Tema sukurta: 2009.10.08 18:25
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.10.08 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakaliukas
Sakaliukas
Pažengęs
sveiki mano moklos valgykloje duoda ne maista o kaskokias pamazgas... ir virejos kaskokios pabaisos. vos pasiziurejus dinksa apetitas... o ka jus manote apie valgyklas? gal jusu mokykloje maistas geresnis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
Kadangi joje dirbo klasioko mama,tai žinau,kad nėra jokio maisto perdirbinėjimo (tarkim jeigu nesuvalgo kas nors ko nors neduoda vėl kitam,arba neišgertos arbatos vėl nepila atgal į puodą). O šiaip viskas skanu,šilta būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pas mus viskas būdavo labai skanu ir virėjos fainos. Mėgdavom dar ir po mokyklos baigimo kartais eit "kotletų pavalgyt"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Musu mokykloje tai pat budavo labai jauku, grazu ir svaru..ir maistas tikrai budavo labai skanus, ir porcijos gan normalios...tikrai neturiu jokiu nusiskundymu apie tai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakaliukas
Sakaliukas
Pažengęs
jums gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Aš irgi prisimenu šiltą skanų maistą mokykloj na, kadangi 12 m. toj pačioj prasimokiau tai pasikeitė per tą laiką iš vargšės sovietinės į normalią šiltą, suremontuotą valgyklą Labai maloni vedėja buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


eCas
eCas
Pradedantysis
Pas mus mokykloj gan skanu ir tikrai nebrangu. Pvz maltinis kainuoja apie 2.50lt, zemaiciai blynai 2lt, arbata 10ct Nezinau man pavalgyt 5lt i diena uztenka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
Kai mokiausi mokykloj, tai prisiminimai visai geri. O ir dabar is draugiu girdziu, kad per darbe esancia pietu pertrauka taip pat eina i mokyklas pavalgyti, nes ten skaniau ir pigiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
buvusioj mokykloj buvo labai skanus maistas ir pigesnis,o dabartine tipo "prestizine" bet jau valgis,taip buvo nesveika ,o uzvalgius riebaluose ismirkyto karbonato isvis supykino ir kainos dvigubos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


shpylka
shpylka
Naujokas
mano mokyklos valgykloje maistas nera labai skanus (apie kaikuriuos patiekalus patilesiu;D),o kainos iki debesu,na o "interjeras" tai tikrai nekoks....zodziu as ten neuzeinu jau nuo penktos klases. Taciau tikrai nevisose valgyklose taip,vienoje mokykloje salia namu labai skanias picas parduoda,tai ashten daznas svecias,o sesuo irgi pietauja mokykloje salia darbo,kur labai skanus maistas ir pigus pvz.: bandelee 30ct,pyragu 1kg-5lt ir t.t. tai ji irgi parveza namo;DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.08 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
shpylka rašė:

mano mokyklos valgykloje maistas nera labai skanus (apie kaikuriuos patiekalus patilesiu;D),o kainos iki debesu,na o "interjeras" tai tikrai nekoks....zodziu as ten neuzeinu jau nuo penktos klases. Taciau tikrai nevisose valgyklose taip,vienoje mokykloje salia namu labai skanias picas parduoda,tai ashten daznas svecias,o sesuo irgi pietauja mokykloje salia darbo,kur labai skanus maistas ir pigus pvz.: bandelee 30ct,pyragu 1kg-5lt ir t.t. tai ji irgi parveza namo;DDD


Pica yra ne maistas.
Jis nėra suderintas mūsų organizmui.
Tad galiu pasakyti, kad tuomet šūdas ten, o ne valgykla, jei vaikams duoda nesveiką maistą. Ir taip jau kaip kiaulės nusipenėję nuo įvairių bulvių traškučių ir Šuda Colos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.09 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
as kiek pamenu mokykloje skaniai valgiau, skustis negaliu, ir su virejom musiau i viena ranka taigi viska be eiles gaudavau mielu noru grizciau ten pavalgyt vel....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.09 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Mano mokykloje maistas galima sakyti gan skanus, valgykla tvarkinga, tik blogai, kad maža, nes netelpa visi norintys pavalgyti. Dažnai būna, kad į mūsų mokykla ateina pavalgyti ne mokyklos mokiniai. O dėl kainų, tai 5lt pavalgyti pilnai užtenka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.09 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pas mus visada labai skanu ir viskas šviežia. Aš likau patenkintas savo valgykla..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.09 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dovile321
dovile321
Pradedantysis
o gal galima kurnors kreiptis i anti sanitarine ar dar kur?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.09 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Pas mus reikia nestis labai daug pinigu arba kimsti cipsus, sokoladukus ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.11 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ievu
Ievu
Naujokas
Kaip dabar pas mus nežinau. Sako, kad kartais būna skanu, o kartais - ne, nes būna nedakepęs ar perkepęs maistas, ir riebus. Pati nuuo 8kl. nebevalgau ten, po apsinuodijimo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.12 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Julekx
Julekx
Pradedantysis
Mano mokykloj seip sau maistas buvo... "picos" (ivairiu geometrijos figuru tik ne apvalios) ir "bendes su desrele" (su puse nuo jos) tai siaubingos buvo, bet saldziosios bandeles tai visai nieko arbata taipogi po 10 ct buvo o dabar kartai pravaziuojant pro Pagirius uzsuku i valgykla mokykloje - ir skanu ir pigu (daugiau negu 5 lt niekada neisleidziu)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.12 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sakaliukas
Sakaliukas
Pažengęs
be to pas mus mokykloj kakokios durnos valgyklos darbuotojos karta man ne taip gaza dave o kai atejau aiskintis mane gelima paskyti pasiunte...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.13 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


came
came
Patyręs
Pas mus kainos gana nemažos, tad valgykloj nevalgau, nebent bandelę nusiperku, ar su drauge išprašom bliūdą sriubos ^^ Šiaip tai iš namų atsinešu pigesnių ir skanesnių bandelių, sumuštinių, tų paruošiamų sriubų, košių ar ko nors kito, pas bibliotekos darbuotoją išsiverdam arbatos, plepam, kvatojam su draugais .. Bene geriausias laikas mokykloje....ech...
Taigi, nenukrypus nuo temos:
Pradinėse buvau keliskart apsinuodijus, o ir porcijos būdavo mažos.

O dabar...
Kiek girdėjau (ir ragavau) daug ką skiedžia. Pomodorų padažą skiedžia, sultis skiedžia. Tuos pačius riebalus naudoja kelis kartus skirtingiems patiekalams. (Dabar tik pradėjau įkirsti, kodėl bandelės skonis panašėjo į žuvų taukus..hm..)
Kainos.. Kavinėj už tiek pat būtų galima geriau pavalgyt."
Antkainius užsikelia nerealius.
Nors pardavėjos malonios ir stebuklingai kantrios (aš tuos visus klykiančius mažiukus bei įnoringus vyresniokus būčiau pasiuntus nach..toli)

Be to, tie visi Twixai, Kinder Buenai kainuoja žymiai daugiau, nei parduotuvėje (2,60Lt)
Tie birzgalai "kriaušė", "citrina" kainuoja gal per 2litus... Todėl visi per pertraukas lekia į netoliese esančią parduotuvę arba per gatvę mauna į "rimi" (kas, pagal planą, yra draudžiama..)

Ak, dar vienas dalykas
Nėra pasirinkimo vegatarams, ar bent jau žmonėms, kurių organizmai netoleruoja mėsos ar kalno riebalų.
O pavytusios salotos apetito nekelia;>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai