Santrauka: kokius vaistus geriat?
Tema sukurta: 2009.12.08 17:07
1 2 Toliau Paskutinis
2009.12.08 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
Tai va, kaip su ja susitvarkot, kokie jums vaistai padeda? As va ilga laika purskiama "Imigran" vartojau, tik va ziuriu, nebepadeda..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZalciuKaraliene
ZalciuKaraliene
Pažengęs
visu pirma kuo toliau nuo kompo but, kai migrena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Susitvarko visi puikiai nueja pas gydytojus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
tai pas gydytoja jau simta kartu buvus, as klausiu gal kas daugiau ka zinot? gydytojas ne dievas, ypac siais laikais...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 17:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Mane kai migrena uzpuldavo - Solpadeine gerdavau. Kol kas uztekdavo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
Nuo pačio skausmo tai ibuprofenas geriausiai veikia, bent jau man. Kažkur netgi 30min bėgyje skausmas aprimsta ir nuotaika pagerėja. O, kad skausmo priežastį pašalinti tai jau reikia ją žinoti gerai. Tokie galvos skausmai gali būti ir nuo cherovos kraujo apytakos, ir dėl stuburo problemų, ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Anti rašė:
Nuo pačio skausmo tai ibuprofenas geriausiai veikia, bent jau man. Kažkur netgi 30min bėgyje skausmas aprimsta ir nuotaika pagerėja. O, kad skausmo priežastį pašalinti tai jau reikia ją žinoti gerai. Tokie galvos skausmai gali būti ir nuo cherovos kraujo apytakos, ir dėl stuburo problemų, ir t.t.

Tai vat tame ir esme, kad skirtingai kiekvienam veikia. O dar ir keitaliojasi. Man nuo galvos skausmo siaip Saridon gerai padedavo, bet va paskutiniu metu prasciau eme veikt, uz tai geriau pradejo veikt Ibuprofen ir Ibumetin, kurie siaip kazkada gerai veike, bet paskui apstojo - tada ir buvau perejes ant Saridon.

Vienok, kai migreninis galvos skausmas stveria - visi mineti vaistai ruko kampe. Beveik ner poveikio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
aciu visiems, kurie ne pafloodint atejo, o padet. Man, kas slyksciausia, jau kai ateina tas tikrasis priepuolio metas tie iprastiniai analgetikai nepadeda, o skausmas persimeta i akis taip, kad sviesoj praktiskai but negaliu, o tik tamsoj, lovoj susirangius. Tikra rykste ta migrena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
kai kankindavo stiprūs skausmai (ne migrena man, priežastys - kitos), tai sėkmingai gelbėjausi gerdama nimesil arba jei ne namuose - coxtral tabletes. visi ibumetin, ibuprom, ibuprofen neveikė. šiuo metu skausmai reti, gydausi citramonu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edcka
Edcka
Naujokas
man skausmus numalsina ibuprofen 600, bet buvo kai ir tie nepadejo, tai leidausi ampole ketanovo..
mano sesute issiaiskino nuo kokio maisto jei migrena prasideda, paprasciausiai vengia ju valgyt ir migrena "pasirodo" reciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
Edcka rašė:

man skausmus numalsina ibuprofen 600, bet buvo kai ir tie nepadejo, tai leidausi ampole ketanovo..

mano sesute issiaiskino nuo kokio maisto jei migrena prasideda, paprasciausiai vengia ju valgyt ir migrena "pasirodo" reciau




O tas kas tai per maistas??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ŽaliaŽalia
ŽaliaŽalia
Naujokas
Visą gyvenimą kankina migreniniai skausmai. Prasideda kažkodėl tai naktį ir tęsiasi bangomis 2-3 paras. Išbandžiau viską. Geriausiai padėdavo SPAZMALGON. Gal prieš 10 metų Lietuvoje jų nebeliko. Rusijoje ir Baltarusijoje jų yra. Ir gana pigūs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.09 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dfesfdsf
dfesfdsf
Meistras
Techno rašė:

Anti rašė:

Nuo pačio skausmo tai ibuprofenas geriausiai veikia, bent jau man. Kažkur netgi 30min bėgyje skausmas aprimsta ir nuotaika pagerėja. O, kad skausmo priežastį pašalinti tai jau reikia ją žinoti gerai. Tokie galvos skausmai gali būti ir nuo cherovos kraujo apytakos, ir dėl stuburo problemų, ir t.t.


Tai vat tame ir esme, kad skirtingai kiekvienam veikia. O dar ir keitaliojasi. Man nuo galvos skausmo siaip Saridon gerai padedavo, bet va paskutiniu metu prasciau eme veikt, uz tai geriau pradejo veikt Ibuprofen ir Ibumetin, kurie siaip kazkada gerai veike, bet paskui apstojo - tada ir buvau perejes ant Saridon.



Vienok, kai migreninis galvos skausmas stveria - visi mineti vaistai ruko kampe. Beveik ner poveikio.


Taip jo, nuo dažno vartojimo vaistų efektyvumas su laiku mažėja. Be to nuskausminamuosius vaistus patartina naudoti tik jau jeigu tikrai sunku kentėti skausmą. Nes jeigu kankina pastovūs skausmai, užtenka mėnesį pavartoti to ibuprofeno ir jau skrandį gali pagadinti. Geriau ieškoti priežasčių, gal kraujo apytaka ir panašiai, ir jas šalinti. Na chroniniai skausmai jau su jais sunkiau gyventi ir tvardytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.10 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
Gavau kompensavima Zolmitriptanui, ziuresim kas bus, gal pades
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.12 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svieta
svieta
Pažengęs
kai man uzeina migrenos priepuoliai isgeriu dvi ibuprofeno ir i lova miegucio. be miego niekaip nepraeina. isbandziau daugybe vaistu. priepuoliai suretejo, gal metus visai nebuvo. nutraukiau vaistu vartojima, bet jie vel po kiek laiko grizo. isskyrus miega jokie vaistai nepadeda. ir medikai sake, kad nuo hormonu pusiausvyros kyla si liga. kai jie susibalansuos ir migrena praeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.15 12:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miinutė
miinutė
Patyręs
signalas kad reikia kazka keist gyvenime. pirma issispresk problemas kurios tau sukele ta migrena.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.15 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mėlynė
mėlynė
Pradedantysis
miinutė rašė:

signalas kad reikia kazka keist gyvenime. pirma issispresk problemas kurios tau sukele ta migrena.


ir jeigu tai paveldima, ir prasidėjo nuo 4 metų? man tada tėvus pasikeist ar is naujo gimti? komentaras nieko neismanant.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.18 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kyma
kyma
Pradedantysis
kai man užeina migrenos priepuolis geriu Cinie 100 mg pradžioje užtekdavo 50 mg, o dabar jau reikia 100 mg. priepuolio metu užtenka vienos ar kelių ir mano migrenos kaip nebūta :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.18 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kyma
kyma
Pradedantysis
manau, kad reikėtų Jums pasidaryti kraujo tyrimus. Tai yra spec.tyrimas, kuris parodo ar nėra auglio smegenyse. Tokį tyrimą esu pati atlikusi. priepuolio metu aš tris dienas praktiškai negaliu net iš lovos išlipti, man taip pat skausmas persimesdavo į akis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.20 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viliutė
Viliutė
Naujokas
visada su savim turėti vaistų nuo migrenos.Neleisti įsiskaudėti galvai. Pajutus simtomus tuoj išgerti, tada ir priepuoliai būna švelnesni...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai