Tema sukurta: 2011.04.04 20:46
1 2 Toliau Paskutinis
2011.04.04 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyngius
Tyngius
Pradedantysis
Sveiki. :} Taigi po vasaros atostogų planuoju, mokslus tęsti profkėj. ;D
Ir kiek žinau ten reikia nešiotis mažiau mokymosi priemonių negu paprastoje vidurinėje. :} Būtu malonu sužinoti kokius daigtus reikės nešiotis į profesinę mokyklą. :}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Hopeful
Hopeful
Pradedantysis
Viskas bus aiškiai išdėstyta pradėjus mokytis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Sąsiuvinio tai tikrai reiks, matau, kaip į profkę kelius minantys nešasi vis vieną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyngius
Tyngius
Pradedantysis
Comtesse rašė:

Sąsiuvinio tai tikrai reiks, matau, kaip į profkę kelius minantys nešasi vis vieną


Va kad profkiniai nepasižymi daigtų gausumu tai tą ir aš pastebėjau ;DD dėl to ir susimasčiau nejaugi ten tiek tereikia. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Dar tušinio reikės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Alaus, cigarečių, žiebtuvėlį, telefoną ir sulankstomą peilį savigynai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Batonezas
Batonezas
Pradedantysis
Tušinukas ir pora sąsiuvinių,knygas ten duos :) Nu dar kūno kultūros aprangą :) bei specūrą :) bet čia ne kiekvieną dieną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Smegenų tik nepamiršk, jeigu tokios yra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 23:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Nesuprantu, kodėl jūs purškiat čia dėl tų smegenų(: Jei žmogus nėra gabus mokslams - ar ne geriau, kad kokį amatą išmoks? Šiais metais išėjo du mano bendraklasiai. Vienas į automechaniką, kita - į kosmetolgiją. Nėra tai kažkokios baisios profesijos, o ir abu mėgsta jas. Kas iš to, kad pabaigs mokyklą penketais, į universitetą neįstos ir išskris į kokią Airiją, ar patrauks į tą pačią profesinę. Bent jau porą metų sutaupo(:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.04 23:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Niekas dėl to nieko nesako. Šaunu, kad eina mokytis ten, kur nori, o ne paskui avių bandą. Esmė ta, kad klausimas kvailas temos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nikė rašė:

Alaus, cigarečių, žiebtuvėlį, telefoną ir sulankstomą peilį savigynai.


Normalūs ten žmonės mokosi toj profkėj, nesuprnatu kodėl kaip kam profkė atrodo kaip kažkas asocialaus :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Sesė eina, tai nešas tiek kiek į mokyklą nešdavaus, o knygas gal kaip kur, pavyzdžiui jai tai duoda knygas į namus, tai jei kokia pamoka, tai ir nešas tas knygas kuprinėj, ar rankinuke.. Nuo pamokų priklauso, jei kokios labiau praktinės, gal nelabai ko ir reikia, jei duoda priemones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:
Nikė rašė:
Alaus, cigarečių, žiebtuvėlį, telefoną ir sulankstomą peilį savigynai.

Normalūs ten žmonės mokosi toj profkėj, nesuprnatu kodėl kaip kam profkė atrodo kaip kažkas asocialaus :)


Nuo profkės priklauso. Gyvenu netoli jos, tai matau, kokie ten eina - žiebtuvėliais ar dar kuo apsiginklavę. Anksčiau, kai buvau maža, neduok dieve būdavo eit pro grupelę iš profkės :confused;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
mylimukė rašė:

Piktaskeksas rašė:

Nikė rašė:

Alaus, cigarečių, žiebtuvėlį, telefoną ir sulankstomą peilį savigynai.


Normalūs ten žmonės mokosi toj profkėj, nesuprnatu kodėl kaip kam profkė atrodo kaip kažkas asocialaus :)


Nuo profkės priklauso. Gyvenu netoli jos, tai matau, kokie ten eina - žiebtuvėliais ar dar kuo apsiginklavę. Anksčiau, kai buvau maža, neduok dieve būdavo eit pro grupelę iš profkės :confused;


Tokių pačių gali būt ir mokyklose ar dar kur kitur. O kad peilį neštis savigynai į profkę nu čia pzdc :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 10:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:
mylimukė rašė:
Piktaskeksas rašė:
Nikė rašė:
Alaus, cigarečių, žiebtuvėlį, telefoną ir sulankstomą peilį savigynai.

Normalūs ten žmonės mokosi toj profkėj, nesuprnatu kodėl kaip kam profkė atrodo kaip kažkas asocialaus :)

Nuo profkės priklauso. Gyvenu netoli jos, tai matau, kokie ten eina - žiebtuvėliais ar dar kuo apsiginklavę. Anksčiau, kai buvau maža, neduok dieve būdavo eit pro grupelę iš profkės :confused;

Tokių pačių gali būt ir mokyklose ar dar kur kitur. O kad peilį neštis savigynai į profkę nu čia pzdc :)


Peilių nemačiau, gal turi, o gal ir ne.
O profkėse tokių daugiau, nes tokia jau pas mus visuomenėj nuomonė, kad ten išeina daugiausia tie, kurie blogai mokosi ar turi didesnių elgesio problemų. Vienas kitas tik dėl to, kad įdomu. Aišku, čia ir mes patys kalti, nes profesinė prieš universitetą ne lygis :) Paskui tas "lygis" apsisuka 180 laipsnių kampu, kai iš profkės žmonės eina dirbt, o mes sėdim namie apsikabinę diplomus :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Ko jūs užsipuolėte. Neturiu aš nieko prieš tas profesines. Pačios brolis ten mokosi Tiesiog koks temos klausimas, tai toks atitinkamas ir atsakymas. Ką neštis į mokyklą? Visiškas pypec. Turbūt pirmą kartą išvis į mokyklą eina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 13:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Ką neštis čia kaip tik geras klausimas, nes kiek pažįstamų iš profkės tai nešasi vieną sąsiuvinį ir tušinuką

O mokykloj ten daugiau visko reik nei profkėj pvz. pieštuko, guašo, akvarelės, spalvoto popieriaus, sąsiuvinių (linijom, langeliais), tušinuko arba parkerio, liniuotės, skriestuvo, matlankio, trintuko, drožtuko, korektoriaus (nebūtina, bet rekomenduojama) ir tt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Ir tu manai, kad jie šitiek mažai priemonių nešasi todėl, kad daugiau nereikia? Optimistas. Pas mane klasėje būdavo pilna tokių žioplių, kurie neturėdavo per matematiką nei skriestuvo, nei matlankio, nei trintuko, kartais net sąsiuvinį ar tušinuką "pamiršdavo" Tad profkė ar ne profkė iš esmės reikia neštis tą patį. Jei jau pripratai vaikščioti tik su sąsiuviniu ir tušinuku, tai taip vaikščiosi ir toliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Nikė rašė:

Ir tu manai, kad jie šitiek mažai priemonių nešasi todėl, kad daugiau nereikia? Optimistas. Pas mane klasėje būdavo pilna tokių žioplių, kurie neturėdavo per matematiką nei skriestuvo, nei matlankio, nei trintuko, kartais net sąsiuvinį ar tušinuką "pamiršdavo" Tad profkė ar ne profkė iš esmės reikia neštis tą patį. Jei jau pripratai vaikščioti tik su sąsiuviniu ir tušinuku, tai taip vaikščiosi ir toliau.


Na taip, tavo tiesa. Aš į paskaitas irgi nešuosi tik sąsiuvinį ir tušinuką :D Pripratimas antras prigimimas :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.05 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nikė
Nikė
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:
Na taip, tavo tiesa. Aš į paskaitas irgi nešuosi tik sąsiuvinį ir tušinuką :D Pripratimas antras prigimimas :D

Aš tai dar kodeksus sugebu atsinešti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai