir aptarinejom moteriskas kojas.. Sakau draugei: va kokios grazios kojos.. O ji: o koks didelis celiulitas ....


Kad ir kaip benorėtų būti demokratiška, moteryje ji įžvelgia konkurentę. Aš kitų moterų irgi ne itin mėgstu, bet tokiu atveju apsimesčiau, kad taip, graži, kad jokio celiulito. Juk aš pati nesu gražuolė be trūkumų. Apstu jų, bet nenorėčiau, kad kuri man tai primintų.
O be to, mano darbas yra žavėtis moterimis ir aukštinti jų trūkumus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Menininkė rašė:

Saulius999 rašė:

Juk moterys myli ausimis o ne akimis ir jos grozi kitaip supranta.. Pav. ejau su drauge vasara per Laisves aleja ir aptarinejom moteriskas kojas.. Sakau draugei: va kokios grazios kojos.. O ji: o koks didelis celiulitas ....


Kad ir kaip benorėtų būti demokratiška, moteryje ji įžvelgia konkurentę. Aš kitų moterų irgi ne itin mėgstu, bet tokiu atveju apsimesčiau, kad taip, graži, kad jokio celiulito. Juk aš pati nesu gražuolė be trūkumų. Apstu jų, bet nenorėčiau, kad kuri man tai primintų.

O be to, mano darbas yra žavėtis moterimis ir aukštinti jų trūkumus.


O mes su drauge be tabu plepam apie viska ir ji zino jog tikrai neisiu i sona...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Saulius999 rašė:

O mes su drauge be tabu plepam apie viska ir ji zino jog tikrai neisiu i sona...


Savaime suprantama. Na kaip galima ignoruoti grožį, jei esi su kažkuo.. Bet nemanau, kad reiktų ir pabrėžti. Moteriai nėra smagu, nors ji to ir neparodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Dar ilgametis pastebejimas jei kur eidavau anksciau su draugu i miesta ir sakydavau draugei atsives ir mano draugui kokia drauge tai butinai atves uz save bjauresne ar dar kaip zodziu jog visos be isimties moterys nori but pacios graziausios. Tik esme juk graziausia but tam mylimam zmogui o gal taip jos kelia savo draugu pavyda jog jas labiau myletu.. Nes yra sakoma meileje ir kare viskas galima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Menininkė rašė:

Saulius999 rašė:

O mes su drauge be tabu plepam apie viska ir ji zino jog tikrai neisiu i sona...


Savaime suprantama. Na kaip galima ignoruoti grožį, jei esi su kažkuo.. Bet nemanau, kad reiktų ir pabrėžti. Moteriai nėra smagu, nors ji to ir neparodo.


Na mes seip aptarinejom pagal skoni kurios kojos pagal moters nuomone patrauklios o kurios pagal vyru ir va skirtumai akivaizdus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jelly
Jelly
Patyręs
DedeHenris rašė:

... Pavyzdziui, dirbu moteriskame kolektyve...



DedeHenri, keisk darbo vieta, daraisi panasus i sias "motereles"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Menininkė
Menininkė
Meistras
Ne, meilėje ne viskas galima, kare nežinau. Meilėje reikia proto, taigi posakis, kad meilė jį atima- absoliučiai klaidingas.
Nors tema ir ne apie tai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
labai mylintis zmogus nors ir nori labiau jausmais pasikliauja.. aisku iki tam tikros ribos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 01:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SnukiaisIZemė
SnukiaisIZemė
Pažengęs
Tikros vyru vampyres... Kokia kraujos grupe skanesne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 08:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Begem0tas
Begem0tas
Pažengęs
Cituoju: "Pažinojau daug žmonių, kurie nepatiko patys sau ir bandė tai atitaisyti stengdamiesi, kad kiti gerai apie juos galvotų. Kai tai pavyksta, jie pradeda gerai vertinti save. Tačiau tai klaidingas sprendimas, pasidavimas kitų autoritetui. Jūsų uždavinys - priimti save, o ne ieškoti būdų įtikti man."

Paaiškinu: Moteris nori būti priimta, nori pasijusti svarbi, nori pasijusti reikalinga, nori pasijusti verta būti. Ji to siekia gaudama patvirtinimą iš vyrų. Pasirinktas būdas patvirtinimui gauti - suviliojimas. Yra ir daugybė kitų būdų, ir visi jie lygiaverčiai, nes tikslas vienas, gal kai kurie tik nelabai efektyvūs.

Dėde Henri, visi žmonės trokšta būti priimti (ne tik moterys), vieni daugiau tai atskleidžia, kiti mažiau. Bet tai bendras visų žmonių noras, nes tai socialinis jausmas, o juk mes nesam atsiskyrėliai gyvenantys kalnuose, todėl ir trokštam būti pripažinti ir priimti savo aplinkos žmonių. Ir visi pasirenkam būdą šiam tikslui pasiekti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
O, pažanga be dėdės Henrio anksčiau vartotų sąvokų "davatka" ir "senmergė" atsirado "nimfos- pindos".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai