Tema sukurta: 2008.03.31 12:17
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2008.03.31 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Kad mokiniai tyčiojasi vieni iš kitų, aptarinėjama jau seniai. Tačiau tenka susidurti su atvejais, kai mokytojai tyčiojasi iš mokinių. Ar Jums teko susidurti su tokiu atveju? Ką apie tai manote?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


roziuke
roziuke
Meistras
turejom kuno kulturos mokytoja,kuris nepaklusnius vaikus pakeldavo i virsu uz ausu.toki mokytoja netrukus atstatydino,nes skundu buvo daug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
nieko gero. kita vertus, paklausius,kaip mokiniai siuntineja mokytojus(as) nx, nesistebiu,akd kai kurie tuo paciu atsako.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
Originally posted by: KaMor

Kad mokiniai tyčiojasi vieni iš kitų, aptarinėjama jau seniai. Tačiau tenka susidurti su atvejais, kai mokytojai tyčiojasi iš mokinių. Ar Jums teko susidurti su tokiu atveju? Ką apie tai manote?



tiek mokiniu, tiek mokytoju patycios vieniem is kitu yra smerktini.
mokytoju gal labiau,nes juos ipareigoja pedagoginis darbas, issilavinimas, netgi amzius.
bet ne uz ka neteisinu mokiniu, nes kiti-tikri kiaules tiek mokiniu, tiek mokytoju atzvilgiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 13:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gędas
Gędas
Meistras
db mokiniai tik savo teises zino, o pareigu ne velnio, kai kazkada budavo, egipte ar kazkur, uz nepaklusnuma galedavo mokytojas taip aptalzyt mokini, kad tas tik mirties atveju galdavo kreiptis i teisma. tai ne db, pabandyk paliest, tia tuoj teveliai prisistato..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Pamenu, turėjome tokį auklėtoją, kuris mokinius ne tiek kad stipriai mušdavo (nors yra buvę ir gana skausmingų atvejų), bet labai žeminančiai. Mergaites lupdavo per šikną (tekdavo išsisukti), o berniukus iš viso - įkišdavo jų galvas tarp savo kelėnų ir lupdavo irgi per šikną. Berniukai skųsdavosi, kad smirdėjo. Aš manau, kad jam tai buvo smagu, bet dabar būtų galima kreiptis dėl seksualinio priekabiavimo net. Tada savo teisų nežinojome.

Arba iš to paties: važiavome visi į gamtą, kažkaip ten buvo, kad visi nebesutilpome į jo mašiną. Tai jis tokiam bernui sako: "Sėsk ant to ir to kelių". Tas ir atsako: "Aš ne pyde*as" ir gavo per veidą.


Kitas mokytojas iš viso - už alų ar kt. alkoholinius gėrimus rašė gerus pažymius. Jam nebūdavo keista ne tik tai, iš kur nepilnamečiai (14 gal metų) gauna alkoholio, bet ir siūlydavo gerti patiems. pvz., vieną kartą berniukai nupirko šampano, tai liepė visiems gerti, jei 10-ukų norime.

Na, buvo tokių, buvo... Dabar rečiau. Ir gerai. Mokytojas turi susikalbėti su mokiniais.

Aš bendravau darbo reikalais su mokytojais ir mokiniais, tai tikrai buvo tokių, kurių nepasiųs niekas - ne todėl, kad bijo, o todėl, kad gerbia. Mokytojo darbas iš tikro sunkus, ne kiekvienas jį gali dirbti, nes ne kiekvienas gali susikalbėti su mokiniais ir jų akyse įgyti pagarbą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 16:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dramune
Dramune
Naujokas
As manau, kad dabar per daug demesio skiriama vaiku teisems.Net per 'rura' pypliui negali suduot, o ka bekalbeti apie paauglius kurie isivaizduoja esa nezinia kas, ypac turtingu teveliu islepinti bambukai.As turiu 9m sunu ir 4m dukra, ir abu zino, kad su mama pyktis neverta, nors i kaili ne vienas normaliai nera gave, tiesiog yra ugdoma pagarba suaugusiam zmogui.Su nostalgija prisimenu mokyklos laikus, kai nepaklusnus vaikai gaudavo 'griuse' ar liniuote i spranda, bet dabar malonu ziureti i suaugusius vyrus, turincius gera issilavinima, ir gyvenancius gerai, ir viskas tik deka tu MOKYTOJU, kurie tinkamu metu ikrete proto.Tada zinoma ant ju pykome, bet dabar lenkiame pries juos galvas.O ka dabar vargsai pedagogai turi daryti, kai kazkoks nesubrendelis bando sokti auksciau bambos?Ogi nieko, nes jo rankos suristos.Manau,reiktu koreguoti vaiku teises, bent jau mokytoju ir mokiniu atzvilgiu, bet zinant musu valstybes "protinguosius", tai neimanomas dalykas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
Mano viena mokytoja pasakojo, kad dabar net negali mokytojas vaiko isvaryt is klases uz bausme, net tipo is jo atimama teise mokytis Jau nekalbu apie musima..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
As mokytojus pilnai suprantu, juk sitiek parazitu yra, "ereliu ir erelieniu" kartos eina ir eina, o isivaizduokit save ju vietoj, tarkim matematikos mokytojai, kiti dirba po 15metu ir daugiau ir kasdien po 7ias matematikos pamokas, , kiekvienoj klasej vis sustresni su naujais bajeriais...

Siaip konfliktu pamenu tarp mokytoju ir mokiniu, ir ne viena, tiek smurto, tiek patyciu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 17:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dabar ir mokytojai, ir mokiniai vieni iš kitų tyčiojasi.
Pas mus mieste, tik kitoj mokykloj buvo atvejis, kai kūno kultūros mokytojas sulaužė ranką mokiniui. Tiesa, istorijos iki galo nesekiau, nežinau, kaip baigėsi. Nors man atrodo, kad gal ten ne visai taip buvo, be to mokytojas mano kaimynas buvo, tai nepasakyčiau, kad koks agresyvus ar šiaip keistuolis.
Mūsų mokykloj kažkaip nepasitaikė nieko ypatingo. Na, buvo viena tokia psichinė, kuriai vis vaidendavosi, kad visi nusirašinėja, liepdavo perrašyt kontrolinius, tyčia numažindavo trimestrų pažymius (oi, aš tai neapsileisdavau), vis kabinėdavosi, kad ar ne taip apsirengę, ar ką. Dar labai mėgdavo kieno nors knygas ištrenk į kolidorių (skraidydavo) ir būtinai su dideliausiais riksmais ir burokiniu veidu.
Ai, tiesa, mane viena mokytoja tam tikru laiku ignoruodavo moksliniais klausimais. Kadangi buvo 12klasė, tai kaip ir stengiausi, o pagalbos sulaukdavau nulį, ko nepasakyčiau apie kitus.

Nukrypau visai į lankas (prisiminimai užplūdo)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meiiby
meiiby
Patyręs
Deja teko. Pakeitem mokykla ir viskas susitvarke. O mokytoja buvo vaika psichiskai nesveiku pripazinus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.01 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Mano draugė yra mokytoja, mano sesuo dėsto kolegijoje. Ir vienai, ir kitai, kai atėjo į mokymo įstaigą, buvo pravestas mokinių toks nedidelis testukas. Ten prisikabinėjimai, provokacijos... Ir ką? Jos su humoru mokinukus/studentukus suvartė, ir kuo geriausiai sutaria. Aš irgi esu pastebėjus, kad kai kurie mokytojai yra gerbiami, kiti - ne. Ir taip visur gyvenime. Darbovietėje, draugų susibūrimuose, asmeniniuose santykiuose. O lupti mokinį dėl to, kad nepadarė namų darbų, pajuokavo, persimetė lapeliais? Kokios tada pagarbos mokytojas nori? Na, tiesiog juk jau žinai, kokį darbą dirbsi - turi ne tik mokėti išdėstyti dalyką, bet ir būti geras psichologas, pavyzdys, įdomi asmenybė. Taip jau yra. Ir taip yra daugelyje prifesijų, kur reikia bendrauti su žmonėmis. Ar galvojate, kad kokios panelės iš 118 nesulaukia visokių išsityčiojimų? Padavėjos? Reklamos vadybininkai? Žurnalistai?

Ką rimtai daryti reikia, tai kelti algas mokytojams, tada ir prestižas profesijos bus kitoks. O vaikais tegul rūpinasi tėvai. Galų gale, galima sudėtiungesnį nukreipti į psichologą. Bet vaikai ne robotai. Yra kelias prie kiekvieno vaiko. Tik juo niekas neina. Kai tie keliai užželia, tai ir darosi bardakai. Kai su žmogumi viskas gerai, jis nepuola žeminti kitų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.01 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
Teko susidurti ne su tyčiojimusi, bet su smurtu. Turėjom tokį istorijos mokytoją, visada į pamokas ateidavusį "su kvapeliu". Jo darbas mokykloj baigėsi tada,kai matant klasei primušė vieną moksleivį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.01 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


siratukas
siratukas
Didmeistris
Originally posted by: Kerol

Teko susidurti ne su tyčiojimusi, bet su smurtu. Turėjom tokį istorijos mokytoją, visada į pamokas ateidavusį "su kvapeliu". Jo darbas mokykloj baigėsi tada,kai matant klasei primušė vieną moksleivį.


tokiam mokytojuj is karto atimti licenzija tokiam darbui!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.01 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Originally posted by: Renaissance

nieko gero. kita vertus, paklausius,kaip mokiniai siuntineja mokytojus(as) nx, nesistebiu, kad kai kurie tuo paciu atsako.


Skirtumas tas, kad mokiniai yra paaugliai, o mokytojai - suaugę, subrendę žmonės...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.02 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
Originally posted by: siratukas

Originally posted by: Kerol



Teko susidurti ne su tyčiojimusi, bet su smurtu. Turėjom tokį istorijos mokytoją, visada į pamokas ateidavusį "su kvapeliu". Jo darbas mokykloj baigėsi tada,kai matant klasei primušė vieną moksleivį.




tokiam mokytojuj is karto atimti licenzija tokiam darbui!




pilnai sutinku, bet, kiek man žinoma, jis gavo darbą kitoje mokykloje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.05 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Lietuviu mokytoja visa laika kai paklausia mano vienos klasiokes, tai pasilenkia. tipo nieko negirdi. tiesa pasakius is tikruju ka nors girdeti yra sunkoka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.04 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Yan
Yan
Pradedantysis
Skirtumas tas, kad mokiniai yra paaugliai, o mokytojai - suaugę, subrendę žmonės...


Pakeiciau mokykla .Mokytojai geri! Siemet mane isrinko klases seniune.Nesigiriu tuo -nes tik antri metai naujoje mokykloje mokausi ir nenorejau seniune buti .Galiu tik patvirtinti, kad nuo mokytoju priklauso, kokie mokiniai ir koks mikroklimatas mokykloje.Nera cia ko visur rekti kad mokiniai dabar baisus! Mokytojos kai kuriose mokyklose pasikele, megsta patogius mokinius, kurie patys gyvuliskais inkstinktais vadovaudamiesi tvarkosi ir nesiskundzia niekuo. Mokytojos niekur nesikisa ir nieko nepastebi, o jeigu pasiskundi,uzsipuola tave pati ir net tevams liepia nesikisti, jei tevai megina padeti. Anksciau mokiausi fyfyne.Todel fyfyne, kad mokytojai ten "garsiai besireiskiancius " palaiko .Su manimi nedraugavo ir kabinejosi, kad nesireiskiu ir tt, o kai pasiskundziau, tai ir kl. aukletoja tevams prikalbejo ir prirase, kad "garsiai nesireiskiu",o mokyklos direktorius patare tevams mano nesikisti ir net pagrasino, kad ir mane gali barti...Mano mociute -mokytoja. Ji 16m. pradirbo vid. mokyklos direktore.Ji baisisi dabartiniais LT mokytojais .Anksciau mokytojai buvo inteligentai, o dabar tik rekia pinigu ir kad mokiniai dabar baisus.Patys mus tokius ir padaro!
Yra mokyklu. kur mokytojai megsta ir normalius mokinius,nebutinai "garsiai besireiskiancius", skatina mokinius geriau mokytis, visur dalyvauti ir ,jei kas, tevams neliepia nesikisti ir neaiskina, kad paaugliai yra agresyvus ir nieko cia nepadarysi....Kuo as kalta, kad kazkokiems debilams siusiukas ant smegenu.....Manes tos mokiniu teises visai negina.Mokykloje mokiniai nera saugus! Nebent mokytojai geri ir aiskinasi su abiem pusem kilus problemai.Bet, kiek pastebejau,dauguma mokyklu tokios, kad mokiniai bijo pasiskusti,o tevai visiskai nepasitiki mokykla.Mano tevai irgi daugiau nieko nebandys aiskintis su mokytojomis---uzteko jau jiems to "bendradarbiavimo "(((
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.04 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Ai, buvo pasitaikęs man istorijos mokytojas, labai gerai išmokantis savo dalyką, tačiau prieš lentą pasijausdavau visiška šiukšle. Dabar tiksliai nepamenu tų epitetų, skirtų man, bet jei tarkim neatsakydavau į kokį klausimą, mane pavadindavo blondine(na taip, aš tokia ir esu, bet iš mokytojo tai girdėti tikrai nemalonu), arba dar bulimike, o tai buvo žiauriausia, nes aš tikrai sirgau šia liga ir labai nemalonu buvo kai išgirsdavau tai. Tačiau vieną kartą per google sužinojau, kad jis yra sektantas, tai išmokau puikia šantažuoti jį, kol jis neatsisakė mano klasės : D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.21 13:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gintule61
gintule61
Naujokas
Pilnai suprantu mokytojus. Kartais neįmanoma atlaikyt tos agresijos, kai tave os ne kasdien siuntinėja, negerbia, ir dar speceliai erzina. Šiais laikais paaugliai negerbia, nei savęs, nei kitų. Manau, kad šaipymasis iš kitų ir suaugusių žmonių visų pirmą yra to pačio žmogaus smegenų trūkumo ir nevisprotystės įrodymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai