Santrauka: Patarimai sergantiems migrena
Tema sukurta: 2011.06.19 17:27
1 2 Toliau Paskutinis
2011.06.19 17:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mariduo
mariduo
Naujokas
Sveiki,
ši liga mane kamuoja daugelį metų. Gal kas turite patarimų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tralialialia
Tralialialia
Pradedantysis
Asmeniskai jokiu, tik stiprus vaistai man padeda Nors esu labai jauna, bet man ji jau metai, bent jau taip itariu, nes kitos priezasties nerandu.
Mano kaimynei pvz padeda kai smilkinius patrina metu aliejumi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 18:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Seksas arba nusipjaut galvą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Stebėk organizmo reakciją, turėtum jau suprasti po kokių dalykų ji gali prasidėti ir paprsačiausiai venk to.

Pvz man ilgiau pamiegojus savaitgalį pradeda skaudėti galvą - elementariai tiesiog keliuosi laisvadieniais tokiu pat laiku kaip ir visada ir viskas ok būna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laikina
laikina
Pradedantysis
Man buna pries menesines arba menesiniu metu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
mariduo rašė:

Sveiki,

ši liga mane kamuoja daugelį metų. Gal kas turite patarimų?


jeigu kartojasi itin dažnai (t.y. dažniau nei 4 kartus per mėnesį), yra skiriami vaistai profilaktiškai. pradedant betaloc zok, baigiant zoloft. priklausomai nuo žmogaus čia viskas..
be to, migrenos priepuolis yra specifinis, akyse mirga ir panašiai :) tai reikėtų su savimi nešiotis kokio imigrano ar cinie, pajutus beprasidedantį priepuolį, iš karto gert tabletę, jei nepadeda, po kiek laiko kartoti.
be to, yra priepuolius provokuojantys veiksniai: juoda kava, citrusai, miego režimo nesilaikymas ir t.t. reikėtų savo organizmą stebėt ir tiesiog vengti tų veiksnių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DvigubasAs
DvigubasAs
Pradedantysis
Marija, zinau gera problemos sprendimo buda. Tik reiktu susisiekt su manim. Viskas patikrinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 21:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mariduo
mariduo
Naujokas
Sveiki,
specialiai uždaviau tokį klausimą. Nes realiai visi šie patarimai yra išbandyti, bet dabar atradau naują būdą savo problemai spręsti. Beje, seksas irgi nepadeda
Na, o jei rimtai. Anksčiau migrenos priepuoliai kankindavo du kart per savaitę. Tai buvo žiauru. Prie pusmetį atradau natūralų preparatą, kuris stimuliuoja nervų sistemą, gerina atmintį, koncentraciją ir t.t.
Kai pradėjau gerti šį maisto papildą, po kelių savaičių dingo rytiniai galvos skausmai (jie kamuodavo praktiškai kievieną dieną), o dabar jau ir per mėnesines nebūna priepuolių. Kągi, rezultas: nuo dviejų kartų per savaitę iiki vieno karto per mėnesį (arba visai nebūna).
Jei įdomu, privačiai papasakosiu kas per maisto papildas
Beje, ačiū visiems už patarimus, gaila, kad jie man buvo neveiksmingi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mariduo
mariduo
Naujokas
Ir dar, tie stiprūs specialūs vaistai numalšina galvos skaumą, bet praktiškai visvien esu neveiksni. Jie paralyžiuoja kūną (nervus) ir jaučiuosi ne ką geriau. Ypač, kad kitą dieną priepuolis sugrįžta dviguba jėga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Tai taip ir reikėjo rašyt, kad ši tema yra reklaminio pobūdžio.
Padeda tie vaistai. Triptanų grupė tam ir buvo sukurta. Šiuo metu išleista netgi inhaliacinė forma, jeigu priepuolio metu pykina.
kaip matau čia net ne apie migreną tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 23:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DvigubasAs
DvigubasAs
Pradedantysis
preparatai gali nepadet kol galvos nepersisviesi. Siulyciau tai padaryt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
migrenos jokiais tyrimais neįrodinės. lietuvos daktarėliai remiasi klinika: pulsuojantis skausmas, pykinimas, jautrumas šviesai/garsui, mirgėjimas akyse. vuolia, turim visą puokštę migrenos priepuolio požymių
persišvies galvą, tai ras (jeigu) ras tikrai ne migrenos priežastį, jei tie skausmai tikrai kankina. arba nieko neras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
ko gero galima tikėtis iš tokių nesažiningų prekeivų. Iš pradžių tarsi pakalausia patarimo, o paskui pradeda piršti savo prekes. Neskaidrūs metodai pradžioj, nesitikėk nieko gero ir vėliau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DvigubasAs
DvigubasAs
Pradedantysis
Taip kad Marija sudirbta forume ir isniekinta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 10:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Sheila rašė:
migrenos jokiais tyrimais neįrodinės. lietuvos daktarėliai remiasi klinika: pulsuojantis skausmas, pykinimas, jautrumas šviesai/garsui, mirgėjimas akyse. vuolia, turim visą puokštę migrenos priepuolio požymių
persišvies galvą, tai ras (jeigu) ras tikrai ne migrenos priežastį, jei tie skausmai tikrai kankina. arba nieko neras

Sheila, o jei skausmas pulsuojantis, pykinimas kartais yra, kartais ne, mirgėjimo akyse nėra, o jautrumas šviesai/garsui menkai pasireiškia arba iš vis nėra, bet už tai yra baisus jautrumas kvapams ? Patenka po migrenos simptomais ar jau kas kita ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Erich
Erich
Naujokas
Labai geras patarimas, pradek lankyti joga, praeis ir dar tapsi sveikesnis zmogus As pats joga lankau, pas mus grupeje yra moteris, ji sirgo sunkia migrena, dabar pasakojo, kad joga padejo atsikratyti jos Beto is jogos gausi netik fizines, bet ir kitokios daunos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


somnium
somnium
Naujokas
Man dar labai padedantis dalykas yra miegas. Pamiegi truputį ir visos migrenos baigiasi. Jei tik yra galimybė žinoma
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.20 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
Techno rašė:

Sheila rašė:

migrenos jokiais tyrimais neįrodinės. lietuvos daktarėliai remiasi klinika: pulsuojantis skausmas, pykinimas, jautrumas šviesai/garsui, mirgėjimas akyse. vuolia, turim visą puokštę migrenos priepuolio požymių

persišvies galvą, tai ras (jeigu) ras tikrai ne migrenos priežastį, jei tie skausmai tikrai kankina. arba nieko neras


Sheila, o jei skausmas pulsuojantis, pykinimas kartais yra, kartais ne, mirgėjimo akyse nėra, o jautrumas šviesai/garsui menkai pasireiškia arba iš vis nėra, bet už tai yra baisus jautrumas kvapams ? Patenka po migrenos simptomais ar jau kas kita ?


vyram migrena retokas atvejis, bet čia sakyčiau irgi kažkas panašaus :)
jeigu rytinis skausmas lokalizuojasi pakaušio srityje, tai dar vertėtų kraujo spaudimą pasimatuoti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.21 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
mariduo rašė:

Sveiki,

ši liga mane kamuoja daugelį metų. Gal kas turite patarimų?


migrenai sumazinti yra tam tikri stipresni vaistai. :) deja tik taip. man pavyzdziui, smilkiniu geriau isvis neliesti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.21 23:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Sheila rašė:
Techno rašė:
Sheila rašė:
migrenos jokiais tyrimais neįrodinės. lietuvos daktarėliai remiasi klinika: pulsuojantis skausmas, pykinimas, jautrumas šviesai/garsui, mirgėjimas akyse. vuolia, turim visą puokštę migrenos priepuolio požymių
persišvies galvą, tai ras (jeigu) ras tikrai ne migrenos priežastį, jei tie skausmai tikrai kankina. arba nieko neras

Sheila, o jei skausmas pulsuojantis, pykinimas kartais yra, kartais ne, mirgėjimo akyse nėra, o jautrumas šviesai/garsui menkai pasireiškia arba iš vis nėra, bet už tai yra baisus jautrumas kvapams ? Patenka po migrenos simptomais ar jau kas kita ?

vyram migrena retokas atvejis, bet čia sakyčiau irgi kažkas panašaus :)
jeigu rytinis skausmas lokalizuojasi pakaušio srityje, tai dar vertėtų kraujo spaudimą pasimatuoti....

Nea, kaktos srityje, viršugalvio priekyje. O ir su spaudimu bajerių nepastebėta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai