Santrauka: ir neužsirašo į užrašų knygutę, kam ir kiek davė
Tema sukurta: 2009.03.20 23:44
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.03.20 23:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Tai mintis iš vienos knygos. Pasak tos knygos autorės, moteris neskaičiuoja, ką ir kiek davė (tik nesupraskite "duoti" siaurai ir vienprasmiškai, o tiksliau pošlai ).

Iš vienos pusės tema labai banali, bet kiek atvejų, kai moteris ištaria: aš jam tiek daviau, o jis... Aš jam atidaviau savo gražiausius metus....

Ar mums, moterims, pavyksta neskaičiuoti, kiek mes duodame konkrečiam vyrui (net nebūtinai vyrui, bet ir savo vaikams, aplinkiniams)? O gal tai reikėtų skaičiuoti? Ar nesijaučiame save pernelyg nuskriaudusios, nes "davėme per daug"? Apskritai, ar įmanoma duoti per daug?

O jei atsakinės vyrai... Ar buvo pareikalauta sąskaitos iš jūsų, už tai, kiek davė jums tam tikra moteris? Ar bandė ji kažkaip išsireikalauti savo dalies (aš daviau tą ir tą, tai tu man turi duoti tą ir tą)?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
hm mano puse net gal daugiau turto pasieme uztai kad tipo kaip tu sakiai ji man dave
nors cia netinka tas zodis dave, nes sexas turetu buti abipusis davimas ir emimas
cia nesutinku....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
Man atrodo, kad vyrai dazniau pateikineja saskaitas. Man daznai prikaisiojo....batus, kuriuos man pirko....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
manau ir yra del ko, nes mes daugiau duodam..
cia reiktu suprast ne ta prasme apie ka sios temos autore bando pateikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
Bet ar grazu taip? Davei ir davei. Ir baigtas kriukis. Kas liecia materialius dalykus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
aš tai, žinoma, iš karto pošlai pagalvojau
manau, kad ne tik moterys turėtų neskaičiuot, bet ir vyrai..su protu, žinoma, nereikia būti naiviam ir tikėtis, kad gera širdim niekas tikrai negali norėt pasinaudoti..tačiau kvaila matuoti ir galvoti: "pala, aš jam tą ir aną, o jis man tik tą, tai dabar lauksiu, kol duos aną"..jei nori duot ir duoti, nelaukiant, kad duos atgal nes duoti malonu..kartais gal ir būna, kad jautiesi neįvertinta, bet pagalvoji, o kas prašė, kad duočiau? tai kokią teisę turiu jaustis nuskriausta ..per daug duoti galima..kai jau nematai savęs visai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
Aplamai, manau, kad tai duodanciojo problema. Nesvarbu ar tai dvasines, ar materialines vertybes butu. Niekada nereikia gaileti to, ka davei. Pats geriau jausies.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
na man labiau patinka kai i mane ziuri ne kaip i pinigu saltini..
megstu daryt staigmenas, bet kai susitikdavau pirma karta ir nueidavau i i kokia kavine ar siaip na pasedet, ir jei bent nepasisiulydavo uzsimoket tada tas kartas ir budavo paskutinis, nes megdavau kad man pasiulytu o as atsisakydavau ir sumokedavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
cia gera mintis



Georgija rašė:

Aplamai, manau, kad tai duodanciojo problema. Nesvarbu ar tai dvasines, ar materialines vertybes butu. Niekada nereikia gaileti to, ka davei. Pats geriau jausies.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
invazija rašė:

aš tai, žinoma, iš karto pošlai pagalvojau


Tai va koks tavo sugedimo lygis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
ko jūs čia įsijautėt į materialumus? mano nuomone, kad čia ir ne apie pinigus kalba..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.20 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Taip, čia ir apie laiką, ir apie pastangas, apie rūpestį. Kai kurie dalykai netgi pinigais ir neišmatuojami.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
maloni rašė:

invazija rašė:



aš tai, žinoma, iš karto pošlai pagalvojau





Tai va koks tavo sugedimo lygis



gėda pelėda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
maloni rašė:

Tai mintis iš vienos knygos. Pasak tos knygos autorės, moteris neskaičiuoja, ką ir kiek davė (tik nesupraskite "duoti" siaurai ir vienprasmiškai, o tiksliau pošlai ).



Iš vienos pusės tema labai banali, bet kiek atvejų, kai moteris ištaria: aš jam tiek daviau, o jis... Aš jam atidaviau savo gražiausius metus....



Ar mums, moterims, pavyksta neskaičiuoti, kiek mes duodame konkrečiam vyrui (net nebūtinai vyrui, bet ir savo vaikams, aplinkiniams)? O gal tai reikėtų skaičiuoti? Ar nesijaučiame save pernelyg nuskriaudusios, nes "davėme per daug"? Apskritai, ar įmanoma duoti per daug?



O jei atsakinės vyrai... Ar buvo pareikalauta sąskaitos iš jūsų, už tai, kiek davė jums tam tikra moteris? Ar bandė ji kažkaip išsireikalauti savo dalies (aš daviau tą ir tą, tai tu man turi duoti tą ir tą)?


Cia galima suprasti dvejopai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
chi chi, ok mergytes plepekit guoskites analizuokit, o mano zuikis jau grizta eisiu pasitikt..
gero jums vakaro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
Norejai ir gaisai laika, rupinaisi, stengeisi. Niekada nereikia tiketis dekingumo. Apmaudu buna kuri laika, bet tikrai neverta sakyti " as tau tiek daviau". Bent jau as to nedarau. Ir nemanau, kad per daug duoti imanoma. Duodi, kiek gali. Is sirdies ir pagal galimybes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Georgija rašė:

Norejai ir gaisai laika, rupinaisi, stengeisi. Niekada nereikia tiketis dekingumo. Apmaudu buna kuri laika, bet tikrai neverta sakyti " as tau tiek daviau". Bent jau as to nedarau. Ir nemanau, kad per daug duoti imanoma. Duodi, kiek gali. Is sirdies ir pagal galimybes.


miela, Georgija, visko gali būt per daug..tam ir yra žmogui saikas duotas, kad žinotų ribą..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
Pas kiekviena tos ribos yra skirtingos. As neduodu daugiau, nei galiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Mano nuomone, tai galima duoti per daug tam tikram žmogui. Galbūt neverta būna skirti tiek pastangų ir laiko jam, bet iš įpročio ar baimės (kad niekas taip jau nemylės, ar nieko nesusirasiu), ima ir skiria moteris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.21 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Georgija
Georgija
Pažengęs
Tuo metu kai duodi, apie tai negalvoji. Galbut veliau gailiesi, kai tave palieka. Bet tikrai neverta vardyti kiek ir ko esi davus. Tai lyg apeliavimas i to zmogaus sazine. Bet tai jau nieko nepakeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai